2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Humana çay içiyorum sabah akşam iyi geldi.bazen rezene çayı da hazırlıyorum bazen hoşaf içiyorum.bunun dışında 2 3 litre su muhakkak içiyorum.şoktan ramazan şerbeti aldım tadı da güzelmiş süt yapıyor baya

Aaa siz de mi izmirdesinizz şimdiye kadar hiç söylememiş olabilirim ben de izmirde yaşıyorum
İzmirlileri bi göreyim diyomuşum şimdi de

Canim bu ay cisli bezlerinde fark etmedin mi peki? Neden bu kadar az almis tartı aynı değil mi?bu aylar az alıyormuş artik ama seninki dediğine göre hiç almamış.Ben surekli çiş takip ediyorum valla,emmeyince kaşıkla vermeye başladım.

Ben lactamil içiyordum ta ki bebeğimin süt alerjisi çıkana kadar. Bende en çok süt artışı o yaptı bir de yulafı tahinle karıştırmak. Ama bunları bıraktım süt alerjimiz çıkınca. Lactamilin tadı da enfes

Bana sorulmamış ama ben cevaplıyım dedim görünce kalkıp baktım benimki güneşlikten ağır hemde bayaa bi ağır
Ay olcu azda degil bizim iyice agir olur o zaman camda uzun ama alsam ise yarayacak gibide hissediyorum
Storlarda cok fark etmiyor ama perde ağır evet, onun sebebi de karartma ozelligi olması için icinden siyah iplikle bir kat geciyorlar. Storlarda biraz daha farkli bir sistem ver.
Kotuymus ya. Arkadas yazana kadar agir olacagini hic dusunmemistim ben

O kadar abarti degil ki, ben hicbir dezavantajni yasamadim o anlamda.
Bizim kornisler sikintili canim. Kac kez dustu yatak odasi en son kagit falanda sikistirdik birseyler yaptik duruyor o yuzden yazan arkadasinda bu karartan perde dusurmus kornisi belki markadan markaya farkeder dedim ama degilmis

Bizim kornisler sikintili canim. Kac kez dustu yatak odasi en son kagit falanda sikistirdik birseyler yaptik duruyor o yuzden yazan arkadasinda bu karartan perde dusurmus kornisi belki markadan markaya farkeder dedim ama degilmis
Aaa e o kdr agir degil ki, sasirdm suan. Ama belki onlarin ekstra agirdir. Stor taktirsaniz deldirip?

Aaa siz de mi izmirdesinizz şimdiye kadar hiç söylememiş olabilirim ben de izmirde yaşıyorum
İzmirlileri bi göreyim diyomuşum şimdi de
Neresinden
Şırnak manisaliyim Gaziemir de yaşıyodum evlenmeden önce çok özledim valla yaz gelsede gitsek
Şırnak mi çok uzaklaşmissin. Gurbet ZOR ALLAH yardımcın olsun

Tartı yeri farklıydı geçen ay doktora götürmeyip sağlık ocağında baktırmıştım. Etkiler mi diyorsun? Bezleri mawi çzgiye dönmüştü hep canım ya.Hareketi arttı ona mı bağlı bilmiyorum. Evet az alsın minimum olsun ya da boyu uzasaydı dert etmezdim de üzüldüm açıkcası . Artık zaten emerken de aşırı dikkat dağılıyor. Her fırsaatta deniyorum. Umarım alması gereken kadarını almaya başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…