2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok Avrasya hastanesinde doğum yaptım ama medipol daha uygun olabilir diye düşündüm. Siz tahlilleri nerede yaptırdınız

Bugün artık dayanamadım oğlumu doktora götürdüm uyumuyo sürekli memede ve ciyak ciyak ağlıyo sesi falan kısıldı ağlamaktan biogaia kullanıyordum gazı için o bağırsak düzenleyici dedi ve bide nurse harveys ekledi düzenli kullandığım taktirde geçeceğini söyledi bende ek olarak günde 1 sefer mama veriyordum sürekli emince sütümün olmadığını vs düşünerek onu kesinlikle yapmamamı söyledi kilo iyi kirli bez sayısı iyi ne maması diye kızdı hatta bilmeden zarar veriyormuşum midesine baskı yaparak daha gazlanacağını söyledi kesinlikle 2 saatte besle dedi bilmiyorum nasıl duracak 2 saat beyfendi

Ben hiç yemek ayırt etmiorum gaz yapar falan diye.Zaten eski iştahım da pek yok.Sadece gebelikte moladan tiksinmistim geçti o tiksinti.Asiri kola tuketiorum.Kendimi durduramiorum.
Kola mı nasıl yani...ben bir gün yarım bardak içtim sabaha kadar uyumadi kivrandi..seninkininde gazının sebebi kola olmasin

Banada 2 saati bekle dedi kilo alımı masallah çok iyi dye ama gunduzleri durmuyoki..mecbur dayiyosun memeyi

Bizde gaz sorunlari var ben de nurse harvey kullaniyorum daha yeni insallah fayda eder kacar damla verdi gunde

Banada 2 saati bekle dedi kilo alımı masallah çok iyi dye ama gunduzleri durmuyoki..mecbur dayiyosun memeyi
Bir tek memede susmaları beni çok üzüyor doktor bebek seni ağrı kesici olarak görüyor aç değil ama emmek istiyo dedi vermemeye çalışacağım bakalım nasıl başaracaksam allahtan emzik tutuyo da biraz oyalarım
Bizde gaz sorunlari var ben de nurse harvey kullaniyorum daha yeni insallah fayda eder kacar damla verdi gunde
Bizde bugün başladık sabah öğle akşam 5 er damla dedi Siz nasıl veriyorsunuz

Anneler bebeğe gaz yapmaması için nasıl besleniyorsunuz yedikleriniz neler
Ne yiyeceğimi şaşırdım artık gaz yüzünden
Nohut ve kuru fasulye dışında her şeyi yiyorum.meyve olarak muz ve armut yiyordum ikisi de gaz yapıyormuş ama gaz yapmayan yicek bir şey yok ki belki kızartma yapmıyordur bende şaşırdım
salatalığı yeni duydum hergün yiyordum bir de bari onu kesiyim:/

Domates salatalık yapıyormuş salata kısacası ama yemiyorum haşlama yemekten haşlama oldum neyse o zmn 40 çıkana kadar devam haşlamaya sanırım
Kızartma yapıcak vakit yok ki ciyak ciyak ağlıyor evdekiler bile 1 haftadır dışardan yiyor

Benim ki emzikde almıyor. Emzik olarak beni kullanıyor sipam
Bide size sormak istediğim birsey daha var doğumdan 6 hafta sonra kadın doğuma muayene olmamı söylemişti doktorum gidenler nasıl oluyo muayene bilgi verirmisiniz
Ben doğumdan sonraki üçüncü gün gittim ultrasonla baktı...birde şubatta cagirdi...o zaman alttan bakiliyormus diye duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…