2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çok heyecanlııı dimii ben çok kaptıramıyorum kendimi erkek diye yorumlarda çoğu kişinin sonradan değişmiş bazen kız bebeklerin çıkıntılı oluyormuş sağlıkla kucagımıza alalım inşallah

maşallah süphanallah Allah kucağına almayı nasip etsin darısı bize ilk kez bu kadar belli olan erkek görüyorum çok net bence hayırlı olsun oğluşunuz

Geçmiş olsun canım,idrar yaparken şikayetin varmı ki

Geçmiş olsun canım

Hadi yaaa İnsanı korkutur şimdi ateş falan. Geçmiş olsun canım. İnşallah basit bir şeydir. Kötü düşünmüyoruuuzzzz , yasaaaaaak

Geçmiş olsun bol bol su iç istemesen de çok çok iç ayağını sıcak tut

Canım geçmiş olsun aman dikkat et meyve yiyip C vitamini al ve bol bol dinlen
Hepinize teşekkür ederim kızlar. İdrar yaparken hafif bir yanma oluyordu. Suyu da çok az tüketiyorum midem almıyor bundan oldu sanırım. İnşallah ateşim tekrar yükselmez hep uyku halindeyim

Yaaa çok tatlı maşallah ne güzel öğrendiniz hemen başlarda geriden mi geliyordu acaba benim hep geri çıkıyor

Bence bebeği tekrar görmek, biraz da olsa iç rahatlatmak için her yol mübah. Git yani

Güzel haberler geldikçe şenleniyoruz oooh ne güzel maşallah. Çok sevindim senin adına Sanırım erkek bebişler hep önden gidiyor doğuma dek. Benim de oğluma hamileliğimde öyleydi, hep önden gitti gelişimi

Demi benim doktorumun özel muayenesi var Bi sefer ücret ödüyorsun Bir ay gidebiliyorsun Bi sınırı yok o yüzden çok memnunum gitsem iyi olurda doktordan çekindim ben sana bir ay sonra gel demedim mi derse ilacı bahane edip gitmeliyim

Bu yüzden kendi mi çok kaptirmayacam ne olur ne olmaz
maşallah süphanallah Allah kucağına almayı nasip etsin darısı bize ilk kez bu kadar belli olan erkek görüyorum çok net bence hayırlı olsun oğluşunuz
Ya teşekkür ederim darısı sizlere hep sağlıklı olarak öğrenmeye inşallah
Yaaa çok tatlı maşallah ne güzel öğrendiniz hemen başlarda geriden mi geliyordu acaba benim hep geri çıkıyor
7. Haftada gitmiştim kontrole ilk kontrolumdu ozaman 2 gün önde çıkmıştı. Ama sizin geri çıkması geç dollenmeden kaynaklı olabilir gelişiminde sıkıntı görmüyorsa doktor korkmayın
Kızıma hamileliğimde hep bir gün falan önde giderdi veya gelişimi aynıydı bakalım bunda nasıl ilerleyecek

Ayyy göz yaşım pıt Maşallah rabbim nazarlardan korusun

Ay maşâAllah kuzuma baya salliyor,neyini goremediniz

Vajinal mi muayene oldunuz karundan mı acaba

Bebişinin iyi olmasına sevindimmm kaç haftalıksın acaba kafaya pek bişey takmamaya çalış stres yapma
Kasim 2 adete gore,catlamaya gore 1 kasim.gecen hafta seker 250 ler oldugunda +3 onden geldi.olculeri buyukdu.bu hafta sekeri 160 lara dusurdum 1 kasimi bulduk sukur.yani o yuzden ben pek haftasi buyuk cikdigina inanmiyorum,organlar haftasina gore buyuyor,boyutu bizim yeme ice tarzimiza ,vitamin depomuza bakinca iri yari cika bilir.

Maşallah rabbim nazardan korusun zaman hiç geçmiyo gibi geliyo bana ama büyüyolar hemen senin de baya erken görünmüş sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar tabloda temizliğe başladım bilginiz olsun buralara uğramayan kendini yazdırıp bir daha girmeyen bilgi vermeyen herkesi ufaktan siliyorum bilginize
Acaba diyorum tabloyu dogum gunune gore dizseniz,ilk dogum yapan en basda dursa,haftasi bir birine yakin olanlar bir birini takib edib soru sorsa,kim hangi haftada ne yasamis nasil gecirmiş daha kolay buluruz.zormu oyle duzenlemek?bilmediyimden soruyorum

Kizlar benim hic bahar alerjim olmazdi.dunden beri hep hapsiriyorum.bildiyim kadariyla koronada hapsirmak yok dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…