2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım düzeltiyorum ama tekrar çevirip kendini yatınca tekrar katlanıyor kepçe gibi durmuyor ama korkutuyorda beni
Bizim de pek kepçe gibi değil düzelir bence endişe etme.kimisi kulaklar düzelsin diye bere takıyor istersen dene biraz büyüyünce bandana da takabilirsin.ama dediğim gibi düzelir gerek yok
Evet cnm genelde uyuyor sabaha karşı miziklaniyor babasına veriyorum o sallıyor ben salona uyumaya gidiyorum
uyumuyo sandım o zaman denizcim ne yapsın karnını doyurup uyuyormuş annesi 🙈 babası da bakıyormuş maşallah 🧿

Bizim de pek kepçe gibi değil düzelir bence endişe etme.kimisi kulaklar düzelsin diye bere takıyor istersen dene biraz büyüyünce bandana da takabilirsin.ama dediğim gibi düzelir gerek yok

uyumuyo sandım o zaman denizcim ne yapsın karnını doyurup uyuyormuş annesi 🙈 babası da bakıyormuş maşallah 🧿
Uyuyor ama iki saatte bir kalkiyor ya
Onuda yapmazsa napayim ben kocayı cnm ev işine katkısı yok bari buna olsun

Ya inş düzelir herkes düzeliyor ileride diyor ama bakalım dr ne diyecek ne yapsam acaba sonra bize kizmasin
İnşallah hiç doktora sormak aklıma gelmedi.Ben saç bandı aldım belki düzeltir diye ama onunla da rahat etmiyor bide bıngıldagina zarar verir mi diye korkup pek takmıyorum. Neden dikkat etmedin diye kizabilirler tabi

Benim kızın da kulaklar katlanıyor sürekli düzeltiyorum.bebeklik fotoğrafıma baktım bebekken bende öyleymişim şimdi kulaklarım kepçe falan değil.düzelir herhalde
Ya inşallah büyüyünce düzelir bana umut oldun içim rahatladı.Bende sürekli düzeltiyorum ama düzeldikçe uyanıyor ve başını diğer tarafa çeviriyor yine katlanıyor

Hem yardım etmiyor hem izin vermiyor yardımcıya...Aile iki kişiliktir,çok okuyorum burada yardım etmeyen erkek ve kızıyorum.Cocuk da yapılmaz böyle erkeklere acikca...Yazik değil mi kadınlara her sorumluluk üstlerinde b8 şekilde yaptırmak lazım.Yapmamak gibi bi luksleri olmamalı...
Ne yapsa da bazı erkekler yapmıyor maalesef ki kavga ettikçe de kendi canını siktigonla kalıyorsun maalesef keşke aileler bu bilinçle yetstrse erkek çocuklarını

Ne yapsa da bazı erkekler yapmıyor maalesef ki kavga ettikçe de kendi canını siktigonla kalıyorsun maalesef keşke aileler bu bilinçle yetstrse erkek çocuklarını
Maalesef ogretilmem8s iş yaptirilmamis erkekler böyle ama cok kızıyorum ben Eşim evde elim ayağım şu an yardım etmemesini hayal edemiyorum ki yapmasa muhtemelen ilişkimiz bozulur en zor zamanımda destek olmuyorsa derim cocuklar onun da sorumluluğu ev de öyle...Bi şekilde esin de sana destek olması gerektiğini öğrenir umarım.

İnşallah hiç doktora sormak aklıma gelmedi.Ben saç bandı aldım belki düzeltir diye ama onunla da rahat etmiyor bide bıngıldagina zarar verir mi diye korkup pek takmıyorum. Neden dikkat etmedin diye kizabilirler tabi
Bence de bandanayla rahat etmez bebisler ya...kizimda hic takmadım hep özendim ama önce onun rahatı dedim takmadim
Katiliyorum cnm ama bende şöyle çözüm buldum..ütü cokmu veriyorum terziye o utuluyor veremezsem genelde giyemiyor😃 geçen kirli çorabı tekrar giydi ...iki çocuk kıyafeti makineye atmaktan bizimkilere sıra gelmedi..geçen hafta atleti kalmamıştı atletsiz giydi...yemek olayına zaten hakkını yemem aksam yemeğine kahvalti koy ses etmez hatta dsardan söyle yetişemiyorsan der..
Ama işte o öyle yaptıkça ben madem öyle işte böyle diye daha çok saldım.. sonuç şu an yatak odam atom bombası düşmüş gbi🙄

Uyuyor ama iki saatte bir kalkiyor ya
Onuda yapmazsa napayim ben kocayı cnm ev işine katkısı yok bari buna olsun
Çoğumuzun bebesi kalkıyordur acıkıyor kuzular bir iki ay düzene girerler herhalde 🙈 bencede bakması lazım çocukların hem anneye hem babaya ihtiyaçları var.bakmayanlar vardır diye demiştim 😶
Ya inşallah büyüyünce düzelir bana umut oldun içim rahatladı.Bende sürekli düzeltiyorum ama düzeldikçe uyanıyor ve başını diğer tarafa çeviriyor yine katlanıyor
inşallah biz elimizden geleni yapıp düzeltiyoruz yine de olursa da Allahtan.çok takmayalım :) annem bana hiçbir şey yapmadığı halde geçmiş 🙈
İyiyiz biz de canım, işe başladım koşturmaca işte 🌸😊
aa ondan girmiyorsun demek Allah kolaylık versin 🥰 bebişten ayrılmak zor olmuştur yarım gün mü

X