2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sezeryen olanlar 2 yıl mı geçmesi gerekiyordu neden acaba öyle anca mı kaynıyo dikiş gerçi şuan bi 5 sene düşünmüyorum da

Sizin hala göğüs ucunuz acıyo mu ya geçmedi mi 2 aydır

Geçmiyor yaaaa. Hatta az önce çok kanadı yarık olan kısım. Üstte foto attım
Kıyamam sana ya inşallah en kısa sürede geçer bende yara vs olmamasına rağmen bornoza filan değince acayip acıyo kim bilir sen nasıl acı çekiyosundur. Bide normalde 5dakika emen oğlum bu ara sürekli meme ağzında dursun istiyo bu ara benim bı acımaya basladi

Hiç sorma.. aay o havluya falan asla değdiremiyorum zaten, etrafından yavaşça silerek kuruluyorum sınavım bu yöndeymiş demek ne bileyim valla..
şimdi susam yağı ve gerçek tereyağı aldım onları deneyeceğim.. yarın da gümüş suyu gelecek.. bu akşam da şu ayva çekirdeğini suya koyacağım jel olsun.. Allah’ım nolur biri çare olsun artık

Canım kantaron yağı kullansana yara iyileşmesini hızlandırıyor emzirmeden önce güzel sil ama

Ay canim ya ne kadar aciyodur kimbilir tez şifalar inşallah bi çaresini bulursun

Kızlar bebegim cok sulu kaka yapiyo ishal sanırım pisik oldu cocuk ishalden ya...yarında durumuna bakicam devam ederse pazartesi goturcem...ates kusma yok ama ishal var

Ben ilk gün hastanede emzirip duruyom annem ne meraklıymışsın emzirmeye dedi neyseki merakım kısa sürdü ertesi gün emzirmek hiç istemedim azcık kanadı bi hassaslaştı minnacık memiş kafam kadar oldu napcamı şaşırdım garmastan sürdüm ayva çekirdeği arada çocuğu emziriyom ağlıyom bağırıyomda sanki zevkten bağırma diyolar nolur mama yapın vermek istemiyom dedim ağladım nasıldı anlatamam o nasıl bi işkenceymiş emzirmek kadar zor bişey geçirmedim ameliyat daha kolaydı görümcem geldi ana dedim sen sütlüsün şunu emziriver ay yenge olurmu vereyim mi bilemedim dedi ver ver nolur bnmkiler dinlensin dedim sonra bana plastik uç al dedi gitti eşim ebebekten uç aldı o mucize gibi bişeydi ya en azından ne sürersem süreyim altında kalıyo geceliğimin değmiyo yıkamana gerek yok ama kafam kadar memiş süt hep akıştaydı 5 dk krem o bu kalmıyodu sağdım ettim akışkanlığı dindirdim en azından kremler uzun süre kaldıda iyileşti hiç çıkarmadım onla emzirdim ilk 5saniye acıyıp alışıyodu plastik uç aldın mı

Canim benimki bundan degil ama emzirme icin kullanilabilir yaziyor mu bunda da benimkinin üstünde emzirmeden oluşan yaralar icin gibi bir şey yaziyordu ama cok fena yara olmuş senin yainsAllah geçer bir an önce

Kızlar o kadar heyecanla sünnet işini sordum yarın yaptıracaktık.Annem korona pozitif çıktı, ben de hastaydım muhtemelen ben de koronayım test yaptırmadım, bebişin de burnu tıkalı diye sizlere sormuştum.Acaba ona da mı bulaştı? Çok tedirginim bebeğimde daha fazla belirti olmadan atlatırız gider umarım. Dualarınızı bekliyorum

Geçmiş olsun canım ama alerjik de olabilir mi acaba senin bebiş bizim tanı konuldu şimdilik süt ve ürünleri diyetindeyim.Çok zor ama geçer inş.diye dua ediyorum.
Alerjik bebişlerde hırıltı oluyormuş.

Benim bildiğim 8 kereden fazla olursa ishal sayılıyor yinede sen bebişini daha iyi bilirsin tabi.Belki biraz üşütmüştür karnını biraz sar istersen ayaklarını da sıcak tut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…