2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim çok erken bitti kanamam...sezeryandan sonraki ikinci gün geldi sadece..sonra durdu garip şekilde 14 ve 22 gunlerde geldi bir daha olmadi...dra gittiniz mi sezeryandan sonra

Senin çok uzun sürdü canim ya...valla içim acıyor mesajlarını görünce...kizimda bende bir ay cekmistim nerdeyse...hava da aldiramiyorsun canın acıyor..
Aklıma ne geldi o dönemde benle birlikte hamile olan avukat bi arkadasim da çok çekmişti onun dru prof ona demişti ki e vitamini kapsülü al eczaneden kır meme ucuna sür demisti o gecirmisti onunkini. Ama ben hiç denemedim. Bi araştır istersen

Ah canim, ayni durumdayim, kan yok sadece ama cidden cok fena aciyor, icim çekiliyor, her yerim kasılıyor, dislerimi sıkıyorum bazen bagriniyorm hatta elimde olmadan. Gümüş kapaklar olmasa berbatti halim, mantar da olmadı Allah'tan ama her emzirmede canımdan can gidiyor. Neden bizim bu kadar uzun surdu ya, ne zaman tadina varacagiz ki beni de haberdar et kullandiklarindan. Kabus oldu bu süreç. Neden ve nasil bu kadar aci çekiyoruz ki...

Ya çok şaşırıyorum Benim bebekte çok şükür cilt sorunu yok ama doktor diyet yaptırıyor mukus ve bi kaç kere kan gördüm diye .O doktor Malatya’da araştırmadaki doktor mu acaba ?
Yok arkadaş kışla cad. hayat hast. Dedi seninkinde kan varmış ama o durum farklıdır belki

Mustelanın da göğüs ucu kremi var kullandınız mı faydasını görmüştüm ben

Yok canım kullanmadım ama kremlerden de ümidi kesmeye başladım. Lansinoh gibi mi o da? Öyleyse büyük ihtimal işime yaramaz. Ama tabi şifanın nerden geleceği de belli olmaz.

Hic doktora gittin mi ? Cildiyeyemi gitmek gerekir acaba hic zaman kaybetme git. 2 ay gecmesine ragmen gittikce ilerliyor bir an once sifa bulursun insallah

2 kez acile,1 kez cildiyeye, 2 kez de genel cerrahiye gittim. Hep aynı şey. 3’lü krem karışımı veriyolar onu sür diyolar. Düzenli sürünce 1 haftada acıyı, yarığı azaltıyor ama geçirmiyor. Anlamadım. Doktordan bile çare bulamadım ya

Netten bulup attim canim bebisle kalkamadim şimdi seninki de belki aynisidir icerik de marka farklidir

Aaay keşke önce sana sorup resmini isteyip öyle alsaydım. Belki içerik aynıdır dediğin gibi ama seninkinin üstünde direk anne bebek resmi var baksana. Dur ben onu da araştırayım. Sağolasın

Dursun o da aklımda. Onuda denencekler listesine alayım. Şu an ne önerilse deneyecek moddayım

Tadına varmak mı? Peeeeh! O günler gelicek mi ki? Benim için sadece işkence 2 aydır. Zorunluluktan yaptığım bir şey. Ben artık tenimin hassaslığına bağlıyorum bu işi ve o yüzden de sanki hiç tam olarak düzelmeyecek, bu süreç boyu hep bunla uğraşacakmışım gibi geliyor Mesela benim moraran bir yerim bile çooook geç iyileşir. Senin de öyle mi?

Şu ana dek kullandıklarımı ve deneyeceklerimi yazayım.

Kullandıklarım
-Lansinoh balm krem
-Susam yağı
-Hakiki tereyağı
-Kendi sütümü sürmek
-Karabaş otu (yeni deniyorum şu an)

Kullanacaklarım
-Ayva çekirdeği jeli
-Gümüş suyu
-E vitamin kapsülü
-Soğan

Unuttuklarım varsa eklerim yine. Şu an aklıma gelenler bunlar. Ve şu ana dek bir faydasını gördüğüm olmadı.

Aaay keşke önce sana sorup resmini isteyip öyle alsaydım. Belki içerik aynıdır dediğin gibi ama seninkinin üstünde direk anne bebek resmi var baksana. Dur ben onu da araştırayım.

A aysebasar Ay valla araştırmakla bile zaman kaybetmek istemedim inan. Senin attığından aldım hemen. Diğerini iade ederim olmazsa artık

Sogan sakın sürme cnm bebek emmiyormus sonra kokusu cikmiyormus

Allah yardimcin olsun cok cok zor ya

Arkadaşlar bu 2. Ay aşılarını yaptıran var mı ? Öncesinde ne yapılmalı neye dikkat edilmeli ?

Lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

Tenim hassastir canim ama cabuk iyilesir normalde. Goguslerim de kapakla toparliyor, emzirince yine oluyor. Mama aralari oldugu icin biraz zaman gecmese mahvolurum ben. Emmeyi artirmaya başladı, vucudum diken diken oluyor, bir yandan emiyor diye seviniyorum bir yandan sık araliklarla olunca ben nasil dayanirim diye düşünüyorum kara kara. Cok berbat bsy... Kremler hikaye bence de. Gumus suyunu kullaninca bana soyle cnm, ayva jelini de mutlaka. Biz de zevkle emzirelim artık

Arkadaşlar bu 2. Ay aşılarını yaptıran var mı ? Öncesinde ne yapılmalı neye dikkat edilmeli ?

Biz 3 gün önce yaptırdık benim oğlum aşı olduktan 7 saat sonra ateş yapmaya başladı soydum ilaç vermek istemedim çünkü böylelikle ateş vücutta kendini gösterdiği için v doktor 38 i bulmadan hiç ilaç verme huysuzluk yapıyor ve 24 saat boyunca keyfi yoktu etkisi geçtikten normale dönmeye başladı benim oğlum yani bunları görünce panik yapma sadece saat başı ateşini ölç ben o gecd sabaha kadar ateşini ölçtüm

Çok teşekkür ederim canım

Banyosunu yapıp gelsin banyo 3 gün yasak dediler.Bize bu ilk dozlar için ateş yapmaz dediler.Bazı bebeklerde uyku yapıyormuş ama tabi ki bizimki yine uyumadı inatla.Ateş olursa 1 çay kaşığı calpol verin dediler.Ateşi olmadı, bir iki gün huzursuz oldu.Gerçi oğlum normalde de sık sık terör estirdiği için belki aşıyla ilgisi yoktur onun da

Çok teşekkür ederim inşallah hepimizin sağlıklı uyuyan da büyüyen bebeklerimiz olur

Benim 51.gun hala devam bir gün kırmızı bir gün kahverengi geliyo tam bitti diyorum aniden geliyo

Sogan sakın sürme cnm bebek emmiyormus sonra kokusu cikmiyormus

Yaaa evet aslında öneren arkadaş söyledi. Meme reddi riski var diye. O yüzden onu en sona attım. Ama çaresiz kalırsam dener miyim bilmiyorum

Aaah aaah amin arkadaşım, aynı kaderi yaşıyoruz demek Tabi tabi mutlaka denedikçe işe az bile yarar olduğunu görsem söyleyeceğim mutlaka sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…