2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bizim de aynı dediğin gibi ama sabah uyuması çok zorlaştı öğlede ve öğleden sonra daha kolay uyuyo belki de dediğin gibi uyanık kalma süresi uzuyodur tam bi düzen oluyo derken değişiyo sürekli
Evet ya daha birkac kere degisecek muhtemelen. Ben de onunla beraber biraz uyuyayim dersem kesin az uyuyo

Merhabalar canım çok sıkkın kontrole götürdük boyu 63 cm kilosu evde ölçümden Fazla çıktı aslında normal ama bu Avrupalılar hep minyon olunca tabi eşime anlat bunu 7.520 kilosu 4 ay 4 günlük neymiş çok emziriyormuşum gece emzirmek yerine su verecekmişim bir de bi türkü yüz üstü yapmayı sevdiremeeim ilk aylarda kafasını kaldırsın diye çok yatırdım sevmedi şimdilerde seviyor oturduğu zaman kaldırıyor zaten bunu anlatamadım şimdi kaldırıyor ama o istiyor dimdik dursun sizinkiler nasıl

Kızlar 2.ay bitiminde verem aşısı yaptırmıştık ya benim bebekte hala onun izi yok sonradan oluşacaktı iz tutmadı mı acaba sizde durumlar nedir
Yaptırdığınızdan beri orasının yeri belliydi ki hele şimdi kızarık, kabuklu ve kabarık bi şekilde. Sağlık ocağına gidip gösterin isterseniz. Kesin iz oluşması lazım demişlerdi bize.

Bazı eski insanlar çocuğa hiç önem vermiyor.Allah akıl fikir versin.iyiki bir şey olmamış geçmiş olsun
Sana katılıyorum cnm o yüzden asla istemiyordum ama baş edemiyorum saat başı uyaniyor. Bizim aramızda bir kere uyudu daha doğrusu uyuya kalmisiz çok korktum uyanınca ikimizde iri yariyiz
inşallah uykusu düzene girer de rahat edersin biz kalıplı olmadığımız halde korkuyorum eli kolu altımda kalır diye haklısın
Ayy teşekkür ederim hepinize şükür ameliyata gerek kalmadı ayağı doğuştan biraz sorun vardı atlattık
Oh çok şükür
Kilosundan çok aldığı kilo önemli sanırım.bir kilodan fazla aldıysa ondan demiş olabilir..bu aylarda kafayı tutmaları gerekiyor.sürekli yatıyorsa da öğrenemez

8700 Gr 70 cm oturunca boynunu tutuyor ama tamamen hakim değil yüz üstü kolları üzerine kalkıyor etrafı izliyor başını çevirip

Arkadaşlar biz bu arada o kadar az kilo almışız ki anlatamam gece kalkmalarım boşa ek gıdaya başlayacağız ama doktor bir liste falan vermedi yoğurtla başlayalım dedi sadece neler yedirilir onları söyledi
Ben diyet yaptım alerjik diye 700gr aldı diyeti bozdum kanama yok bakalım bu ay kaç Gr alacak en az 1 alsa keşke

8700 Gr 70 cm oturunca boynunu tutuyor ama tamamen hakim değil yüz üstü kolları üzerine kalkıyor etrafı izliyor başını çevirip
Evet aynen kızım da öyle kafayı tutuyor ama tam dik sabit değil yüz üstü kafasını kaldırıyor sağa sola bakıyor zaten nette baktım tam duruş 6 aylık yazıyor ellerinden tutunca kendi kalkmaya çabalıyor yeğenim de sabit kafayı 5 aylıkken tutmuş maşallah kilosuna o zaman kilosu Yüksel doğdu

Ay başına 1’wr kilo düşüyor bence normal ama bu yabancılar çok takıyorlar eltimin oğlu da öyleydi ama şimdi 7 yaşında çöp gibi çocuk kafayı tutuyor hani tam bir dik duruş istiyor doktor

Demek benim bebek sizde olsa eşin rejime sokar direk 4 ayda 8250 di 68 cm di...Bu hafta cuma goturecegim...sadece anne sütü alıyor...arkadaşımın bebeği sadece anne sütüyle nerdeyse obezdi yürümeye başlayınca hepsini verdi o yüzden hiç önemli değil kilo cok olması...4 aylik bebeğe gece su verilir mi yahu.ben uyandikca dayiyorum memeyi
Bizim doktorun bahsettigi 9 kilo bebegi buldum masallah varmis demek ki ya
Bende bugün tarttim 8800 geldi cuma 5 ay kontrolü var bakalım sağlıklı olsun da zayıf tombis farketmez

Çok geçmiş olsun canım.

Benim bebeğim de sık emiyor ama çokta kusuyor.O yüzden az alıyor.Bunada şükür yeter ki sağlıklı olsunlar.Kusmasa belki senin oğlanın kilosunda olabilirdi. Maşallah Deniz e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…