2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet ondan olabilir bu geceden itibaren alarm kurucam.aslında bir kere de olsa kalkıyordu bu hafta böyle oldu aynen gün içinde ben de çok yoruluyorum o yüzden önemsemedim artık dikkate alıcam
Aynrn benimki de bir kere kalkıyordu olmamış yani o yüzden bende artık gece uykusuz kalmaya razıyım yeter ki kilosu olsun düzenli artış

Yani eskiye nazaran daha iyi iki saate bir kalkiyor bi ara hic memede uyutamayinca sallıyoruz genelde sabaha karşı oluyor
Kızlar 2,5 aylık olduk sizce gece uyandırıp emzirmeye gerek var mı? Artık maşallah gece uykusu düzene girdi ama bu sefer zayıflar diye korkuyorum
5.6 saate kadar kaldırmam beb olsam drlarda öyle diyor ama benim sipa kalkiyir iki üç saate
Kilo az mı aldı ..nete göre karar verme dra danış derim cnm

Bebekler açken o şekilde yumruklarını sıkıp kasılır, doyunca da yumruğunu açarmış. Bir yerde okumuştum. Takip ettim gerçekten de emzirmenin sonlarına doğru yavaş yavaş açıyor yumruğunu☺☺

Bence az oluyo büyük ihtimal bu ay benim kız o yüzden az aldı kilo gece kalkmadı sabah 6da kalktı bende valla gündüz yorunca akşamları da zor uyuyordu uyanamadım

Kızlar 2,5 aylık olduk sizce gece uyandırıp emzirmeye gerek var mı? Artık maşallah gece uykusu düzene girdi ama bu sefer zayıflar diye korkuyorum
Ben sadece sarılık zamanları yani 1.ay boyunca gece uyandırdım hep saatte 1 ama sonrasında hiç uyandırmadım kendi zaten uyanıyo gitgide uzamaya başladı saatleri bence onlar ayarlıyo zamanını mesela bizimki gündüz 2 saat dayanabiliyo açlığa gece de 2 veya 3 defa uyanıyo sonra daha uyumuyo zaten gündüz uykusu çok az buna rağmen kilo alımı normal bir de günde 2 defa su veriyorum 2-3 çay kaşığı

Bence az oluyo büyük ihtimal bu ay benim kız o yüzden az aldı kilo gece kalkmadı sabah 6da kalktı bende valla gündüz yorunca akşamları da zor uyuyordu uyanamadım
Benimkide uyusa uyandirmazdim herhalde.bu dönemdeki bebekler gece uzun uyurlarmis. Ne kizim uyudu ne oglum

Öyle yaptım sağol canım.kan olduğu zamanlar oldu ama diyete başlayınca geçti.bu çiş yaptığı yerde pembe lekeydi su verince düzeldi.ben de suya gerek yok diye biliyordum ama bu konuyu baya araştırdım anne sütünden yeterince su alamadığı zaman oluyormuş belki ondan,belki de gece gündüz kendini kastığı için terliyor su kaybediyor ondan olabilir.bir sabah bir akşam vericem 2 3 çay kaşığı.

her doktor bir olmuyor kimisi az su ver diyor kimisi verme.kimisi emzirme aralığı 4 saati geçmesin diyor kimisi dokunma.her anne bebeği doğrultusunda tercih yapıyor ben de mecburi olarak yapıyorum.gece de bir kere uyandırmadan emzirdim iyiki emzirmişim acıkmış ya da susamış iyi oldu.
Aynrn benimki de bir kere kalkıyordu olmamış yani o yüzden bende artık gece uykusuz kalmaya razıyım yeter ki kilosu olsun düzenli artış
benimki geç yatıyor yatmadan önce, gece de bir kere emzirince arada 3 saat 2 kere emmiş oldu.normal herhalde.şimdi 3 saat sonra kendi kalktı.aynen yeterki düzenli alsınlar
2 saatte olsa hiç yoktan iyidir dinlenmiş olursun az.
Benimki kilo aldığı ay gece 2 3 kere kalkıyordu şimdi kestiği için vereceğini düşünüyorum.gece en azından uykusunu çok bölmeden 3 4 saatte bir emsin ben elimden geleni yapayım da sonra üzülmeyim.gece uyandırmadan emzirince emdi
yok canım gece saat başı fazla zaten benimkide gece 2 3 defa kalkıyordu kilo alımı normaldi.şimdi onu da kesti demek istemiştim.gece uyandırmadan emzirdim.evet bizimde gündüz uykusu yok kucakta olursa uyuyor.gündüz saat başı emiyor buna rağmen kilosu normal.ben de günde iki kere 2 3 çay kaşığı vermeye başladım

Kızlar yarın rota aşımız var yapan var mı aranızda ağır geçiyor mu acaba
Yaptirdim cnm hsorun olmadı. Ağızdan verilen bir asi zaten
Valla benimde öyle ikiside uyumuyor yapamadık biz bu işi
Saat 1.30 şuan hala uyutmaya çalışıyorum
Ah sormA ayarlarini bilememisiz
Bizimde yarın rota aşımız ve 2. Ay aşısıda yarın hepsi birden olacak
Neden rotayı 3 ay yaptırmuyorsun hazır asi da yok o ay

Günaydın hanımlar, 2.ayın bitimi ile kızımın.huyu değişti. yaklaşık 1 haftadır ciddi gaz sancısı var, gaz gelince feryat figan ağlıyor, dayanamıyorum o haline, daha önce böyle bi sorununuz yoktu, doktorumuz gazların son zamanı ilaca gerek yok diyor. Damla filan vermedi. Gaz masajı, sıcak pres bu şekilde idare ediyoruz.
Doktoru dinlemeyip alayım diyorum, o kadarda çok damla çeşidi varki, kimine iyi gelen kimine gelmiyor yorumlardan gördüğüm kadarıyla..off bugün kalça ultrasonumuz var, başka bir doktor görüsu alicam bakalım ne direkler..

Birde bibereno süt sağdım ac olmasına rağmen içmiyor ki eskiden içerdi.. valla saskinim

Biz 3 aylik olduk hala damla kullanıyoruz bitince almayacagim artık.. senin erken daha al bence

Valla benimde öyle ikiside uyumuyor yapamadık biz bu işi
Saat 1.30 şuan hala uyutmaya çalışıyorum
Bizim az da olsa oturdu gece 10 gibi derin uykuya geçiyor,öncesi alt değiştir ışıkları kapat bir de pispis elektrikli süpürge sesi acıyorum rutin gibi uyguluyoruz.Tam derine geçmeden üç kere kalkıyor ama hemen kucağıma alıp emziriyorum sonra kalkmiyor bi daha 3 4 saat

Aşımızı olduk şimdi kolay atlatırız inşallah ebe ateş huzursuz ve ishal olabilir dedi rota aşından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…