2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba arkadaşlar 2.ay aşısında veremden kaynaklı kolda kabuk bağlama falan olan oldu mu bizim kolumuzda izi bile belli değil tutmadı mı acaba diye düşünmüyor değilim.

Arkadaşlar bu 2. Ay aşılarını yaptıran var mı ? Öncesinde ne yapılmalı neye dikkat edilmeli ?

Lütfen bana yardımcı olur musunuz ? 🙏🏻

Fitil hiç kullanmadım calpol mor götürürüm olmadı
Bizde hiç ateş vs olmadı. Yanında nereye götürüyorsun hemen cikmaz ki zaten ateşi evde bulundur yeter cnm
Merhaba arkadaşlar 2.ay aşısında veremden kaynaklı kolda kabuk bağlama falan olan oldu mu bizim kolumuzda izi bile belli değil tutmadı mı acaba diye düşünmüyor değilim.
Bu tutmadığının işareti değil cnm özellikle söyledi hemşire. Sadece kabuk baglarsa tuttu deriz telaş etme ama baglamayabilir dedi öylede oldu

Yaaa evet aslında öneren arkadaş söyledi. Meme reddi riski var diye. O yüzden onu en sona attım. Ama çaresiz kalırsam dener miyim bilmiyorum 😞

Aaah aaah amin arkadaşım, aynı kaderi yaşıyoruz demek 😢 Tabi tabi mutlaka denedikçe işe az bile yarar olduğunu görsem söyleyeceğim mutlaka sana.
Sag ol canim 🙏🙏🙏 valla aynen oyle, umarım geçince de artik emzirmek zevk veriyor diye paylaşırız birbirimizle 😢

Bizde hiç ateş vs olmadı. Yanında nereye götürüyorsun hemen cikmaz ki zaten ateşi evde bulundur yeter cnm

Bu tutmadığının işareti değil cnm özellikle söyledi hemşire. Sadece kabuk baglarsa tuttu deriz telaş etme ama baglamayabilir dedi öylede oldu
😅 Bizimki baya oldu yaptıralı arkadaşın kızında aşı olduğu belli bizde hiç görünen bişey yok ondan sordum meraktan 😅teşekkür ederim 😅

Tamam çok teşekkür ederim eve belki 3-4 saat geç gelebilirdik. Çünkü kalça ultrasonu da aynı gün ikisi arasında 3 saat var randevuların. Yine de götürmem zAten hastanede olucaz çıkarsa ateşi onlar bakar hemen.

Bu sabah yine ufacık kan vardı. 2 3 hafta önce kv yıkarken su yuttu.çeşme suyundan başka bir şey gelmiyor aklıma.evde eşimle bende yok.alerji herhalde doktor test yapsın da söylesin tez vakitte kurtulalım sıkıntılardan.bir an önce pazartesi gelse ilacı tedavisi neyse uygulasam.bu zamana kadar beklediğim için pişmanım onca zaman karnı ağrıdı normal zannettim üşütmüştür dedim sütle geçer dedim bekledim aptallık işte
Kan da varsa büyük ihtimalle alerjidir canım.Keşke olmasa hiç birinde ama önlem almakta fayda var.Yoksa kanda da artış olabilir.Bizim de ilk azdı sonradan çoğaldı ben amip kaynaklı sanarken.😐 Pazartesi beni de etiketle haberlerını bekliyorum canım.❤

Kızlar ya bebeğim memede uyuyor indirdikten sonra çok çabuk uyanıyor.2 gündür uyumuyor acaba aç mı bu çocuk yada büyüme atağı olabilir mi dedim acaba.Atak haftasında mı? Emzirirken gözleri kapanınca memeyi emzik gibi ağzında tutuyor.Off alerji için diyet yaptığımdan dolayı azalma mı oldu acaba.Aç olsa ağlar değil mi çok fazla.😐

Hemşire 1-2 ay sonra kızarıp kabuk tutacak dedi bize. Benimkinde de sadece ufacık bi iğne izi var belli belirsiz

Kan da varsa büyük ihtimalle alerjidir canım.Keşke olmasa hiç birinde ama önlem almakta fayda var.Yoksa kanda da artış olabilir.Bizim de ilk azdı sonradan çoğaldı ben amip kaynaklı sanarken.😐 Pazartesi beni de etiketle haberlerını bekliyorum canım.❤
Tamam canım yazarım yarın.akşam yine vardı inşallah çoğalmaz dikkat edicem size de çok geçmiş olsun

X