2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
O da mide bulantısının başka versiyonu galiba. Üüüf kötü valla ya.
Hiç sorma ateş basması olacak daha 7-8 ayda gece kalkıp 3-4 defa el ayak yıkicam su değdimi ellerim ayaklarm uyuşuyordu öyle fena oluyordum ortancada
Aklıma geince bir geriliyorum

Hiç sorma ateş basması olacak daha 7-8 ayda gece kalkıp 3-4 defa el ayak yıkicam su değdimi ellerim ayaklarm uyuşuyordu öyle fena oluyordum ortancada
Aklıma geince bir geriliyorum

Belki olmaz öyle yaa dur bakalım hemen cehenneme çevirme

Ay çok korkunç bebek oluyor artık o haftada büyümüş oluyorlar

Koku kaybı devam mı canım
Canım evet maalesef. Bugün biraz koku aldım sanki ama kötü kokuyor gibi. Koku egzersizi yapıyorum yağlarla bir YouTube de bir doktor izledim o tavsiye etmiş başka tedavisi yokmuş malesef
Önce sağlık sonra da Allah gönlünüze göre versin canım inşallah ,,

yok artık o haftalarda kürtaj yasak zaten cinsiyet için 10 haftayı da doldurmuş olması gerekir diye düşünüyorum
Yeni kanundan haberim yok,proseduruda bilmem.12 senenin ustune ilk hamileliyim.benim dusuncem Allah o cocuga kader yazdiysa sen ne yaparsan yap dogulur,yazmadiysa pamuklara sar gidicidir.ama malesef bunu aileme anlatamadim.yengemler cok gittiler,hatta biri tesetturlu,ablamin biri kiz diye kurtaj yaptirdi 18 sene oldu.ben çift çizgi gorunce artik cocuk muamelesi yapar iken onlar daha onun ruhu yok behanesiyle yapiyorlar.her kesin gunahi kendine,Allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin cinsiyeti onemli diyil

Merhaba arkadaşlar ben de Kasım annesi olacağım inşaallah.İki gündür çok kötü bir bel agrim var. Allah hepimize sağlık afiyet versin
Canım bacak ağrısı da varsa bebiş magnezyum deponu bitirmiştir. Doktordan rica et magnezyum ilacı söylesin sana. İstersen benim kullandığımı da yazabilirim.

Yok canim dün eğilirken aniden bir ağrı girdi,aslında magnezyum ilacim var baslasam mı?
Gebeiliğimin 6. Haftasıydı sanırım belim bir tutuldu on gün nefes bile alamadım .
sadece parol ve hafif masajla atlattım .
kasların gevşemesinden dolayı ani hareketlerde kasılma tutulma gibi sorunlar oluyormus geçmiş olsun

Ben aralıkta oldum şubat gibi geldi koku ilk heryer soba sisi kokuyodu battaniyeye gömülüyom gene kokuyodu bana öyle geliyormuş sobalı ev değil Sonra parosmi oldum araştırabilirsin bazı koronalılarda oluyomuş şuan parozmi 3.Aya gircem herşey kötü kokuyo bide bulantıda çok kusuyorum lanet olsun bu koronayı getirenlere soğan leş hangi yemekte varsa yiyemiyorum hayattan soğuttu instada dr ahmet cicek 2gün önce bişey paylaştı akupunktur noktaları vuranlar güzel sonuç almış bi izle dene 20.dk sonrasını

Aaa öyle mi bayaa da zaman olmuş çok geçmiş Olsun. Gerçekten lanet bişey ya çok baktım kötü durumda olanlar var 7 aydır tat koku almayanlar kalıcı oluyormuş ama şöyle bisey de söyledi bir prof koku kaybı yaşayanlar hafif atlatıyor Muş Genelde... Doktora gittin mi hiç ? Olur bakarım üzüldüm şimdi durumuna keşke tedavisi olsa. Koku egzersizleei de ise yarıyormus. limon yağı ,karanfill yağı , okaliptüs yağı , gül yağı ile egzersiz yapılmasını tavsiye etmiş bir doktor her sabah uyandiginda sıra ile kokla çok içine çekmeden uyarma oluyormuş beyne. Evdeki yağlarla deniyorum şu an onları da almayı düşünüyorum

Dr gitmedim grup var telegram bunun üzerine ordakilerle irtibattayız dr çaresini bulamadı henüz piskolojik diyip antidepresan veriyormuş şuan adam canlı yayında benim konumunkötü koku alan biriyle konuşuyo

Dr gitmedim grup var telegram bunun üzerine ordakilerle irtibattayız dr çaresini bulamadı henüz piskolojik diyip antidepresan veriyormuş şuan adam canlı yayında benim konumunkötü koku alan biriyle konuşuyo
Hadi ya çok kötü bir durum ben psikolojik demelerini saçma buluyorum önceden neden psikolojik olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…