2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Şimdi bestlak aldım. Sorasında onu deneyeyim hemen

Suyu arttırdım ben de . Çay aldım humana kimyonlu rezene 1 kez ondan içmeye başkadım bugün. Damla da başladım. Şerbet de hiç sevmem ama olmazsa onu da alayım

Canim tarti üstündeki kıyafet hepsi etkiliyor genelde aynı tartıda tartılması doğru sonuç veriyormuş bu aylarda fena en ufak sese dönüyor hep sessiz yerde emziriyorum bazen pışpış sesi acıyorum zaten memetle kavgalı bu aralar atak dönemi hepsi etkiliyor.Bundan sonra almaya devam eder üzülme her ay güzel kilo almış bak.

Temizlik acisindan stor istemiyorum canim bi bakayim ben hafta sonu falan perdeciye gidip en iyisi. Kotu yapildigindan sanirim dayaniksizlar
Şimdi pencere olan duvarı komple kapatacak kadar aldım hem en hem boy yani yoksa ışık sızıntısı olur diye full karanlık için öyle olması lazım o yüzden perde fazla oluyor o da ağırlığı iyice artırıyor

Amin canım inşallah yaza tayinciyiz bitti artık
Hadi inş cnm

Kızlar ya biliyorsunuz onbes gündür oğlum yatağımda yatıyor eşim salonda garibim..Her uyandığında meme alıp uyuyor sallamaya kalksam yirtiyo kendini istemiyor sallanmak ille meme alcak birkac dakika...emzik olarak kullanıyor beni...iyi de sık uyanıyor sonuçta bakın 20.15 te yattı 3 kere uyandi şimdiden...Bu kadar emmek dokunmaz mi midesine ya...tok karnına emiyor sonuçta...Başka turlude uyumuyor napcagimi sasirdim

Benimde oğlum bugün gündüz uyuyamadi hiç kakasini da yapmadı ilk defa ondan rahatsız oldu herhalde 9 buçukta uyuttum uyuyor yüz üstü

Kusma yoksa bence midesine zarar vermez sık emdiği için sütün olmayabilir her seferinde gece sık uyanmasını sebebi de bu olabilir bugün Bi arkadaş daha yazmıştı bezleri nasıl kilo alımı yada

Suyu arttırdım ben de . Çay aldım humana kimyonlu rezene 1 kez ondan içmeye başkadım bugün. Damla da başladım. Şerbet de hiç sevmem ama olmazsa onu da alayım
Oh yarasın bol bol süt olsun hepimize bol sütlü günler
Karınlarını doyurduktan sonra senin dediğin gibi emzik olarak kullanıyorlar çekmiyordur dokunmaz bence.sen daha iyi bilirsin lokur lokur ses geliyor mu? Arkadaşın dediği de doğru fazla gelse kusar.uyku konusunda ben de yatarak emziriyorum diğer türlü uyumak bilmiyor.emzik niyetine kullanıyor yattığım yerden rahat oluyor

Günaydın kızlar,benim oglan resmen saat başı kalkiyor ağlayarak ama açlık değil çünkü emiyor da sürekli...özellikle sabaha karşı 4 ten sonra 8 e kadar çok uyanıyor sizde de öyle mi?

Benimde oğlum bugün gündüz uyuyamadi hiç kakasini da yapmadı ilk defa ondan rahatsız oldu herhalde 9 buçukta uyuttum uyuyor yüz üstü

Kusma yoksa bence midesine zarar vermez sık emdiği için sütün olmayabilir her seferinde gece sık uyanmasını sebebi de bu olabilir bugün Bi arkadaş daha yazmıştı bezleri nasıl kilo alımı yada

Günaydın kızlar,benim oglan resmen saat başı kalkiyor ağlayarak ama açlık değil çünkü emiyor da sürekli...özellikle sabaha karşı 4 ten sonra 8 e kadar çok uyanıyor sizde de öyle mi?
Ilk yatırdığımda baya tok yatıyor gene hemen uyaniyor digerlerinde iki üç dakika emip ağzında tutuyor kilosu iyi bu ay 500 gr alnis az sandım ama bu aylarda iyiymis.....alışkanlık yaptı bence gece sallanmak istemiyor ille meme alcak...hoş alsa da sık uyanıyor ya neyse

Aynen cnm bir bak da oyle karar ver. Ya da yeni bir korniş taktirilabilir, çünkü cok riskli o sekilde dusmesi ya.
Evde hic birsey saglam degil zaten
Anladim canim sabah hava aydinlanmaya basladiginda resmen stres oluyorum
Ayni durum canim. Gittikce kotulesiyor duzelecegine

BiZim de öyle ya sadece açlıktan kalkmadığına eminim artık. Memede bile olsa zırt pırt uyanıyor, ben uyuyor muyum uyanık mıyım arafta kaldım resmen Diş ağrısı mı acaba? Görünen birşey yok ama sertleştikçe de ağrı artıyor

Demek ki bu aylarda hepsinde oluyor sanki normal o zaman bence bizim de dişler gelecek sanki ama bakalim

Demek ki bu aylarda hepsinde oluyor sanki normal o zaman bence bizim de dişler gelecek sanki ama bakalim
Bende katılayım .. tam atak bitti derken saat başı kalkma başladı .. gece sadece bir kez 3 saat uyuyor sonra saat başı meme isteme. Saat 5-6 gibi kalktığında ise asla memeyi bırakmıyor.. saat 8e kadar memede kalacak illa. Memeyi çekip yatağa koyduğum an uyanıyor..uykunun en tatlı yetinde kucağımda bebekle kafam bi sağa düşüyor bi sola.. alışkanlık oldu sabah memede uyumak

Ya aynen ilk uyuduğunda 3 saat kesin sonra şenlik başlıyor

Kızlar uyurken hala kundak yapmaya devam ediyor musunuz biz hala yeni doğan gibi kundaklı yastıksız yatıyoruz normal mi sizler de durum nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…