2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Böyle düşünmek depresyona götürür :KK43: herkes aynı şartlarda olsa dünya cennet olurdu ama değil maalesef:KK43: bulunduğumuzdan andan zevk almaya bakıcaz :/ bir şekilde çözüm yolu bulmak lazım ama nasıl? Enişte ile konuşsan o yardımcı olsa

doktora ne zaman gidiceksiniz sorsanız :KK43: bizim 13 ü diye bekliyorum ben
Girmezsem iyi suan tum turkiyenin gidisat kotu zaten azicik umit vardi oda gitti 😂 kiz ilahi kostururken zevk alinmiyor ki 😂 ahh ahh konusunca ayri depresyona giriyorum degisen birsey olmuyor asagiya yazicam 😂
Şaşırtıcı ama öyle çocuğa 5dk anca bakıyor bide kendini baba zannediyor. Ha neden çocuk yapıldı denirse önce böyle değildi benim yerime kendisi lohusa depresyonuna girdi

Valla ben kıza tek başıma bakıyorum annemden gittiğinden beri eşim çok ilgisiz biri o yüzden ondan ümidi kestim herkes kendi hayatında. O yüzden bi daha onu baba yapmam. Allah hepimize kolaylık versin valla çocuk olsa bide okula giden çok zor

Ben bakıyorum şükür sıkıntım yok sadece ayağı alçılı ve her hafta yenileniyor o zaman huysuz oluyor o gün yardımcı olsa yeter

Ben yapmıyorum iş falan o işleri ona yükledim bir işe yara diye kusura bakmasın hem çocuk hem ev işi düzenli yapamıyorum 😅
Ah kuzuk once aaa yanliz degilmisim diye rahatlattin sonra yok ya benden fenasi yok dedirttin bak 😂 hic yapmam falan deme sonra degisebiliyor 😂 sen yasadiklarini unutuyorsun , tekrar anne olmak istiyorsun cocugun abla olmak istiyor derken oluyor yani 😂 asla pisman degilim ama asiri zorluk yasiyorum ama bu gunleri gorsem yinede isterdim minigimi cok sukur Rabbime 🥰 seninki ev isi yapiyormus. Bir kac gun once sabah yikadigim bebek kiyafetlerinin bir kismini astim sonra birak camasiri wc ye gidemedim aksam dedim ki hic kiyafeti yok asarmisin onlari dedim karsiligi ben niye asiyormusum oldu 😟 hic isim olmaz diyor. Disaridan goren bilen es dost akraba kendisi icin dunyanin en iyi kalplisi diyor ama iyi kalp bu olmuyor. Cocuk kac gunluk oldu birkez adini kulagina okumak icin birde pazar gunu uyuyordu sut bogazina kacmis onun icin kucagina aldi hemen getirdi bitti bu kadar neymis hastaymis falan filan. Bu kadar zorlandigimi goruyor tek dedigi Allah senden razi olsun. Keske bende bunu diyebilsem. Hadi is yapmasini gectim kendi arkasini toplamak zorunda kalmasam. Hos toplayamiyorumda

3 4 güne elime ulaşmıştı gecikmedi dün tekrardan istedim Bi kaç güne gelir diye umuyorum
Bugun aldim canim 2 numara ebebekten 🥰 sleppy e asiri benziyor insallah onun gibi olmazda bundan memnun kaliriz bakalim.
Nasil gidiyor canim bebekle okula gidip gelmek cok endiselenmistin ilk basta
Asirinin asirisi yorucu. Nasil goturecegim diye dusunuyordum portbebe ye koyup oyle arabaya koyuyorum 😐 tatilin gelmesini bekliyorum 😟

Bizim de aynı şekilde çocuklarımız aynı yaşta bu arada benim de oğlum 5 yaşında ben de ki şans buya bi de gece boyu ateşlendi onunla uğraştık.Allah ım herşey üst üste geliyor.Bebişe de mama verdim ama uyku süresi aynı oldu yine😆 Bişey de anlamadım.Meme reddi yaşamadan atlatalım da şu süreci.
İnsallah canim. Ne yazik ki bu sene bizler icin boyle gececek sanirim okula basladilar hep hastalar 😟 cok gecmis olsun suan nasil

Girmezsem iyi suan tum turkiyenin gidisat kotu zaten azicik umit vardi oda gitti 😂 kiz ilahi kostururken zevk alinmiyor ki 😂 ahh ahh konusunca ayri depresyona giriyorum degisen birsey olmuyor asagiya yazicam 😂

Ah kuzuk once aaa yanliz degilmisim diye rahatlattin sonra yok ya benden fenasi yok dedirttin bak 😂 hic yapmam falan deme sonra degisebiliyor 😂 sen yasadiklarini unutuyorsun , tekrar anne olmak istiyorsun cocugun abla olmak istiyor derken oluyor yani 😂 asla pisman degilim ama asiri zorluk yasiyorum ama bu gunleri gorsem yinede isterdim minigimi cok sukur Rabbime 🥰 seninki ev isi yapiyormus. Bir kac gun once sabah yikadigim bebek kiyafetlerinin bir kismini astim sonra birak camasiri wc ye gidemedim aksam dedim ki hic kiyafeti yok asarmisin onlari dedim karsiligi ben niye asiyormusum oldu 😟 hic isim olmaz diyor. Disaridan goren bilen es dost akraba kendisi icin dunyanin en iyi kalplisi diyor ama iyi kalp bu olmuyor. Cocuk kac gunluk oldu birkez adini kulagina okumak icin birde pazar gunu uyuyordu sut bogazina kacmis onun icin kucagina aldi hemen getirdi bitti bu kadar neymis hastaymis falan filan. Bu kadar zorlandigimi goruyor tek dedigi Allah senden razi olsun. Keske bende bunu diyebilsem. Hadi is yapmasini gectim kendi arkasini toplamak zorunda kalmasam. Hos toplayamiyorumda

Bugun aldim canim 2 numara ebebekten 🥰 sleppy e asiri benziyor insallah onun gibi olmazda bundan memnun kaliriz bakalim.

