2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ay kayinvalidemde almış bize. bende arada kahvaltı yaparken oturtuyorum masada bizi izliyo şuan için kullanışlı geldi

Aaay eveet evet Denemeye koydum da çok hoşuna gitti

Kaç aylıkken oturttunuz

Benimki henüz 4 aylık.. Sadece denemek için oturttum bi foto çektim.. Aaay o kadar tatlı oldu ki, çok hoşuna gitti ayrıca.. Anca 6.ay sonrası başlar yavaş yavaş oturmaya..

Mama sandalyeleri çocukluk dönemi masturbasyonunu tetikliyor falan diye şeyler okudum.ne kadar doğru bilmem bunun ön kısmı biraz daha ilerde sanki daha iyi olabilir.fiyatı da uygunmuş banyoda da kullanılır

Neeööööyyyyy ilk kez duydum şu an bunu.. Ben ilk çocuğumda da kullandım.. Mama sandalyesi olmadan olur mu ayol Bu tarz durumlar hep bi ihtimal gerçi.. “olabilir” deniyor..

Ah kıyamam ona
Valla artık gücüm kalmadı 5ten sonra çok sık uyanıp emmek istiyor doymuyor sanırım bu ay 5 aylık olacağız çocuk doktoruna gittiğimizde söyleyeceğim bakalım ne diyecek
Bence az emip uyuya kaliyorlar o yüzden çok sık uyanıyorlar. Bende berbat haldeyim
Bizimkine karanlık aydınlık farketmiyo hep sık uyanıyor ama iki gündür berbat ötesiyim . Babası ayağına alır sallardi yirtiyo ortaligi sallamayın diye..meme istiyo memedede zor uyudu. 20.30 da uyuyan bebek 22.30 da zor uyudu memeyle..gece yanımda yattı yattı yatmasina da yirmi kere uyandi

Bence de mama sandalyesiz olmaz.. ben bu hafta cikaracagim kilerden yemek yerken yanımızda otursun

İyiyim ben de canım hemen hemen ayniyizdir diye düşünüyorum bizim bir tanesi aşırı meraklı sadece kucağımızdayken gelip kokluyor bir kaç kere bebiş de dokundu kedicik de kafasını uzatıyor sevsin diye diğeri hiç yanaşmıyor ağlayınca hemen kaçıyor tahmin ettiğim gibi oldu ama ikisinin karekteri ikiz olmalarına rağmen çok farklı bizim kedilerin biraz daha büyüyünce güzel anlasirler gibi geliyor ne bebeği ne de onları zorlamamak çok daha iyi bence de nasılsa doğal bir ilişki gelistirecekler kendi aralarinda diye düşünüyorum.
Sevindim iyi olmana alışmaya calışarak geçiyor çoğu zaman. Şimdilik en büyük sorunumuz uyku gece uyku gerilemesi geldi şimdi de mışıl mışıl uyurdu 3 saatte bir uyanıyordu şimdi saat başı ayaktayız umarım geçicidir

Biz aldık bundan bir ikikere oturttum daha çok erken diye ama oturmak çok hoşuna gidiyor bakalım heyecanla iyice oturmasını bekliyorum ben de

Uyku gerilemesi güncellemesi geldi mi kızlar sizinkiler? Biz mışıl mışıl uyurduk şimdi hem uykuya geçmekte hem de uykuda kalmakta zorlanıyoruz umarım çabucak geçer gündüz uykuları zaten çok kötüydü şimdi hiç uyumuyor meme dışında bir yerde

Ah ne yazik ki karanlikta sik uyaniyo aydinlik olunca hic uyuyamiyo , ne zmn duzelirler acaba.. Ne dorduncu aymis beteein beteri varmis dedirtti

Biz iki gündür fena değiliz ama bi güzel hasta olduk abladan kaynaklı neyse ki toparladi 4. Ay kontrolumiz vardi 6800 gr olmuş,doktor yavaş gelişiyor bu ay bebekler 9 kilo falan oluyor etraf zayif derse üzülme dedi,sasirdim 7 kiloya yakin artik tamam tosun değil ama zayif durmuyor ki oğlan,bi de odasını ayır başka odada uyut dedi tam koptum başka doktorla devam edeceğim.Mama vermiyorum versem de artık biberon almaz anne sütüyle gayet iyi geliyor bana,oturup kasik biberonla mama mi versem dedim o kadar moralim bozuldu.4 Ay 9 kilo olan var mi kızlar bebegi?

