2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
zorda kalınca hiç garip gelmiyor, ne deseler denemek istiyorsun
Haklısın cnm
Yok Dr a gitmedik henüz ilk ay yoğun bakimdaydi şimdi de kar buz aşıya zor götürdüm
Doğru cnm gercekten hava buz ama aşıya gittiğin sağlık ocagi druda bilgi verir

Bugun 3 ay kontrolumuz vardı kızlar ilk iki ay 1.5 kilo almıştı benim paşa bu ay 25 günde 750 gram almış 3 cm uzamış masallah rotavirus asimizi yaptırdım çok pahaliymis gerçekten. Sağlık olsunlar napalim artık
Iki gündür gece uykusuna yatarken 1 saat uğraşıyorum simdide 1 saat oldu nerdeysevof off

Benim evde aynen öyle büyük. Jeotermalle ısınıyoruz 650 gelmiş. Dogalgaz olmadığı için tupede 300 e yakın ödedim dogalgaz olsaydı 900 gitmişti demek
Bizede gaz 700 kusur gelmis bebisin altini değiştirirken.yada banyo.sirasinda elektrikli ocak yakıyorum elektrikte 400 kusur geldi.. ben bu ay ucretsize ayrilcagim bide, sonumuz hayrolo
Bende öyle 6 şubatta iznim bitiyor sonrası ücretsiz izin
Neden hormon tahlili verdiniz
Genelde artık güçlü emdikleri için çabuk bırakıyorlar
Benzer evet.ilk uyuduğunda genelde 3 saat uyuyor sonra 1.5 saat sonra kalkiyor sonra 1 saat

Bizim de bazen değişiyo ama genelde akşam 10 larda uyuyo 2 lerde uyanıyo emzirip yatırıyorum sonra 2 saatte bir uyanıyo ama gün açtıktan sonraki uykuları yarim saat

Bugün öğlen gibi banyo yaptırıp uzun süre yavaş yavaş masaj yaptım, öyle mayıştı ve uykusu geldi ki kıyameti kopardı ağlayarak uyumak istiyorum diye :) uyuttum saat 14.00 gibi, 9 saatte maksimum 2 saat uyanık kalmıştır sürekli uyudu sürekli, hem tavsiye vermeye geldim ağır masajı güzel uyku için, hem de çok endişeliyim gecemizin nasıl geçeceği ile ilgili

Bizim de bazen değişiyo ama genelde akşam 10 larda uyuyo 2 lerde uyanıyo emzirip yatırıyorum sonra 2 saatte bir uyanıyo ama gün açtıktan sonraki uykuları yarim saat
Bizim de öyle düzenimiz 10 da derin uyku sonra 4 saat ve 2 saatte bir sabah 7.30 -8 arası tam uyanıyor artik...Bu da iyi diyorum en azindan gece uyanıp emince geri uyuyor.
Bugun 2 aylık aşısını yaptırdık nihayet cok agladi kuzum ama ateş yok huysuzluk da yok her zamanki gibi...Araya hastalık girince yaptiramadik şu an tamamen iyilesti şükür.

Masallah ne güzel almış 7 kg oldunuz mu ?Gece uykusu gunduz uykus hepsi karışık bu aralar

Tabi bazen belli olmuyo uykusu bir bölündü mü zor uyutuyorum
Oy 2 ay aşısında ervanın ateşi çıkmıştı nöbet tutmuştum o gece ateş düşürücü vermedim 38 e çıkmadığı için

Masaj nasıl yaptin link var mı. Çıplak olur dye yapmıyorum hasta olur dye

Bizde kaka yaptı mı kesin uyanıyor 1 saat sonra uyuyor gece,ateş hic olmadı canim rutin bir günü gibiydi bugün.

Kanamam aniden gelip ertesi gün bitiyordu sonra diğer günde aynısı oluyordu 59 gün sürdü lohusalık dünde kahverengi geldi o yüzden Dr istedi gidemedm daha Perşembe gidecem

Uyudu mu gece

Masaj nasıl yaptin link var mı. Çıplak olur dye yapmıyorum hasta olur dye
1 aydır spaya götürüyoruz hemşire yapıyor masajı onu izleyerek yaptım. Vücut yağını sıkıyorum elime tüm vücudu okşuyorum diyebiliriz, karnınıa gaz çıkarıcı hareketler, artık pek gazı olmasa da hoşuna gidiyor Gece de güzel geçti, her zamanki gibi sık kalktı ama benim korktuğum uyanıp uyumamasıydı, fakat emip uyudu.

Bizde kaka yaptı mı kesin uyanıyor 1 saat sonra uyuyor gece,ateş hic olmadı canim rutin bir günü gibiydi bugün.
Biz de gece 9 gibi gece uykusuna yatıyoruz 1 gibi uyanıyor sonra dediğin gibi iki saatte bir gece kaka yapınca mecbur altını değiştiriyorum o zaman 1 saate yakın uyanık kalıyo. Germinal bizim bebeler aynı gidiyor uyku konusunda genel olarak gündüz uykularımız çok kötü ama 15 dakika falan uyuyo 1 saat uyuyunca şükrediyorum yüzüstü de ilk gün işe yaradı şimdi o da işe yaramıyor yine inşallah biraz daha büyüyünce daha uzun uyur oturmaya falan başlasa oyuncaklarla idare eder kendisi gibi ama şimdi ilgi istiyor uyanıkken hep o yüzden bütün hayat felç benim için gece de uyuyprum çünkü gündüz de hep bebekle ilgilenmem gerekiyor

Uyku uykuyu getirir dedikleri şeyi yaşadık bence bir de. 1 saat önce uyandık mesela şuan yine gözleri ovuşturuyor. Normalde de uykuları çok kötü değildi bu arada ama bu kadar da uyumazdı yaniii
Düzene biniyordur benimkide uyumak isteyince ağlıyor dün sütüm çok azdı o yüzden huzursuzdu uykusu bozuldu bugün inşallah sütüm geri gelir

Aynıyız benimkide gündüz 15 dakika uyuyor kucağımdan indirmezsem bir saat uyuyor.Ben de oturmasını bekliyorum otursa oyuncaklarla oynar işlerimi hallederim diyorum.geçen gün garip bir şekilde gece de gündüz de full uyudu korktum uyandırmaya çalışınca ağladı dokunmadım tabi ertesi gün yine eski haline döndü aynen hayatım felç oldu eşim bile tv izlemez oldun diyor tv görecek hal mi kaldı yığınla ev işi duruyor

Bizim en baştan beri uykumuz düzenli çok şükür uykuyu seven bi bebek gece hep birlikte 2 de uyuduk sonra bi kalktım sabah 8 olmuş emzirdim hala kapalı gözler uykuya devam gündüzde dışarda araba içinde uyuyo sonra cafedeyim orda uyudu hiç eziyeti yok kuzumun ya ama memede uzun kalıyo 20 dk yarım saat bazen 5 10ahh içim gidiyo bu çocuğaa

Emerken ellerini bazen çok sıkıyo göğüsüne doğru getiriyo niye kasılıyo gibi anlamadım zor açıyom elini hele duşta kollar morarıyo sebebi nedir acaba pek ağlamıyo ama oda sıcak su sıcak çözemedim kasmasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…