2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Dişten muhtemelen bizim de öyle 2 gündür ve kehribar kolyesini de 2 gündür takmayı unuttum geceleri çıkarıyodum salyası da arttı uykusu da azaldı

Kızlar oyun matı alcam da sizce gerekli mş? Kaçıncı aya kadar oynar? Benimki genelde kucak istiyor yatar mı emin değilim. Sadece piyanolu halısında 1 saate yakın zaman geçiriyor enerjisini atıyor ama şuanda dönmüyor etmiyor, her ne kadar sizle aynı ay doğurmuş olsam da aslında ocak ayında doğması gereken bir bebek ve motor becerileri o dönem doğan bebekler gibi ilerlemekte. oyun halısı gerekir mi bilemedim. Bir de kullanıp önerisi olan barsa link paylaşırsa sevinirim

Bizimde aynı şekilde özellikte iftar vakti biz yemek yerken asla durmuyor . Saatin 8 olmasini dört gözle bekliyorum

Dişten muhtemelen bizim de öyle 2 gündür ve kehribar kolyesini de 2 gündür takmayı unuttum geceleri çıkarıyodum salyası da arttı uykusu da azaldı
İyi de niye o saatlerde cnm...anlayamiyorum
Oyun mati ne oyun halisimi...halası aldı piyanolu oyun halısı hiç umursamadı arkadaş iki iş yaparım diyodum elimde patladı
Bizimde aynı şekilde özellikte iftar vakti biz yemek yerken asla durmuyor . Saatin 8 olmasini dört gözle bekliyorum
Ah aynı ya ..akşam üstü hep miziklama hali

Günaydınlar kızlar kızım bir kaç gündür koyu yeşil kaka yapıyor öyle mukus veya kanlı değil bakıyorum nette normal yazıyor kayısı kuru üzüm hoşafı içiyorum ondan mı oluyor acaba anlamıyorum birde doğumdan sonra ilk adeti oldum sütü falan kesmez demi öyle bişey var mı adet olan arkadaşlar sütünüz nasıl

Bence diş değilse uykudan dolayı mızmız oluyor.5ten sonra uyutmayın deseler de 6 ya da 6 buçukta uyutuyorum yarım saat uyuyor.uyumak istiyorlar ama uykuya geçişi yapamıyorlar.zorla da olsa uyutmak lazım.en azından kendi kızım için böyle.bazen 7de uyumak istiyor zaten yarım saat sürüyor diye uyutuyorum.

Günaydın canım.Gittiğim alerji dr.u yeşil kakanın normal olduğunu söylemişti.

Bazen bizimde oluyor internette son sutu icmeden surekli ilk sutu icmesinden kaynakli yaziyor. Hakkaten kizim bazen bi sag bi sol durmadan degistirerek emiyor o zaman yesil oluyor

Ben de regl olanlardanım.. pek mutluydum halbuki onsuz :).. hiç yokluğunu hissetmemiştim .. merak etme süt kesilmiyor.. sadece adet olurken hormonlardan dolayı süt miktarı azalıyor ( ben mama takviyesini arttırdım 3 gün) ama bitince normale dönüyor.3-5 gün sütüm azaldı sadece sonra normale döndü.. İçin rahat olsun..

Bende olunca sütüm çok azalmıştı dolmuyordu göğsüm vıcık vicikti ama sonra duzelmsti bende olsam rahat edecem 4 gündür agrm var gelmiyor yaw

Bizimkide 6 dan sonra bi kez daha uyumak istiyor, genelde gün içinde kısa kısa uyuyor 30 40 dk max, 6 dan sonra uyursa gece uykusu 10 u buluyor, uyutmazsam 8.30 9 gibi uyuyor gece uykusuna.. ama tabiki uyuyor genelde seninki gibi kısa bi son uyku

İyi bari ya bende oruç tutuyordum ama sütüm haddinden fazlaydı gerçekten birden biri böyle olunca oruçtan şüphe ettim aha 5 aylık olacaz daha ilk adetim

Bende olunca sütüm çok azalmıştı dolmuyordu göğsüm vıcık vicikti ama sonra duzelmsti bende olsam rahat edecem 4 gündür agrm var gelmiyor yaw
Arkadaşım bende 1 aydır kasık regl ağrısı vardı ha geldi ha gelecek diye diye yeni geldi ama çok feci ağırlardı şimdi adetim ama bugün var sütüm iki gündür azaldı adet oldum ama bugün bol bolda su içiyorum var sütüm

Bizim de akşam uykuya geçişi 2 saat sürüyo hem uykudan bayılıyo hem direniyo uyuyunca da dönüp duruyo

Gün içinde de artık zor uyutuyorum 1 ay önce yanında yatarak başını okşayarak uyuyan çocuk gitti artık pes ettim sallamaya başladım ama şuan sallayarak bile uzun sürüyo uyuması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…