Asirinin asirisi yorucu. Nasil goturecegim diye dusunuyordum portbebe ye koyup oyle arabaya koyuyorum 😐 tatilin gelmesini bekliyorum 😟
Valla işide zorla yaptırıyorum neymiş hayattan soğumuş neymiş yorgunmuş ben baakı yapıyorum iş yapsın diye bebeğe bakmıyor korkuyorum bişey olcak korkuyorum şöyle olacak diyor. Akşam saat 10da alçısı çıkıp banyosu yapılacak hareketini düşündükçe kriz geliyor çok vah vahlayacak 😅 valla bide ben hamile halimle ağız ve diş sağlığı teknikeriyim klinikte ordan oraya koştururdum kendisi oturduğu yerden iş yapıyor bir de yoruldum diyor 😅

Benim kızın 21 çıkmıştı mavi ışık aldı
Kanda ki degeriniz mi acaba bizim bugün 15 gün oldu ama sarılık gitmedi diğer değerler için hastanede sariligida bakalimmdediler emziriorum kaka dış bakiorum ama uyku hali geçmiyor suratı bariz sarı ama değer 14.52 cikmia

Kızlar siz tecrübelisiniz cevap verirseniz sevinirim, yarın 40 haftamı dolduruyorum ve yarım saat kadar önce gördüm, nişanım gelmiş olabilir mi, jel gibi bütün bir parça ama rengi kahvemsi. Kendi rengi kahvemsi yani.?

Kanda ki degeriniz mi acaba bizim bugün 15 gün oldu ama sarılık gitmedi diğer değerler için hastanede sariligida bakalimmdediler emziriorum kaka dış bakiorum ama uyku hali geçmiyor suratı bariz sarı ama değer 14.52 cikmia
Kandaki değer öyleydi hastanede kaldık 1,5 gün mavi ışık aldı şükür düştü sonra değeri

Valla işide zorla yaptırıyorum neymiş hayattan soğumuş neymiş yorgunmuş ben baakı yapıyorum iş yapsın diye bebeğe bakmıyor korkuyorum bişey olcak korkuyorum şöyle olacak diyor. Akşam saat 10da alçısı çıkıp banyosu yapılacak hareketini düşündükçe kriz geliyor çok vah vahlayacak 😅 valla bide ben hamile halimle ağız ve diş sağlığı teknikeriyim klinikte ordan oraya koştururdum kendisi oturduğu yerden iş yapıyor bir de yoruldum diyor 😅
Erkekler bir garip ama her erkekte boyle degildir. Sadece ofluyorsa yine iyi tartismaya donusmesinde

Burdaym canim, az önce yeni girdim foruma, bakayim nasılsıniz diye yazaym dedim sen yazmissin.. emme isleri ile ugrasiyoruz, emmiyor bizimki, zorla biraz tutuyor iste arada 15-20 dk. Sağiyorum ve Mama destekli gidiyoruz cok kafama takıyorum. Kimler benim gibi merak ediyorum...

Burdaym canim, az önce yeni girdim foruma, bakayim nasılsıniz diye yazaym dedim sen yazmissin.. emme isleri ile ugrasiyoruz, emmiyor bizimki, zorla biraz tutuyor iste arada 15-20 dk. Sağiyorum ve Mama destekli gidiyoruz cok kafama takıyorum. Kimler benim gibi merak ediyorum...

Hepimiz hem farklı hem benzer şeylerle uğraşmaya devam. Şu bir kaç ayı atlatsakta her şey rayına otursa artık tat çıkarmaya geçsek 😍

Alin nasıl canım🥰 nasıl gidiyor? Ne tatlıdır şimdi o süt kuzusu😘 Şu emzirme işleri gaz sancısı sırt ağrısı derken anneliğin o tatlı heyecanlarını yaşayamıyoruz yahu bebeklerimizle keşke her işe koşan bir yardımcımız olsa biz yiyip içip bebek bakımı yapsak ne güzel olurdu .😁🤭
Çok şükür iyi canim, gaz bitiyor burnu tıkanıyor, hiç bitmiyor 🤦‍♀️benim depresyon hallerim baya azaldı rahatladim, kv yanimda saolsun baya yardim ediyor, ama bi yardımcim olsa ohh misss🤗 senin yavru kuş nasıl canimm

Umarim kolik degildir kolik kesintisiz şiddetli ağlama var diye biliyorum bizimkini arada sakinlestiriyoruz oyle catlarcasina ağlamıyor ama kolik de olursa şaşırmam hep korktuğum bi olaydı başıma gelirse yani😁
Benim ilk oğlum kolikti kesintisiz ağlıyor kolik susturamıyordum gece 2 den sabah 5 bazen 6 ya kadar kışın ortasında bazen eşim iner arabayı çalıştırır ısıtırdı sokak sokak gezerdik 🙄 zor günlerdi Rabbim dermansız dert vermesin bir şekilde geçiyor tabi

Sikma canini insallah halledersiniz kac gunluk oldu ? Belkide hizli emip daha fazla durmak istemiyodur 😐

X