Yok daha neler.. benim bebek 4. Ay kontrolünde 6500 dü. Benimkinde erkek. Birde ben meme +mamayla gidiyorum. Maşallah sizin sadece anne sütüyle 6500 olmuş. Doğum kilosu 3100gr dı benim. Doktor gayet iyi dedi gelişmesi. Son ay 1 kilo almış. Her bebeğin doğum kilosu aynı değil ki 4 ayda 9 kilo olsun hepsi. bebeklerin ilk 3 ay aylık 1 kilo alması isteniyor.. Doktorun hesabına göre 5 kilo doğması lazımdı bizim bebelerin .. benim bebeğimde Tombik değil ama tosun gibi .. zayıfta değil yani bence de doktorunuzu değiştirin.

Gunduz berbat hatta berbatin otesi..
100den sonrası için umutluyduk oysa ayakta sallayınca da mı uyumuyor.gün içinde en az 3 uyku demişlerdi sanki.az da olsa uyuması lazım şaşırtıcı :/
evet ben de duyunca şaşırdım oysa bu sandalyelere oturaklara çok özeniyorum.öyle ihtimaller olmaz umarım
Biz geçtik bile darısı size yeni güncelleme için bekleniyor
yok artık bence normal kilosu bizimki de bu kilodadır büyük ihtimal.doktoru değişmekte haklısın.bu ayda başka oda mı

Ya iste anlamadim biz 3. Ay biraz az almıştık hastaydı meme reddi vardı ama bu ay toparladi bana göre 7200 ideal olandı ama oda 3. aydaki kayıp 9 kilo deyince sok oldumObez bebek seviyor demek benim doktor

Evet odasını ayır dedi ciddi ciddi dedim yani yana uyuyoruz o da sok oldu sanki hiç duymadı bebeğiyle uyuyan

Evet odasını ayır dedi ciddi ciddi dedim yani yana uyuyoruz o da sok oldu sanki hiç duymadı bebeğiyle uyuyan
Doktor olduğuna miyiz uzaydan gelmiş olmasın ben yaşında nasıl yanımdan ayırıcam kıyamam diyorum.4 aylık bebeği ayır ne demek benim beşik hala anne yanı modunda sabah eşim yokken de yanıma alıyorum suçumuz büyük desene

Arastirip hr bunu okudugumda daha cok sinirim bozukuyor ben bir kez uyutsam mutlu oluyorum. Sabah 6 da uyandi ve 5 dakika bile uyumadi daha bugun mutsuzlugumu anlatamam. Esimin yerinde olmak vardi suan karsimda gayet gamsiz umursamaz sekilde takiliyor bense mutsuzluk icindeyim bugun

Evet fark ettim hiç keyfin yok bugün eşin çocuğa bakamıyor tamam kabul ama seni de böyle bırakmamalı en azından yüzünü güldürse yorgunluğunu alır :/ bir çay koymaları bile insanı nasıl mutlu ediyor.Ceren’in bu kadar saat uykusuz durması çok garip kolik desek değil gazı da yok sanırım.atak haftası ise çabuk geçer umarım

Yok artık biz bu gidişle anca yaşında 9 kilo oluruz bizde 6.500 dük 4.ayda çokta zayıf durmuyo yani bebeğim. Napalim sağlıklı olsunlar da inşallah ek gidada toplarız. Bencede doktorunu değiştirmekle iyi yapmışsın. Ona neymiş nerde uyutcagin

Benimki alıştı keşke alışmasaydı ama oldu bir kere Allahtan gece sallamıyorum yoksa ölürdüm aynen öyle oluyor uykusu var ama ağlıyor kafasını kaldırıyor direniyor bana

Olabilir gerçekten uğraşıyorum bırakmasın diyr bırakıyo diğer göğsümü veriyorum bazen alıyor bazen almıyor

Bencede doktorunu değiştir, kilosu gayet güzel. Odasını da bıraksın da biz karar verelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…