2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Muhtemel doğum tarihi 02.11.2021
Kese 5+4
Kalp atış 7+3
Yaş 32 ilk çocuk

Beni de ekleyebilir misiniz :)
Muhtemel doğum tarihi 02.11.2021
Kese 5+4
Kalp atışı 7+3
Yaş 32 ilk bebek

Hoşgeldiniz arkadaşlar

Kızlar bende kontrolden çıktım çok şükür herşey yolunda bebişim hatta birkaç gün önde Allah’ıma çok şükür

Miiiiis gibi haber Oooh maşallah

Ateşim de çıktı malesef Doktorumu aradım bugün kapalılar idrar enfeksiyonundan şüphelendi ilaç verdi. Geçmezse pazartesi günü gidecem

Hadi yaaa İnsanı korkutur şimdi ateş falan. Geçmiş olsun canım. İnşallah basit bir şeydir. Kötü düşünmüyoruuuzzzz , yasaaaaaak

Bebişinin iyi olmasına sevindimmm kaç haftalıksın acaba kafaya pek bişey takmamaya çalış stres yapma

Canım geçmiş olsun aman dikkat et meyve yiyip C vitamini al ve bol bol dinlen

Benim günde 5 6 kere istifra şeklindeydi suyu bile zar zor içiyordum iki gündür istifra etmedim biraz rahatlamış gibiydim ama bugün yine çok şiddetli geciyo
Ara ara geliyor geçiyor benim 10.haftada gecti kusmalarım yerini bulantılar aldı devam etti ama 2 gundur o bakmdanda rahatım tiksinme cok oda ayrı beter hcbsey yiyemiyosunn aç yasıyorum resmen kuş kadar yiyorum

Kızlar tabloda temizliğe başladım bilginiz olsun buralara uğramayan kendini yazdırıp bir daha girmeyen bilgi vermeyen herkesi ufaktan siliyorum bilginize

Kızlar çok güzel ilerliyordu gebeliğim son Bi haftadır bulantılarım başladı 3 gün perişanım Bi gün bomba gibi psikolojim bozuldu Bi öyle bi böyle korkuyorum belirtiler gittikçe de kalp atışını duyduktan sonra gitmedim Bi daha doktora bir ay sonra gel dedi sizce gidip hem Bi kontrol ettirip bebeğimi görüp hemde Bi bulantı ilacı mı yazdırsam

Kızlar merhaba kontrolümüz vardı bu sabah bebişi gördük geldik bulantı için ilaç yazdrdım prilamı bunu içrrsen folik asit içme dedi doktorum gerek yok dedi sizler içinde bu şekildemiydi

Hayırlı olsun canım benim erkek bebekler önden gidiyor galiba olabilirmi foto bekliyoruz

serenity16 merhaba canım msjını şimdi gördüm Fırat hocanın muayene ücreti 400 lira ama biz doğum paketi olarak aldık 11 bine doğumu TOBB hastanesinde yaptırıyor. Doğum paketlerindeki gibi 8-10 muayene kısıtlaması yok sınırsız muayene gibi düşünebilirsin. Biz şimdilik çok memnunuz dediğim gibi çok ilgili kolay ulaşılabilir olması ve sorularımızı hiç havada bırakmaması en büyük artısı şu anda

Son resim bacak arası her resimde genital organı belli oluyormus ben pek anlayamadım ama. Çok az hareket ediyordu tembel bisi olucak galiba . Doktor çevirmek için baya karnıma vurdu ama banamisin demedi yavrusum. Ense kalınlığı burun kemiği gayet iyiymiş ama ben ikili test yaptırmadım

Eklentiler

• 20210417_143456.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 90
  • 20210417_143427.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 84
  • 20210417_143353.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 86
  • 20210417_143333.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 85
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…