2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım çok geçmiş olsun.Dur hemen moralini motivasyonunu kaybetme.Soylemesi de zor yapmasi da biliorum ama hepimiz aşırı ozenliyiz yine de bebeklerimizde olabilio böle şeyler öyle düşün nolur.Gecicek,duzelicek kendini düşürme bitanem.Bizleri de haberdar et.

Canim ben de avent kullanıyorum ama yine de kavgaliyiz bazen gece çok iyi gunduz de uykulu iken ama bir saattir bi tutuyor bi bırakıyor mesela sutum de var iyi biliyorum

Günde 2kez yapıyor ama ben geceleri 1kez mama veriyorum. İlk dogdugunda hep emzirip arkasından biberon vermiştim şuan meme reddimiz yok hatta bazen biberonu istemiyo. Bazen de gazı olunca memede agliyo ağlayınca hiç ısrar etmiyorum sakinleştirir tekrar emziriyorum

Dr ne dedi canım size

Valla anlamadim gitti son bir haftadır kaka sayımız düştü ondan önce surekli yapardı ilk ay da 1200 aldi ve çok az mama desteğiyle bu hafta sağlık ocağına götürüp bi tartiya alicam kilo alımı ne durumda diye...eşim memeyi 8stemedikce ver mama diyor ama direniyorum ben yine de

Benim eşimde aynı canım sürekli bu çocuk beslenmiyo mama ver diyip duruyo benide tedirgin ediyo o yüzden geceleri veriyorum. Ama artık kaka sayısı değil çişli bez sayısı önemli diye okumuştum bı doktordan

Sağol canım..Umarım inş.iyi haberlerle döneriz.Hiçbir bebiş hastalanmasın yaa çok zor..

Allah kolaylık versin şükür gece iiyiz aman maşallah deyim kendime bazen öyle diyorum gözüm değmesin genelde annenin babanın gözü çok değermiş kaynanamı geç ya valla 8 çocuğunu nasıl büyütmüş bu hiç kehribar kolyesi deneyeniz oldu mu ya bebeklere çok faydası varmış gaz sorunu diş sorunu bayağı bi etkisi yazıyor hatta abim kızına almış görünce sordum çünkü benimde niyetim vardı ama yurtdışında nasıl bulacam diye düşünüyordum gelinimiz çok faydası var kesinlikle al dedi bende Amazon’da buldum

Geçmiş olsun canım moral bozma bebiş hisseder İnşallah hemen toparlar

Kötüyü çağırma inşallah öyle bir şey olmaz Allah şifa versin Ceren e Üzme kendini
geçmiş olsun belki normaldir ya da ufak bir üşütmedir inşallah yarın temiz çıkar tahliliniz

Benim bebeğim sadece anne sütü alıyor, günde 4 5 kez yapıyor az az. Bazen göğüslerim ağrıyınca sütü sağıyorum, avent biberonla veriyorum bi sorun yaşamadık.

Canim çok geçmiş olsun, üzülme bebeğin hisseder canimm.

Canim noldu şimdi okudum discideyim aglattin beni.Yapma böyle bitanem.Biz sakin olmazsak minicik bebeklerimiz ne yapar.Hissederler tedirginliği kişi,uzuntumuzu.Bisey olmicak Allah'ın izniyle.Sesi ağlamaktan kısılmış olabilir.Bizden güçlü maşallah sesleri.Nolur kendini harap etme.Hicbisey olmicak.Guzel kalbini ferah tut.Beni de etiketler misin doktordan sonra.Merak ediorum prensesini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…