2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Evet canım ben de öyle keşfettim dün otururken dizime koyup hafif sallayıp bi elimle sürekli sırtınız sıvazlayıp bi elimle popsunu pışpışladım. Sonra da yüzükoyun bıraktım koltuğun üstüne 2,5 saat uyudu. Ama yanından ayrılmadım sık sık kontrol ettim Allah muhafaza birşey olabilir daha çok küçükler yalnız bırakma sen de

Merhabalar benim bir arkadaşımın sütü gitmişti 2 ay emzirmediği halde memede eds yöntemi ile verdi mamasını sonra sütü tekrardan gelmeye başladı bi araştırın isterseniz. Kayınvaliden ben bakarım sen mutfağı topla dediğinde annecim ben bakayım mutfak dağınıkta kalabilir desen tatlı dille bence anlayacaktır. Gün içinde sana doymayan bebeğin gece de senin kucağında almak için kokunu uyanıyor haliyle evde olduğun müddetçe hep kucağında olsun öp sev kokla işleri de uyuduğu zaman yaparsın kayınvaliden yardım etmiyorsa. Ben ilk bebeğimde diyemiyordum ama artık bu minnoşta diyorum valla tatlı dille söylüyorum alınmıyor isterse de alınsın yani ne kadar üzdüm ben ilk kızımı çok yanıyorum çok

Kontrolden geldik hafif hastayız bakalım ilac verdi doktor bu ay 600 gr almis memeyle kavga hep mama da vermiyorum doktor normal dedi ama ilk ay 1200 almisti
Geçmiş olsun canım bi an.once toparlasın inşallah benimkide son günlerde meme ile kavgalı, memede ağlıyor filan..bizde sadece anne sütü ile devam ediyoruz. Bakalım 2.ay kontrolünde kilosuna göre doktorumuz yönlendirir.. kac gunluk sizin bebiş kaç kilo olmus

Bu kayınvalidelerin babanneliği annelikle karıştırmaları yok mu ya gerçekten çok sinir bozucu .Mutfak dağınıksa kalk topla tüm gün çocuğunu görmeyen anne çocuğuna doysun .Cidden çok saçma .Sanki anası o

Tam tersi olmalı aslında İşleri halleden başkası, bebeğinle ilgilenen sen olmalısın. İçine böylesi sinmiyorsa, söyle bence de. Alınan olursa da alınsın yani, böyle canını sıkacağına. Bir bebeğe hele daha küçücükken annesinden çok kim iyi gelebilir ki

Yanlis anlama cnm ama banada 600 gram az geldi hiç olmazsa gece yatarken mama mi versen acaba
Ya yanlış hesaplamisiz 1 Ay kontrolden sonra gitmiştik onun üstüne eklemiş kiloyu 1 kilo almış yine bi an sinir oldum hasta diye hesaplayamadim kafa dalgın 4700 ilk aydı şu an 5700 Summerwinter

Ya yanlış hesaplamisiz 1 Ay kontrolden sonra gitmiştik onun üstüne eklemiş kiloyu 1 kilo almış yine bi an sinir oldum hasta diye hesaplayamadim kafa dalgın 4700 ilk aydı şu an 5700 Summerwinter
Maşallah canım daha azda almış olsa sıkma canını.Bizim ki şu an alerjisinden dolayı bayağ uğraştırıyor.Kusmalar ishaller karın ağrıları herşeyin başı sağlık.Bizim de bu ay az aldı büyük ihtimalle yeterki sağlıklı olsun diyorum az kilo alsada önemli değil.

Aynenn canim saglik önemli üzüldüm basta çünkü ben mama vermemek için direniyorum hep anne sütü için uğraşıyorum ve aldığını fark ediyordum neyse ki almis istediğim oranda mama verenler yanlış anlamasın ben sütüm yeterli diye mama vermiyorum

Benim eskiden akardı şu an hiç akmıyor ben de sütüm azaldı diye düşünüyorum ne yalan söylim.
Bende Bi göğsümü emzirirken sürekli diğeri akardı artık onlar bitti ama bebeğim doyuyor kilo alımı da iyi sanırım artık terbiye oldu göğüslerimiz

Oo masallah çok sevindim cnm
Bende Bi göğsümü emzirirken sürekli diğeri akardı artık onlar bitti ama bebeğim doyuyor kilo alımı da iyi sanırım artık terbiye oldu göğüslerimiz
Benim bazı geceler akıyor özellikle tahin pekmez yediğim zamanlar onun dışında akmiyor

Allah yardimcimiz olsun
Masallah canim insallah gerek duymazsin. Benime aklima o karartmalilar geldi yuz ustu islemi basarisiz sonuclandi koyunca cok agladi

1 saat ah keske benim tun gunum uyutmaya calismakla geciyor aman yok ya hamileyken bu sefer uykucu olacak bol bol uyuyacak dedim inandim ama bos cikti
Kontrolden geldik hafif hastayız bakalım ilac verdi doktor bu ay 600 gr almis memeyle kavga hep mama da vermiyorum doktor normal dedi ama ilk ay 1200 almisti
Sonradan 1 aldigini yazmissin ama diyelim 600 gram aldi oda normal sinirlar icinde

Gece ne yaptıysam uyumadı 4 buçukta uyudu gündüzde 3 kere uyuttum 3 er 4 er saat hemde hem yüz üstü hem sırt üstü gece niye uyumadı anlamadm ben ayakta bayiluyordum o fildir fildir uyanikti

Uyuduktan sonra koydugunda mi agladi canim? Karartmali tavsiye ederim, yillardir kullaniyorum, kendi uyku kalitemiz icin de çok iyi

Makas şekli ve C şekli açıklamalarını hiç bilmiyordum ama ben makas şekli yapamıyorum zaten, elim hep terse geliyor. En başından beri hep C şekli yapıyorum.
Gebelik okulundaki ebe öğretmişti. Ben de hep c yapıyorum
ne diyim Allah yardımcın olsun
Kızlar bebeğimin kakası bugün hep yesildi içinde beyaz parcali 55 günlük sizinkiler nasil
Beyaz parça sütün yağlı kısmıymış fazlasını atıyor vücut.yeşil bir şey yediysen ondan yeşildir ya da üşütmüştür.benimki kızın arada yeşil arada sarı oluyor.alerji olduğu için normal diyorum

Dün akşam marul yemiştim koyu yeşildi hala etkisi devam eder mi ki hasta olmasindA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…