2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim Ege de öyle. Uyudu. Memitolar sağılmayı bekler

Arkadaşlar sizin bebekler elinizde dikkatini çeken birşeyle göz teması kurdurmak istediğinizde uzun süre takip ediyor mu?

Amin Bir kere bakıldı bir hafta önceydi 2 haftalıkken.günlük 20 gram gibi almıştı az geldi 9 gün sonra yine gidicez aşısı var inşallah daha çok artmıştır

gaz ya da kakadır
Bizi iki defa çağırdılar tekrar tartıldı boyu baş çevresi ölçüldü.Benden de kan aldılar tansiyonuma baktılar falan.Aşı için de tekrar gidicez kontrole.

Bizim doktor mestil vermisti dün verdim ilk defa iyi geldi sanki uyudu uzun süreli sonra kustu ishal gibi baya da kaka yapti banyoluk olduk o derece yaniama rahatladi galiba önceki gün hic uyuyamamisti derdi buymus galiba

Bizim doktor mestil vermisti dün verdim ilk defa iyi geldi sanki uyudu uzun süreli sonra kustu ishal gibi baya da kaka yapti banyoluk olduk o derece yaniama rahatladi galiba önceki gün hic uyuyamamisti derdi buymus galiba
Günde kaç defa verdiniz canım bizde başladık ama bi kere verdim sanki pek etkisi olmadı gibi. Acaba düzenli kullanımda mı etki ediyor, inş.bizede etki eder çok ıkınıyor ve sıkıyor kendini.

Kızlar siz bebişleri hergün mü yıkıyorsunuz? Bizim ki çok hapşurdu bugün korkuyorum yıkamaya.Sabah veya akşam mı yıkıyorsunuz günlük rutin oluşturdunuz mu banyosu vs.işte.
Havalar serin olduğu için iki günde bir yıkıyoruz biz, hapşırmak üşütmeden değil ama burunlarını açmak için hapşuruyorlar. Yenidoğan refleksi irkilme hapşırma ve hıçkırık bunlar normal olması iyi dedi doktor

Günde kaç defa verdiniz canım bizde başladık ama bi kere verdim sanki pek etkisi olmadı gibi. Acaba düzenli kullanımda mı etki ediyor, inş.bizede etki eder çok ıkınıyor ve sıkıyor kendini.
Günde 3 kere 8 er damla yazıyor ama ben de 1 kere verdim tekrar ihtiyac duymadım

Kızlar siz bebişleri hergün mü yıkıyorsunuz? Bizim ki çok hapşurdu bugün korkuyorum yıkamaya.Sabah veya akşam mı yıkıyorsunuz günlük rutin oluşturdunuz mu banyosu vs.işte.
Bu havalarda her gün yikamak risk canim üşürler aksam yıkamak iyi olmaz derler diye ben sabahlari yıkıyorum

Arkadaşlar sizin bebekler elinizde dikkatini çeken birşeyle göz teması kurdurmak istediğinizde uzun süre takip ediyor mu?
Ben flash kart göstermeye başladım çok ilgisini çekiyor dakikalarca inceliyor gözüyle takip ediyor, artı ses duyunca da kafasını çevirip o tarafa doğru bakıyor

Evet biliyorum ama bugün biraz fazla hapşırdı,hafifte öksürdü gibi korktum biraz.Kusmuğunda da biraz balgamsı bi yapı vardı.Normal mi onu da bilmiyorum. Bende de hasta etme korkusu var hergün yıkayamıyorum gün aşırı yıkıyoruz.

Bu havalarda her gün yikamak risk canim üşürler aksam yıkamak iyi olmaz derler diye ben sabahlari yıkıyorum
Bizim gaz sancısı gece başladığı azıcık rahatlaması için akşam yıkıyorduk eşimle.Ama ben de bunu duydum gece iyi değilmiş biri söyledi şüphede kaldım ben de.

Bı dün akşam 7 de yaptık ilk banyomuzu.Batil inanç olarak mi gece yıkanmazmis?Yenidoğan refleksinin hapşırık,hıçkırık ve irkilme olduğunu hiç bilmiodumbizim minnosta hepsi mevcutbize de doktorumuz gaz için damla verdi adını unuttum şimdi.Verdigi gün kullandık çocuk sabaha kadar kivrandi,ağladı bı daha da vermedik.Zaten gaz problemi yok,gazını çıkarıo,kakasını yapio perişan oldu çocuğum o gece.

Ben flash kart göstermeye başladım çok ilgisini çekiyor dakikalarca inceliyor gözüyle takip ediyor, artı ses duyunca da kafasını çevirip o tarafa doğru bakıyor
Tamam bende de var bakayım bi ben daha göze götüremedim ayağından fırsat kalmadı götüreceğim bu hafta İnşaAllah. Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…