2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar bebegimin göbeği şiş dışa dönük, daha öncede bahsetmiştim ama bi kaç gündür daha da şiş geldi gözüme. Resim ekliyorum. Benzer durumu yasayan var mi?
Salı doktor kontrolümüz var ama içime dert oldu, göbek fitigi filan mi diye

Eklentiler

• 20211217_143100.jpg
    20211217_143100.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar bebegimin göbeği şiş dışa dönük, daha öncede bahsetmiştim ama bi kaç gündür daha da şiş geldi gözüme. Resim ekliyorum. Benzer durumu yasayan var mi?
Baya şişmiş fıtık olabilir imkan varsa bugün götür

Anneler bebeğe gaz yapmaması için nasıl besleniyorsunuz yedikleriniz neler
Ne yiyeceğimi şaşırdım artık gaz yüzünden

Şırıngası sanki çok kullanışlı değil gibi geldi yazık benimki de oldu karbonatlı su falan denedim midesi bulandı silerken çok yaptırmadı yoksa azdı geçerdi ama dayanamadı

Yok ya çok pratik oluyor o şırıngayla. Ağzına soktuğum gibi bir kerede veriyordum hepsini. Kolay oluyor yani.

Merhaba
Medipolde kalça ultrasonu yaptıran var mı? Fiyatını merak ediyorum da

Orda mı doğum yaptınız bn Doğumu orda yaptım ama çocuk dr tercih etmedim
Oğlumda ordan hiç memnun kalmadığım için uçuk tahlil fiyatlarından iki test yaptırdı dr 5. Gün bebeğe 450₺ verdik dün eve yakın oğlumu götürdüğüm çoçuk dr götürdük daha çok tahlil yaptırdık bebeğe 145₺ verdik

D daisybel & B BitterCikilata Bahsettiğiniz Medipol İstanbul mu?Ve hangisi ☺️

Aaaa bu şekilde hiç görmemiştim. Baya şiş duruyor 😕

Galiba fıtık.
Benim kızımda da var

Anneler bebeğe gaz yapmaması için nasıl besleniyorsunuz yedikleriniz neler
Ne yiyeceğimi şaşırdım artık gaz yüzünden

ilk 1 ay gaz yaptığı bilinen her şeyden uzak durdum. Ama baktım olacak gibi değil, hepte sevdiğim şeyler. Yavaş yavaş başladım yemeye abartmadan. Şu an yemediğim bakliyatlar ve salatalık var sadece. En gaz yaptığı bilinen. Meyvelerden de bitek elma yiyorum. Geri kalan şeyleri yiyorum.

ilk 1 ay gaz yaptığı bilinen her şeyden uzak durdum. Ama baktım olacak gibi değil, hepte sevdiğim şeyler. Yavaş yavaş başladım yemeye abartmadan. Şu an yemediğim bakliyatlar ve salatalık var sadece. En gaz yaptığı bilinen. Meyvelerden de bitek elma yiyorum. Geri kalan şeyleri yiyorum.
Kayısı kompostosu içiyordum dr o daha çok gaz yapar dedi
Ayva elma yap dedi
Haşlama yiyorum yoğurt çorbası
Kahvaltı peynir yumurta sadece
Dün bi kurabiye yedim
Artık bilmiyorum ne yiyeceğimi herşey gaz yapıyor bi de kış bütün sebzeler gazlı 😩

Baya şişmiş fıtık olabilir imkan varsa bugün götür
Galiba fıtık.
Benim kızımda da var
@pufpuff
Aaaa bu şekilde hiç görmemiştim. Baya şiş duruyor 😕
Az önce doktorumla konuştum, resmi daha gormedi araç kullanıyordu, göbekte şişlik ola bilir diyor, fitik da olsa ilk 6 ay müdahale edilemez dedi, ordaki kasların gelişip kendiliğinden geçmesi beklenir, olmazsa müdahale edilir dedi.. Salı kontrol var devlette, bakalım onlar ne dicek😥

Az önce doktorumla konuştum, resmi daha gormedi araç kullanıyordu, göbekte şişlik ola bilir diyor, fitik da olsa ilk 6 ay müdahale edilemez dedi, ordaki kasların gelişip kendiliğinden geçmesi beklenir, olmazsa müdahale edilir dedi.. Salı kontrol var devlette, bakalım onlar ne dicek😥
Bizi de etiketleyebilir misin acaba . :cry:

Ben hiç yemek ayırt etmiorum gaz yapar falan diye.Zaten eski iştahım da pek yok.Sadece gebelikte moladan tiksinmistim geçti o tiksinti.Asiri kola tuketiorum.Kendimi durduramiorum.
Gazlı içecek nadir içerim de gaz yapmıyor mu belki de gazı var ondan sürekli meme de
Yemek seçeceğinin az olması 🤦🏼‍♀️
Evdekilere de ayrı yemek ayarlamaya çalışıyorum tabi bebe uslu durursa ağlıyor ağladıkça hep memede

Gazlı içecek nadir içerim de gaz yapmıyor mu belki de gazı var ondan sürekli meme de
Yemek seçeceğinin az olması 🤦🏼‍♀️
Evdekilere de ayrı yemek ayarlamaya çalışıyorum tabi bebe uslu durursa ağlıyor ağladıkça hep memede
Ben hiç yemek yapmiorum bittercim.Zaten bebekten önce de yapmazdım.Bizde yemekleri eşim yapio evlendigimizden beri.Temizlik de bendeydi.Ama şuan evimi b*k götürüo ya😩herşey bı yerde.Esim temizlik için birini de istemio evde.Bi banyo binde mutfak sürekli temiz düzenli.Bebek gözünü kapadigi an onları yapiorum.

Ben hiç yemek yapmiorum bittercim.Zaten bebekten önce de yapmazdım.Bizde yemekleri eşim yapio evlendigimizden beri.Temizlik de bendeydi.Ama şuan evimi b*k götürüo ya😩herşey bı yerde.Esim temizlik için birini de istemio evde.Bi banyo binde mutfak sürekli temiz düzenli.Bebek gözünü kapadigi an onları yapiorum.
Bnm eve abla geliyor da ne ertesi gün aynı bi işe elimi vuramıyorum ki ciyak ciyak kıyamet kopuyor uyursa bnde anca uyumaya çalışıyorum. Zombi gibi dolanıyorum
kahvaltıyı hergün 2 de yapıyorum 🤦🏼‍♀️Eşim saolsun elini suya sabuna dokundurmaz
İki gündür oğlan da hasta 🤧 kıza bulaşmasın diye takla atıyorum

X