2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde kahvaltım ögleni buluyor ,bazende çok aç uyanıyorum.Akşamda hatta gece yarısı diyebilirim bir açlık krizi geliyor banan ama aç kalmıyorlardır sanmıyorum ,depolardan götürüyor onlar
Ayy inşallah öyledir sabah bi panikledim uyanınca ilk 12 hafta beslenmen önemli değil bebek depolardan beslenir 12den sonra önemli demişlerdi bende bugün 12+0 a uyanınca panikledim 1 günde herşey değişti sanki

7-4 8-4 benimde hep doktor ilk aylarda normal dedi. Bulantı ve baş ağrısı yapıyor şiddetli ama yapacak bir şey yok tuzlu ayran da işe yaramıyor bende

Merhaba herkese buradan sizleri mutlaka takip ediyorum yazmasam da. Çok rahat bir hamilelik geçirdiğimi söyleyebilirim. Hiç bulantısız sadece uyku hali ile taaa ki bu haftaya kadar. Dişlerim apse oldu, günlerce ağrıdan kıvrandım, sonra mecburen antibiyotik başlatıldı, belki işlem gerekebilirmiş doktor onayıyla antibiyotik için ve yapılacak işlemler için doktor onayı istedi diş hekimim. Ancak kadın doğum doktorum epey uzak aradık sorduk başka bir kadın doğumcuya imzalatalım onaylıyorsanız dedik vs. Neyse yakında bir kadın doğumcuya gittik, anlattık durumu epeydir (2 hafta) usg den de görmüyorduk bebeği, görelim dedik. 12+0 da cinsiyeti biliyorsunuz dimi dedi biz tabii şok hayır dedik, haftaya randevumuz daha. O zaman kendi doktorun söylesin dedi lütfeeen diye çok ısrar edince tamam kağıda yazıyorum dedi. Biz çıktık ve dedik ki bu kadar erken gördüğüne göre kesin erkek ama kağıdı bir açtık kız yazıyor belki hala değişme ihtimali vardır ama o kadar emin söyledi ki biz ikna olduk

Ağzının tadı bozuk olan bir benim sanırım bu ne saçma belirtiyse her hamileliğimde oluyor kafayı yeme sınırındayım ne yesem geçmiyor ağzımın tadından midem bulanıyor resmen

7-4 8-4 benimde hep doktor ilk aylarda normal dedi. Bulantı ve baş ağrısı yapıyor şiddetli ama yapacak bir şey yok tuzlu ayran da işe yaramıyor bende
Evet tuzlu birseyler işe yaramıyor maalesef yüksek olması da kötü ama düşük de kötü gerçekten eşim kolum kalkmıyo

Ağzının tadı bozuk olan bir benim sanırım bu ne saçma belirtiyse her hamileliğimde oluyor kafayı yeme sınırındayım ne yesem geçmiyor ağzımın tadından midem bulanıyor resmen

O da mide bulantısının başka versiyonu galiba. Üüüf kötü valla ya.

Bende de baş dönmesi oluyor tansiyon düşüyor diye düşünüyorum. Kanımız şu an ihtiyaca yetişemiyor sanırım ondan

Ay canım benim de ennnn tiksindiğim o çenemi ne kadar sıkıyorsam ağzımı açınca çatır çatır ses çıkıyor çok berbat iki gündür biraz hafifledi gibi

Ayy çok gzüel hem geçmiş olsun hemde gözünaydın canımmm hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsinn

Gerçekten o tad bende de var sürekli bişiler yiyorum mecbur diş etlerim kanıyor benim zaten sabah uyandığımda burnum kanamış ve tükürdüğüm de boğazımdan kan geliyor afedersiniz normal sanırım gebelikte fazla kan pompalandığı için hatta hamile olduğumu öğrenmeden 7 gün önce falan burnum kanamıştı otururken şimdi içerden kanıyor hımkırınca farkediyorum sabah kalktığımda burnum hep tıkalı oluyor zaten o sebepten ağzımda hep metal bir tad

Nasıl söylemiyo yaaa , aay çok gıcık. Tam boğmalık
Aynen ya çok takilmıyor cinsiyetine,sen ve bebek sagliklı olun önemli olan o diyor:)
Evt yine öyle yapicaz gibibu arada bnm eşim tek çocuk ilk cocugumuzun kız olmasini cok istemisti,şimdi ikinci için gonlumden gecen erkek ama hayırlısı olsun diyor.ilk doğum çok zor olunca,ikinizde sağlıkli olun yeter diyor hayırlısı bakalım

Bende de baş dönmesi oluyor tansiyon düşüyor diye düşünüyorum. Kanımız şu an ihtiyaca yetişemiyor sanırım ondan
Doğru olabilir yüksek olması daha zararlı sanırım yine buna şükür hafif tuzlu seyler iyi gelebilir ama halsizlik yapıyo bu da sizde de var mı

Doğru olabilir yüksek olması daha zararlı sanırım yine buna şükür hafif tuzlu seyler iyi gelebilir ama halsizlik yapıyo bu da sizde de var mı
Ara ara oluyor halsizlik ama beni en çok baş dönmesi rahatsız ediyor dışarı çıkmaya korkuyorum bazen düşer kalırım diye. Doktorum söylemişti yüksek tansiyonun çaresi var da düşüğün yok diye

Yaaa bende de var aynısı ağzımda acı acı bi tat var . Ne yersem yiyim geçmiyorrrr

Evet cok gordum ve duydum
Bende ne yazikki öyle cok duydum,bu arada bende hemşireyim kadin doğumda çalıstiğım donemlerde işlem öncesi hazirlik fln yaparken çok üzülürdüm
yok artık o haftalarda kürtaj yasak zaten cinsiyet için 10 haftayı da doldurmuş olması gerekir diye düşünüyorum
Cnm bunla ilgili bi anim var.ilk gebelkte dr cinsiyet soylemeyince cok meshur bi dr a bir tanidik vasitasiyla randevu alıp özel klinigine gittik.neyse yanina girdik dr un ben anlatiyorum gebelik var 14 haftalik suanda dedim lafimi kesip neden bukadar bekledinizki dedi eşimle bi birbirimize baktik büyük biraz ama alırız bi şekilde dedi adam kurtajlara okadar odaklanmis ki.dr bey biz aldirmak için gelmedik cinsiyetini oğrenmek için geldik dedim.eşimin bi zıplayışı var hayir hayir bu bizim ilk evladimiz cok istedik zaten sadece cinsiyetini ogrenmek için geldik diyor kıyamam.dr da tmm o kolay bakalim hmn demisti.yani özel klinikler bakmiyor malesef.çalısan arkadaşım var 20 haftalik bile kürtaj yapildığıni gördüm diyor ne yazik ki
Hayırlısi olmuş cnm,sağlıkla gelsin inşallah

Ben de hindostan cevizi yagi kullanmayi dusunuyorm.kac aylik suan sizin

Ayy çok gzüel hem geçmiş olsun hemde gözünaydın canımmm hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsinn
Teşekkür ediyorum
Hepimizinki inşallah teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…