2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canim benim ya gecen yazmistim sana okuldan gelen cocuk olunca cok zor oluyor diye bizde hastalandik 1 haftayi gecti atlatamadik bebekte ağır bi belirti yok ama arada öksürüyor yine de cok korkuyorum ,senin bebiş de insAllah cabucak atlatacak çıkacak sen güçlü olmaya çalış emzirebiliyor musun peki?

Canım çok geçmiş olsun en kısa sürede atlatır umarım miniğin

Anneler kalça çıkığı icin ne zman gittiniz? Ben dogum yaptigim hastanedeki cocuk doktorumuzu sevmedim baska hastaneye gidecem kontrole ne zman götürmeliyim 35 günlük falan uygun galiba değil mi

Anneler kalça çıkığı icin ne zman gittiniz? Ben dogum yaptigim hastanedeki cocuk doktorumuzu sevmedim baska hastaneye gidecem kontrole ne zman götürmeliyim 35 günlük falan uygun galiba değil mi
Bizim kalça ultrasonu 34.gun canım.Hastane kendi verdi randevuyu.

Bizim kalça ultrasonu 34.gun canım.Hastane kendi verdi randevuyu.
Bana da vermişti ama dedigim gibi o doktoru sevmedim iyi bi doktor olan hastane var oradan randevu alacagim ne zmana alsam ki diye düşünüyordum 3,4 gün sonraya alayim o zman ben de kadin dogumcun ne zman çağırdı peki benimki 40 cikinca gel dedi de yani hemen 41 oldu gitmelimiyiz ki 45 50 falan da olur mu acaba

Tam herşey az çok düzene girdi, çocuk gündüzleri daha sakin geçiriyor derken, bugün kötü haberi aldım; alerjik bebeklere özel mamamız hiçbir ilaç deposunda bulunmuyormuş. Yani anlayacağınız kur dalgalanmasından dolayı mamaları piyasaya vermiyorlar. Bebeğim normal mama içtiğinde çok zorluk çekiyor, tüm gün ağlamaktan bazen kızarıp morarıyor. Ne yapıcam bilmiyorum çok canım sıkkın. Elimizdeki mama ancak yarın sabaha kadar götürecek bizi, çok üzülüyorum…

Şansa bak netten sipariş oluyor muymuş? Onca ilaç deposunun birinde olmalı böyle saçmalık mı olur insanları mağdur ediyorlar geldiğimiz noktaya bak..

Ah yaaa muadili falan da mı yok canım

Şansa bak netten sipariş oluyor muymuş? Onca ilaç deposunun birinde olmalı böyle saçmalık mı olur insanları mağdur ediyorlar geldiğimiz noktaya bak..
Nette var, malum sitelerde kim olduğu belirsiz kişiler satıyor. Ama eczane fiyatı 255TL iken, buralarda 67TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Eczacımıza sorduk, ben güvenemedim, mamanın gelişi çok pahalı, bu fiyatlar çok düşük dedi, ben de kaldım böyle
Ah yaaa muadili falan da mı yok canım
Muadili de bulamıyoruz eczanelerde. Raporla alınan mama olduğu için normalde başka markayı raporla alamıyorsun. Parasını verip almaya fa razıyım ama mama yok Artık normal mama kullanıcaz mecbur, çocuk yine tüm gün ağlayıp yıkacak ortalığı.

Sütüm az olduğu için o kadar üzgünüm ki şu an.. keşke elimden gelen birşey olsaydı…

Ah canım ya çok haklısın doktora bir sorsan belki başka bir şey önerir mi acaba? Bu mama işi biraz sinir bozucu olabiliyor bazen. Umarım bir yolunu bulursunuz

Haklısın çakma ürün çok oluyor belki aynı fiyatlarda orjinal vardır diye dedim o da yok sanırım umarım yakında eczaneye gelir arkadaşların yazdığı süt arttırıcı şeyleri denedin mi

Tatlım biz bugün gittik kontrole, göbek için fıtık dendi. Göbeğe dokununca içe göçüyorsa sorun yok bi zararı olmaz, içe göçmezse acil getirin ama bu çok nadir olur dedi. Hatta çocuk cerrahisine yönlendirdi onlarda aynısını söylediler..kendiliğinden geçecek, geçmezse ilerde operasyon..Ama büyük çoğunluğunda ordaki kaslar geliştikçe geçiyor dendi. eymentaa

Ah canım ya çok haklısın doktora bir sorsan belki başka bir şey önerir mi acaba? Bu mama işi biraz sinir bozucu olabiliyor bazen. Umarım bir yolunu bulursunuz
Çok sağol canım, inşallah buluruz. Doktora yazdım, cevap bekliyorum.
Haklısın çakma ürün çok oluyor belki aynı fiyatlarda orjinal vardır diye dedim o da yok sanırım umarım yakında eczaneye gelir arkadaşların yazdığı süt arttırıcı şeyleri denedin mi
Depolardan biri 19Şubattan önce gelmez dedi. Markanın müşteri hizmetlerini aradım, haftaya depolara inmesi gerek aslında dedi, bakalım ne olacak.
Süt yapsın diye neler yiyip içmedim ki. Bir tek mercimek çorbası etki etti, o da maksimum 50ml’ye çıkardı. 3 saatte 50ml de hiçbirşey değil, bebeğim günde en az 750ml içiyor toplam

Yani ne desem boş. Nasıl bir saçmalık bu..paramızla bile ürün alamıyoruz.. inşallah bi çözüm bulunur canim

Ben 40im çıktığında Kıbrıs'ta olucam Allah izin verirse canım.Orda gitmem doktora.İstanbula dönmeyi beklicem.55.gun falan oluo.

Cok tesekkur ederim
Bn dokunmaya korkuyordum bi dokunayim madem. İnsallah bizimkiler de geçer operasyon olmaz yavrularimiz

Kizlar siz 40dan sonra gittiniz mi muayeneye alttan mi bakiyo tirsiyom artık ya bide hangi ilaçları kullanıyosunuz benim doktorum İzmir'de kaldı ben sirnaga geldim burda hiç gitmek istemiyorum doğumdan sonra 1kez ultrasonla bakmıştı doktorum gitmesem bişey olur mu ki?

Ben de kırkımın çıkmasını bekliyorum canım gitmek için kanamam neredeyse kalmadı 3. Gün kontrole gitmiştim o zaman ultrasona falan bakmadı sadece çok küçük bir dikiş vardı bende onu kontrol etti bakalım ben de merak ediyorum kontrol nasıl olacak. Bence alttan muayene eder diye düşünüyorum rahim toparlanmış mı görmek adına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…