2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim de kızım 2 gündür emiyo ve hemen uyuyo.Gunun rahat yarısından fazlası uykuda.Wala şoktayım.3 gün önce sabah 7 ye kadar uyumayip ağlama krizleri geçirdi.Ondan yorgun mu düştü ki acaba
Masallah aman cok dillendirme...
Kızlar günde kaç kere kaka yapıyor sizinkiler ,ne kadarı normal
Günde bir kere yapılır ama her gaz cikarisinda azcık minik kaka geliyor normal demişti dr...15 günden sonra kakaya bakmiyiruz zaten cis önemli dedi
Bayıldım ismine inş.canım toparlar kuzum da biran önce.
Cok sagok cnm
Ay ben de senin gibiyim sabantandır sallıyorum.1 saat uyusa şükür ediyoruz
Aynen koyuncada uyanmasi cabasi

Oh ne güzel bizimki de dün 9 da uyudu gece 1 de bi uyandım hala uyuyor uyurken uyandırmadan emzirdim uykuya devam sonra 5 TE uyandım baktım uyuyor yine emzirdim ama kaka yaptı altını değiştirmek için mecbur uyandırdım bu sefer. Bol uykular diliyorum hepimize
Benim de kızım 2 gündür emiyo ve hemen uyuyo.Gunun rahat yarısından fazlası uykuda.Wala şoktayım.3 gün önce sabah 7 ye kadar uyumayip ağlama krizleri geçirdi.Ondan yorgun mu düştü ki acaba
40 kerametidir o inşallah hep sakin gitsin bundan sonra
Benimkide bi kere öyle uyumuştu 6 saat.uyandık ödümüz kopmuştu eşimle neden uyanmamış diye .Ama doktorumuz 4 saati geçirme dedi geceleri
Bize doktor artık gerek yok uyandırmaya dedi

Masallah aman cok dillendirme...

Günde bir kere yapılır ama her gaz cikarisinda azcık minik kaka geliyor normal demişti dr...15 günden sonra kakaya bakmiyiruz zaten cis önemli dedi

Cok sagok cnm

Aynen koyuncada uyanmasi cabasi
Ya benimki günde 1 den fazla yapıyor canm ishalde değil,sarı pütürlü .Soktora sorayım bakalım fazla Mı

Kan tahlilinde 7 çıktı sarılık değeri ama diğer değerleri normal idrar tahlili temiz çıktı. Sarılık için 1ay sonra tekrar bakicaz dedi. Ne zormuş şu sarılık ya bı bitmedi

Aslında bende hamileyken eko cektirmistim parlaklık vardı kapandı dediler. Şimdi yine ufurum olabilirmiş. Bakalım randevu aldık inşallah çıkmaz ama şu çocuk doktorlari neden bu kadar olumsuz yorum yapiyo anlamadım her seferinde moralimiz yerlerde çıkıyoruz. Sizede geçmiş olsun çok şükür bişey çıkmamış

Kan tahlilinde 7 çıktı sarılık değeri ama diğer değerleri normal idrar tahlili temiz çıktı. Sarılık için 1ay sonra tekrar bakicaz dedi. Ne zormuş şu sarılık ya bı bitmedi
Bizdede enzim değerlerine bile bakıldı ama bizim idrar yolundan kaynaklanıyormuş galiba yawrun ne çekmiş çok üzüldüm çünkü enf degeeimiz çok yüksek çıktı çocuk hep bağırıp agliodu gaz diosun ama sanirimm yanması varmış

Bizim kızda birden fazla yapıyor ishal olmadan öncede 4 defa yapardı bana da yaz canım dr.ne diyecek merak ettim.
Aynen canım bazı günler 2 -3 kere yapıyor bazı günler 5-6 yı bile buluyor .Normalde günde kaç kere normal bilmediğim için buraya yazdım . Doktordan sonra söylerim tabi

Bugün karma aşımızı olduk şuanlık iyi minişim ateşini ölçüp duruyorum anlayamam filan diye 37,5 tan sonra ilaç vericez değil mi

Kizlar uyku rutininjz var mi?Mesela aksam karanlıkta misiniz hep 7 den sonra ben pek dikkat etmiyorum ona bazen 9 bazen 10 da kapatıyorum ışığı oturma odasında uyutuyorum basta çünkü

Kizlar uyku rutininjz var mi?Mesela aksam karanlıkta misiniz hep 7 den sonra ben pek dikkat etmiyorum ona bazen 9 bazen 10 da kapatıyorum ışığı oturma odasında uyutuyorum basta çünkü
Rutin sayılır mi bilmem ama gündüz uykuları ışıkta ve seste, gece karanlık ve sessiz olmaya çalışıyorum

Bizim kızda birden fazla yapıyor ishal olmadan öncede 4 defa yapardı bana da yaz canım dr.ne diyecek merak ettim.

Aynen canım bazı günler 2 -3 kere yapıyor bazı günler 5-6 yı bile buluyor .Normalde günde kaç kere normal bilmediğim için buraya yazdım . Doktordan sonra söylerim tabi
Kizlar normal sikinti yok miktarlar az azdir dimi bizim oyle az az yapiyor topladan gunde bir kerenyapmis kadar anca oluyor

K
Özellikle emerken yapıyor ,sütler boşa gidiyormuş gibi geliyor
Kilo alimi iyiyse sikinti yoktur canim ki bence alakasi yok.Annem yanimdayken kac kez sutun yaramiyormu hemen cikariyor diyip canimi sikiyordu ama buyuk kizimla kiyasladigimda ablasi bir kere cok yapardi kucuk kizim cok yapsada miktari hep az az oluyor esitliyor ilk dogdugunda her bezde oluyordu gittikce azaliyor. Aman masallah yapsinlarda

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…