2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba canım ben okurum insaAllah

Hayırlı geceler olsun hepimize
Gecen gün buraya yazdım kusma hiç olmadı diye arkadaslar nazar ettim kendi kendimi bu sabah mide bulantisiyla uyandım ve
Butun gun hiçbir şey yiyemedim midem hala bi tuhaf yemekten de midem bulanıyor bol salata yiyebildim bi o iyi geldi insallah böyle sürmez 1 gun dayanamadim burada sürekli bulanti kusma olan gebeler için Allah yardımcınız olsun inşallah ya midem ağzımdaydı bütün gun insallah hemen geçer gider şimdiden yarını düşünmeye başladım aç kalmak istemiyorum

Canım çok geçmiş olsun inşallah sıkıntısız bir şekilde atlatacaksin Rabbım şifalar versin inşallah ❣

Gerçekten kendi kendine çağırmışsın resmen desene

Kac haftalıksın? Gercekten zor kelimesi hafif kalır bulantı durumu için her sabaha umutla baslıyorum bır kac sanıye suruyor gozumu acmamla baslıyor bulantı ve umutlar o gun ıcınde bıtıyor

Kızlae 2 haftada bi kontrole gidenler , her gittiğinizde para mı öduyorsunuz ? Ben 7+3 te gittim. Bidaha 12 de gel dedi. Siz nasıl o kadar sık gidiyorsunuz ? Ya da doktor çağırıyor anlamadım.
Benim doktorum.bir sorun görmediği için 4haftada bir cagiriyor size bir sorun olduğuna dair birşey söyledi mi

Kac haftalıksın? Gercekten zor kelimesi hafif kalır bulantı durumu için her sabaha umutla baslıyorum bır kac sanıye suruyor gozumu acmamla baslıyor bulantı ve umutlar o gun ıcınde bıtıyor
9 hafta 4 günlük
Cidden felaket birsey 1 gun de yerle bir etti beni kıyamam sana ya Allah yardımcın olsun ben korkudan yemek falan yiyemedim canimda istemedi ve suan cok aç hissediyorum kendimi zaten koku hassasiyeti vardı bide bu çıktı simdi

Merhaba arkadaşlar bugün tam 11+3olduk çok şükür doktora gittim duygularımı sizinle paylaşmak istedimilk kez hamile olduğumu bu kadar hissettim resmen herşeyi oluşmuş elleri kolları bacakları ağzı her zamanki gibi gözyaşlarını tutamadim Rabbime ne kadar sukretsem azdırsanki bizi hissetmiş bize kendini gösteriyor aşırı hareketli anne karnında dil çıkarmayı bile öğrenmiş takla atmalar parmak emmeler gerilmeler ne kolu duruyor ne bacagi sanırım.cok hiperaktif olacak

Ne güzel bi duygu. Nasıl bi mucize di mi Saatlerce izlemek istiyor insan

Masallah öyle bi yazmıssınz ki 30 haftalık sandım Allah saglıkla almayı nasip etsin kucagınıza

canım 3 ay oldu dediklerini 3 aydır yasıyorum 1 gun gecınce nasıl seviniyorm artk gecicek heralde diye ertesi gun hop gene aynı kusturmaynca olmuyor gözbebeklerm fırlıyo artk kızarıyo yas akıyor bugun sıktım kusmadım bu saat oldu yok hala bulanıyor nenyedıgmden bsy anlıyorm baya zor umarm atlatırız tez vakıt

Kıyamam ya insallah geçecek bu günlerde güzel şeyler keşke kolay olsa öyle
Biraz zorluk olacak ki kıymetini bilelim diye Insallah sağlıkla aliriz kucağımıza ❣

Pazartesi verdik salı çıktı pozitif. Ama benim cumartesiden başlamıştı aslında
Canım benim Allah çocuklarını sana bağışlasın ...
inşallah sıkıntısız atlatırsınız bu süreci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…