2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çin tuttu ramzi tutmadı
Çine nasıl bakıyorduk ? Döllenmenin oldugu ay mı ? Yoksa bata mı bakıcaz? Çunku benim dollenme şubat ,beklenen regli tarihim mart başıydı.Yaşa da bir veya iki ekliyorduk aya göre degil mi

Ramzi benimde ilk gebelikte tutmamıştı bu arada

Ya canım benım yaş ekle ekleme son adet ocak yumurtlama Şubat hepsi erkekti

Canım çok sağol darısı sizlerin başına

Maşallah minnoşa gözün aydin
Ben bunlardan birtek yüzük ve nuba guveniyorum acikcasi onlar hiç şaşmadı
Kizinda nasıldi tatlim

Benim de yüzük testi kız...makas bıçak kız...çin kız ...ramzi kız..tatlıyı ağzıma süremedim daha yeni yeni başladım yemeye o da eski istekli halim gibi yiyemiyorum ve nub u da bugün gördüm zaten o da kız sonuç ta kız
10 gün sonra senin bebişin de cinsiyetini öğreniriz bence bizim doktorlar erken tahmin ediyolar çünkü

Tablomuza 2 cinsiyet eklendi çoğalması için sabırsızlanıyorumm

Eklentiler

• 20210420_213237.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 38
  • 20210420_213105.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 35
bazen yazılar çok olunca göremiyoruz herhalde
valla bilmiyorum ki nedense hep benim yazdığım gözükmüyor bu platform beni sansürlüyor galiba
Burda ya cidden görmedim cok sagol kuzum
rica ederim bilgilendiririm tabiki sağolasın amin tüm bebişlerimiz sağlıcakla gelsin inşallah
Ben de henüz o haftalara gelmediğim için yorum yapmamıştım
olsun canım bu cevabı vermen bile mutlu etti sağol
Kiz sen niye boyle dusunuyon hep, gebelik seni alingan mi yapti boyle zamanlarda bana cevap gelmediğinde muhtemelen yasayan yok, varsa da görmemis olabilir diye düşünüyorum ahshahsh cok tatlisin
Hayır sorduğum soru için demedim onun için alınmam çünkü benim yazdıklarım hep görünmüyor arkadaş soru sordu onu cevapladım başka cevaplayan arkadaşa sağol dedi bana ne emoji attı ne cevap verdi ondan alınganlık değil sana da yapsalar anlarsın bizim o diğer topikte de aynısı oldu ama bilerek yapıldığı çok belliydi artık muhatttap olmuyorum o şahısla Allah fesat insanlardan korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…