2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Görmemişim mesajını kuzum. Burayı takip etmeye çalışıyorum ama bulantılarım çok kafamı kaldıramıyorum. İnşallah hafiflerse aktif olmaya çalışırım. En son kontrole gittiğimde bir sıkıntı yoktu. Haftaya kontrolüm var. Umarım sıkıntı yoktur. Öpüyorum

Iyice her seyin cilki çıktı, son 3 kontrolümde ilk muayene ucreti 95ti, 2. Gittigimde 115, son gittigimde de 125 odedim. Arada 1 ay yoktur yani.
Ben kızımda 120 civarı veriyordum şimdi 240 lira muayene ücreti veriyorum indirimli olarak bide
Gönlümden geçen kızdı ama erkek hissediyordum hep
Ben bu sefer karından oluyorum ama Dr um her seferinde vajinal Baksan daha net görürüz diyor birde mıyomum varmış anlamadım içim sıkıldı sanki bişey varda sölemio gibi geldi
Birşey olsa doktorun kesinlikle söylerdi canım içini sıkma cihaza göre değişiyor doğrudur vajinal daha iyi görecektir

Umarım en kısa samanda enerjine kavuşursun canım kalp atışını duydunmu

Daha çok tatlımı istiyorsun ekşimi tuzlumu

Hayır örneği su anlamda verdim, bu kadar kisa aralıklarla fiyatlarin artmasinin direkt belirtisi. Maaşlarımiz hic böyle artamiyor valla ben anlamıyorum bu isi

Evet canım tek tek taşıyıp silmek zor editör neden beni seçti zaten hiç anlamıyorum isteyen varsa uğraşırım ben derse konuşalım hemen devredeyim
Aaa konuyu sen acmamis mıydın kuzum
Ben bu sefer karından oluyorum ama Dr um her seferinde vajinal Baksan daha net görürüz diyor birde mıyomum varmış anlamadım içim sıkıldı sanki bişey varda sölemio gibi geldi
Vajinal baksin o halde. Neden bakmamış ki

Burada Jale hanıma gidiyoru m doktorumuda hem seviyor hem güveniyorum ama anksiyeteden heraşde hep altta bişi arıorum

Ben bu hamileliğimde vajinal baktrmak istemedim 7 ay önce bir kaybım oldu ve vajinal bakınca kanama olursa DİE baktrmadım hiç bidahaki gelişinde vajinal bakarız daha net görürüz dedi
Vajinal muayene ile kayiplarin hiçbir ilintisi yok, yanlış biliniyor, aksine vajinal muayene kanama alani, miyom gibi riskli durumlari daha net gösterir.

tatlim bende durumlar standart. mide bulantim bu iki gundur iyi hafifledi cok sukur. mutfaga giremiyordum evde temizlik yapamiyordum egilip kalkamiyordum. bugun acisini cikardim cok sukur. evi kirkladim. adam akilli yemek yaptim malum ramazan ayi esim oruclu. yarina bol bol dinlenecegim insallah. darisi mide bulantisi olanlarin basina. cok zormus gercekten. bugun yeniden dogmus gibiyim enerjim bitmiyor

bu arada sizin durumlar nasil insallah iyidir herkese bol bol dua ediyorum inanki

Aman dikkat, enerji var diye cok da yorma kendini. Maasallah gecmis bitmiş, hep böyle guzel devam etsin inşallah

Aman çok yorma kendini ev işini olabildiğince kendini yormadan zorlamadan yap ... kalp atışını hangi hafta duymuştun canım

Maşallahh kaç haftalıksınız

Canım kızlar selamlaaar. Bugün bebişimi daha net gördük. Doktorumuz erkek olduğunu düşündüğünü söyledi. Ama tabii sadece bir tahmin :)

Tek eli havaya kaldırdı. Hareket etti filan. Mutlu oldum valla

Kalbi dakikada 171 bpm atıyor. Bebişimin sizlere selamları var, öpüyormuş teyzelerini

Eklentiler

• 16186751657444808090865067921193.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 91
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…