2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Rotanın 2. Dozu olacak da menenjit ilk. Valla bilmiyorum sordum bu şekilde dediler. Belki gidip yüzyüze konuşurum bakalım

Aaay canım geçmiş olsun Klasik söylenen şeyler işte, kusma olmadıysa gözleri normal bakıyorsa sakinleştiyse vs. bir şey yoktur. Allah korusun. O da korkmuştur o yüzden ağlamıştır o kadar, yazık kıyamam.

Kizlar 4.ay aşısı oldu bugün oğlum ateşi 38 i görmedi ama bana sıcak geliyor sizin nasıl geçti ilk gece

Bizim sabah aşıyı oldu, 37.8 gibi akşama yükseldi. Gece yarısı 38.5 olmuştu saat 3 gibi. Bir kez o zaman gece Calpol vermiştim o kadar. Geçmiş olsun bu arada

Kızlar 2.ay bitiminde verem aşısı yaptırmıştık ya benim bebekte hala onun izi yok sonradan oluşacaktı iz tutmadı mı acaba sizde durumlar nedir
Bizim iz var ne zaman oldu tam bilmiyorum ama bayadir var. Bı ebeye sor istersen canım benim eşime 2kez yapılmış ilki tutmadığı için ama hala izi yok.

Biz kontrole gitmeden yaptirdik rotayı. Ebe eczaneden alın dedi yaptı. Saglikocaginda yaparlar bence

Sagol cnm cok sukur ucuz atlattık
Arkadaşlar günaydın bugün kızım için büyük gün sayılır ortopediye gideceğiz dua edin lütfen ayağında sorun kalmamış olsun.
Hayirli haberlerle gel ins cnm

Kızlar bizim uyku saatlerimiz sabah 9 gibi uyuturdum sonra 12 de sonra 3 sonra 6 böyle böyle yarim saat uyurdu iki sabahtır uyutamıyorum 7 de açıyo gözünü 8 de emzirirken memede uyuya kalıyo koyuyorum beşiğe 10 dk sonra uyanıyo daha uyumuyo sizde nedir durumlar kaç saat uyanık dayanabiliyo sizin bebişler

Artik uyanık kalma suresi bizim de arttı. 3 saat civarı uyanik kalıyor ama uyusa da yarim saat uyuyor cogunlukla, bazen 1bucuk-2 saat arasi oluyor sadece 1 uyku, o da ortalarda olyor olursa.

Artik uyanık kalma suresi bizim de arttı. 3 saat civarı uyanik kalıyor ama uyusa da yarim saat uyuyor cogunlukla, bazen 1bucuk-2 saat arasi oluyor sadece 1 uyku, o da ortalarda olyor olursa.
Bizim de aynı dediğin gibi ama sabah uyuması çok zorlaştı öğlede ve öğleden sonra daha kolay uyuyo belki de dediğin gibi uyanık kalma süresi uzuyodur tam bi düzen oluyo derken değişiyo sürekli

Sabah 7.7.30 arası uyanır 9a doğru uyur genelde iki saat uyurdu ama o kadar uyumuyor artik...bazı günler kac saat uyumadigi oluyor..ama normali en fazla 2.5 saat ayakta kaliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…