2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İyide sureklimi öksürdu cnm . Nerden hasta olduğunu çıkardın...benimkide bugun huysuz bence acaba hastamı diyorum..İnş hasta değillerdir sıkma hemen canini

İyide sureklimi öksürdu cnm . Nerden hasta olduğunu çıkardın...benimkide bugun huysuz bence acaba hastamı diyorum..İnş hasta değillerdir sıkma hemen canini
Balgamli oksuruyor resmen kuru bir oksuruk degil canim dun gaz maz demeden yedim mandalinalar etki eder mi bilmem belki vitamini gecer diye

Balgamli oksuruyor resmen kuru bir oksuruk degil canim dun gaz maz demeden yedim mandalinalar etki eder mi bilmem belki vitamini gecer diye
O geçmiş olsun o zaman cnm du bakalim belki hafif atlatiyodur inss...ateş varmi..bizde alindan ölçer ateş ölçer var ama bebeklerde koltukalti ateş ölçer öneriyor niye bilmem

Canim yanlış anlama gecenlerde cok kola tuketiyorum yazmıştın ya bu kadar siddetli huzursuzluğu gaz sancisi vardir belki ondandir bi icmeyip dene istersen birde gaz damlasi kullaniyor musunuz
Sab simplex kullanıyoruz canım.Acaba o mu huzursuzluk verio diye de düşünmedim değil.Kolayi bugün bıraktım inşallah faydasını görürüm.

Kızlar ben gece sabaha karşı bazen karın üstü yatiriyorum ama yatakta tekiz eşim gece rahat etsin bari diye ayrı uyuyoruz yatakta bebişle ben uyuyoruz.Bizim oglan 40 günlük oldu tabi bir de boynunu iyi tutuyor o yuzden rahat koyuyorum bi de uykum hafif tabi...Ama herkese önermem ne olur ne olmaz bize bazen iyi oluyor sabaha karşı ağlarsa falan.

Ben hicbisi yapmiorum canım.Hickirik tutunca sakinleşio,bagiriosa bagirmayi bırakio
Sakinleşiyor mu O da iyiymiş canm .Benim ki bekliyor emzireyim diye emzirmezsem basıyor yaygarayı.Annem limon ver bir damla dedi Tabikide hayır dedim
Ona kalsa şimdiye ek gıdaya başlatmıştı bile

Anne sütü alan bebeklerinizin kaka sayısı kaç kizlar?40 günlük iki günde bir yapıyor acaba az mı besleniyor bezler cisli ama bizde hafif meme reddi var hala inatla biberon vermemeye çalışıyorum ama bazen günde iki veriyorum 60 ya da 90 ml yenilmek istemiyorum mamaya ama bazen fena inadı tutuyor memeyi yaklastirdikca ağlıyor o kadar biberon da dayamadım anlamiyorum burada hem meme hem mama nasil redsiz gidiyorsunuz?ten temasina baslicam artik

Ben biberondan olduğunu düşünüyorum. Tommee tippee kullanırken memeyi tutmuyordu oğlum, sonra avent aldım, memeyi tutmaya başladı. Belki de zaten tutacaktı, denk geldi, bilemem. Ama ben işin püf noktasının biberon emziği olduğuna inanıyorum.

Benim bebeğim meme,mama beraber ilerlio canım.Ozel hicbisey yapmadım ve memeye aşırı düşkün.Emziriorum arkasından mama istio arkasından yine emiyo.Sutum de var Allah'a şükür ama bebeğim fazla obur.Bazi bebekler bole oluomus.Mesela iki gündür memeye daha çok düştü.Mamayi istemio.

Kızlar bebeğim ishal oldu.Çok korkuyorum dr.ile görüştüm bugün bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyordu daha fazla üşütmemek için götüremedim yarın kaka tahlili vericez.Flagly başladık moralim sıfırlandı resmen.Düzelir inş. yeşil sulu kaka yaptı bugün habire yapıyo resmen.Nasıl oldu nereden kaptı hiç bilemiyorum hijyenede çok dikkat ederim oysaki.Kendimi suçlamaya başladım.

Sakinleşiyor mu O da iyiymiş canm .Benim ki bekliyor emzireyim diye emzirmezsem basıyor yaygarayı.Annem limon ver bir damla dedi Tabikide hayır dedim
Ona kalsa şimdiye ek gıdaya başlatmıştı bile
Valla ya bu büyükler bizi nasıl büyüttü bilmiyom ağzı tatlansın diye tatlının şurubuna bandırıyo annem emzikle limonu deneyem bakam napcak dio limonada bandırıyo ama sıksaydı anlardı tadını alamadı bi tepki vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…