2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Gunaydin arkadaslar.ben dun gittim doktora.seker testi verecekdim diye ac gittim.doktor bisey olmaz dedi bakalim.bakdi yok olmuyor,bisey ye gel,kek yedim gittim,yok parkda yuru gel derken 2 saatin sonunda şukur bebisi gordum.kalbi cok hizli atiyordu bu kes(yuruduyumden mi bilemedim)ense normal dedi,sizinkiler kaç?yan profil ayni babasi.cinsiyyetini kiza benzetti.kese biraz iyi ama tehlike gecmemiş,oruç yasak derken,basimin agrisi gecdiydi.eşimin işyeri dr yakin diye ofise gittim,sekreter laf arasinda agzindan birsey kacirdi ortagimizla ilgili basim dunden beri yene basladi fici durum,gece uyuyamadim.kendimi sakinlestiriyorum ,bize ne diye,ama yok ucu bize dokuynuyor,4 de dalmisim.uyandim agri tam gaz devam

Günaydınlar ❤ rüyamda kontroldeydim doktor ultrasonla bakıyordu ve bebek erkekti bildiğin pipi vardı ve çiş yapıyordu
Çok tatlı bir rüya Sağlıkla gelsin miniklerimiz
benim 10gün sonra yapılacak ikili tarama,Cinsiyet tahmini de belki o zaman yapar ense kalınlığı burun kemiği mi ölçüldü? Kan alındı mı ikili tarama için sonuçlar ne zaman çıkıyormuş?
Herkese günaydın sağlıklı huzurlu mutlu haftasonları bebişler ile

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Endişelenmeyin benimde değerim 4186 iken kese karından gözükmemişti
Ayy Allah razi olsun sizden dunden beri neler gecti aklimdan bilemesinz. Zahmet olmasza biraz anlatirmisiniz peki nasil gordunuz vajinalmi? Saglikla kucaginiza alin yavrunuzu ins

Merhaba hanimlar, bugun hcg degerim 2525 cıktı karindan usg ile kese gozukmedi. Sizce gozukmesi gerekmezmiydi?
Not:) vajinal bakilmadi.

İçin içini yemiştir şimdi dünden beri di mi? Aaah o korku. Allah’ım tüm sonuçları mutlu haberlere çıkarsın inşallah.
Benim beta 588 çıktıktan 2 gün sonra kontrole gittiğimde vajinal olarak göründü kese, hafta olarakta 4+5’ti. Ama bakmadan önce doktor önden söyledi “daha küçük, görünmeyebilir” diye. Keşke vajinal de baktırsaydın, karından görünmeyince. İçin rahatlardı en azından.

Hic sormayin ya sabah olmak bilmedi.acil dr olunca bisey diyemedim. INŞ cnim litfen dua edin

Muhtemel doğum tarihi 02.11.2021
Kese 5+4
Kalp atış 7+3
Yaş 32 ilk çocuk

Yok canimya ben o testlerin hic birini vermedim.yasim 36.hem benim hem eşimin ailesinde sorunlu cocuklar var diye risk yuksek cikacak eminim.ama 12 sene tedavi kalmadi oldum,olmaYan cocuk kendiliyinden geldi.Allahin verdiyi cana kiyamam.takdIri ilahi

Değişik bi ağrı gerilim tipi galiba çok ağrımaz benim başım parola sarılasım geliyor
Parol da içtim anca ikisi kesti valla bugün iyiyim şükür.
Bir de dün gece sahurda aniden tansiyonum düştü anlamadım valla , ağrırken ölçtüğümde normaldi tansiyon ama olabiliyormus ilk üç ay böyle şeyler

Beni de ekleyebilir misiniz :)
Muhtemel doğum tarihi 02.11.2021
Kese 5+4
Kalp atışı 7+3
Yaş 32 ilk bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…