2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
P

Uzun zamandır bakamamıştım buralara yeni görüyorum kusura bakma klaire labs bizimki. Epey pahalıydı 500 tl gibi bir şey. 3-4 ay gider demişti ama dr. Bir de alerji durumumuzdan dolayı bunu kullanıyoruz tabiii mecburen

Yok daha ustler duruyor cikmadi, ha cikcak ha cikcak oyle duruyo simdiden sonra normali zaten ama, bizimki acele etti.

1 kere yaramaz işe, günde 6ya kadar verebilirsin. 2 saat araliklarla 3-4 kere o gunun yoğunluğuna gore degisiyor.
Belkide dış degildir dye fazla vermedim ama çok huysuz olduğu birgün denicem

bugün karanfil uygulamasını yaptım ağlayarak uyandı tekrar uyutamadık.Heryeri dişlemeye çalışıyor sanırım işe yaramadı. dayler dayler kuzum günde kaç defa sürebiliyoruz peki.

bugün karanfil uygulamasını yaptım ağlayarak uyandı tekrar uyutamadık.Heryeri dişlemeye çalışıyor sanırım işe yaramadı. dayler dayler kuzum günde kaç defa sürebiliyoruz peki.
Gece mi oldu uyumadimi bı daha kuzum ya ..

Benimkinde sabahın 6 sında burnu tıkandı gene serum yaptım uyandı çocuk...şu an buhar makinesi açtım gene ise yarar ins...ev nemi 46 derece şu an..halıyı bile kaldırdım Genede tikaniyor

Hmm evet canım ramazanda düzen gitti inş.eskiye döner uyutamıyoruz duş aldıracaktım vazgeçtim.Uykuda emmede çok inat ediyor bu ara. Süt alerjisinde böyle bi durum olabilir mi? İstersen bi bak.Tez zamanda çözümü bulabilirsiniz inş. Ben oğluma bi bardak kaynatılmış soğutulmuş suya silme bi çay kaşığı tuz, aynı şekilde karbonat katardım fıs fıs yapardık.Bu yöntem normal serum fizyolojikten daha iyi gelirdi inanamamıştım.Bizim ki daha büyüktü tabi senin kuzun için olur mu bilmem istersen bi araştır.

Süt alerjisinde burun tıkanıklığı mi oluyormus

3. Ay ve 5,ay bittiğinde 2 doz yaptırdık nimenrix marka
Sag ol canım, sanirim 7-9-13 seklinde yaptıracagim ben de, carsamba doktora gidince soracagim.
Kızlar bugün avakado verdim hiç umudum yoktu ben hiç sevmediğimden sanırım. Çok güzel yedi sasirdim
Süper, ben cok severim, benim bebe de gulucuk saca saca yedi
Oyy kuzucum yaaa kıyamam, onu bilmiyorm canim, ben 2 kere filan yaptım ama kac kere yapılabilir bi bakmak lazim intten, genelde tetagil veriyorum. En guzel de taze sogan ve pirasa ile rahatliyor aslında ama iste onun zararini bilmiyorm, bizimki kendinden geciyo kemirirken sogani

Soğanı denemeliyim evde de hiç yok ki.:)Neyse alınır deneyip yazarım.

Kızlar bebeğimin yani kızımın bezini açınca akıntı gibi birşey vardı ilk defa gördüm.İdrar yolu enfeksiyonu olabilir mi? Yoksa normal bi durum mu?

Nasıl verdiniz avakadoyu ben ezip yoğurt ile karıştırdım verdim resmen öğürdü Sıpa

Kokulu ve sariysa enfeksiyona işaret ediyor olabilir..kız bebeklerde sık oluyor cnm. Bir druna danis istersen
Cevap için teşekkür ederim❤ canım neyse ki rengi beyazdı sanırım koku da yoktu.Tekrar dr.a danışırım ama ilki de oğlan olunca ben ilk defa görüyorum. Az biraz hatırlıyorum duymuştum buradan çevreden hiç duymamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…