2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ah canim ya. O an hissettiklerini cok iyi anliyorum. Doktor boyle dedikten sonra kucucuk bir ihtimalde bile niye gidesiniz tabi. esinin yerine sen olsaydin belki ben bile gitmicem hayatim derdin ama erkekler tuhaf sonra ama ben babasiyim derler. Bosver sen onu giderse gitsin.

Aynen wala bulutcum ben onun yerinde olsam direk gitmioruz derdim.Milyonda bir de olsa ihtimal neden gireyim o riske.Git sen dedim gitmem diye ona da sinirlendi.Bu adam mı lohusa ben miyim lohusa anlamadım.Zehir etti bana herşeyi ya.

Maşallah kuzuya❤ ben gaz damlalarından hiç fayda göremedim.Ben de sabırla bitmesini bekliyorum gece başlıyor çünkü gündüz de pek uyumuyor ama idare edeceğiz.Rezene papatya içiyorum bence bi tık rahatlatıyor.

Maşallah bebişe
Kıbrısa önemli birşey içinmi gidiliyor, doktor direk önermiyoruz demiş bu erkekler ciddi ciddi sorunlu

Canım atak haftasında olabilir misiniz? Ondan durmuyor olabilir. Destek alabilceğin biri olsa keşke yanında gerçekten zor özellikle bu ilk aylar çok zorluyor insanı
Doktorumuza sorduk canım atak değil dedi, açlık ya da gazdan olur dedi, aç olmadığına eminim geriye gaz kalıyor, zaten birden çığlık atıp ağlamaya başlıyor yavrum uykusuzluk bir yandan bir de ağlayınca deliriyorum.. Bitsin şu gaz dönemi, ben hiç sevmedim..Sürekli kucak istemesine bir çözüm de yok herhalde Sling ve kanguruyu sevmedi onda da ağlıyor durmuyor

Bugun bizde götürdük 6 tüp kan alındı bakalım sonuclar çıkmadı daha insan geçmedikçe tedirgin oluyor
Anne sütü sariligimi sizinkide...biz iki aylik olduk bu ay kan aldirmiycam nasıl olsa sariligi uzamadan anne sütü diye birsey yapmıyorlar...tedirgin olcak birsey değil.. eğer ilk on günde degilseniz
Neden gidiyorsunuz??? Gitmek sikinti değil sadece bebeklerin kulaklari basinctan dolayı sikinti yaşatır diye demistir...birkac saate anca gecer

Ben de aşı olmamıştım gebelikte korktum ama şuanda da bebek durmuyo pek.Ateş falan yaparsa diye aşı olmaya da çekiniyorum nasıl idare ederim diye.
Duydum kimsede kol ağrısından başka ağrı yapmamış ama ben perişan oldum. hem kızın ateşi hem kendi ateşim eklemlerim ağrıdı etlerim çekildi göğsüme bi ağrı oturdu sıtma tuttu valla ben bunları yaşadım hala eklemlerimde ağrı var yürürken bileğim ağrıyor. Herkes aynı şeyleri yaşamaz arkadaşlarım hiç bunları yaşamamış mesela

Neden böyle düşünerek anneliğinizi kendinize zehir ediyorsunuz.Yenidogan bebekler gürültüde dahi uyur tepki vermez.Benim kızım yaklaşık 1 hafta var sıçrıyor sese karşı 37 günlük.Hiç internetten bi şeyler okuyupta kafanızı bulandırmayın derim.Benim oğlum mesela geç konuştu insanlar teşhis koymaya meraklıydı ben de okuyupta kafamı bulandırırdım hiç gerek yokmuş zaten şuan gayet güzel konuşuyor.Her bebeğin gelişimi farklıdır bu çook doğru bi söz.

Geçmiş olsun bayağ zor geçmiş sizin için.Bende genelde korona atlatanlar aşı olunca belirtileri yaşarmış diye duymuştum korkum bu yüzden.

Oncelikle cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim benim bu halimin nedeni zaten oglumda yasadiklarimdan dolayi cok haklisiniz nete bakmayi birakmaliyim

Canim biz 30 günlükken 2saatlik bı uçak yolculuğu yaptık. Ben çok korktum açıkcasi ağlarsa stres yaparım diye ama hiç ağlamadi hatta sürekli uyudu. Kalkarken ve inerken emzirdim bı sorun yaşamadık çok şükür. Ama benim doktorum sıkıntı olmaz demişti sen yinede kendi doktoruna göre karar ver. Eşin içinde üzülme belki sizden ayrı kalacağı için bı an fevri davranmıştir. İnşallah orta yolu bulursunuz.

Eşim Kıbrıslı canım.Ailesine gidicektik.

Üf erkek milleti işte hep kendi dedikleri olacak hiç anlayış yok hele de bizim bu halimizde bile yapıyolar yapacaklarını sizdeki fevrilik bizde de var inşallah konuşup anlaşırsınız çok bi zararı olduğunu sanmıyorum uçakla seyahat etmenin bizim akrabalar da gelip gitti 50 günlüktü ama onların bebeği yine de araştırın veya başka doktora da sorun içiniz rahat etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…