2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım selam ne yaptın, merak ettim seni

Günaydın kızlar benim oğluş tam uykucu ya gün içinde toplasan 2 saat meme emdiği zamanlar dahil gece de 1.5 saat uyanık kalıyor korkkuyorum hala sütüm de az mama yı 90 içmeye başladı
Günaydın benimkisi uykucu değil ama mama konusunda biz de öyleyiz ne olacak nasıl olacak bilmiyorum, hiç dinlenemiyorum, nasıl artacak bu süt ya…

Ahh uyandırabilsem sık vereyim de ağlatıyorum orası burası moraracak 2 dk demiyor uyuması . Zaten evdeki ikzi abileri de bana o kadar süre tanımıyor maalesef babaanne dedeyi gözü gören yok hepsi tepemde
Allah yardımcın olsun ben ilk doğumdan sonra kalabalıkta çok geriliyordum kimseyi istemiyordum sadece annemi istiyordum şimdi benim oglanda 33 aylık bakalım onla napacam

Kızlar çatı muayenesinden çıktım. 1 cm açıklık varmış. Ebe uyardım Rahmi dedi. Kanama lekelenme olabilir dedi. Çantan kapıda olsun dedi ve beni bir heyecan bastıııı
Benim ilk gebelikte dr uyardı elini çekmesiyle kan boşaldı masadan inmemle doğum sancısı başlamıştı ama sezeryan oldm 1 saat sancı sonrası bebek kanalda değil dedi korkuttu o yüzden sezeryan oldum

Benim de ucu kopacak diye korkuyorum acılarla emziriyorum plastik göğüs ucu mu alıp emzirsem yoksa gümüş kapak mı alsam ne yapsam kızlar
Plastik uç başta acıyı hafifletiyor ama iyileşme sağlamıyor malesef. İyileşme için gümüş kapak etkili.madecessol kremden de herkes çok memnun

Bu nasıl bişey ya 3 haftadır yoğun kasılmalar falan hep bitti resmen arada yatarken kasılma oluyor oda geçiyor artık doktor kontrolünde anlarız geliyor mu gelmiyor mu bi tuaf enerji geliyor

Bu madecassol kremden bende alayım ewe ama bişey sorayım kizlar bu krem sivilceler içinde kullanılıyor ya emzirme öncesi karbonatlı suyla silmek mi gerekir acaba çünkü bu kremi sürdüğümüz de sonrasinda emziremeyiz gibi geldi nasıl yapiyorsunuz

Ben de bugün çatı muayenesi olacağım belki doğumu tetikler diye heyecanlıyım, arada sancı gibi şeyler hissedince mutlu oluyorum sanırım psikolojim bozuldu acıya mutlu oluyorum
Aynı ben Yaa neyse acele etme dolsun bi 40 hafta ama ebe rahmini uyardıysa fazla durmaz doğurursun beni de uyardı baya ağrı başlamıştı leke de gelmişti kasılmalar artmıştı ertesi gün zaten Doğum oldu

Plastik uç başta acıyı hafifletiyor ama iyileşme sağlamıyor malesef. İyileşme için gümüş kapak etkili.madecessol kremden de herkes çok memnun
Kremden var ama yıkamak lazım her seferinde ben de sık emziriyorum neyse artık katlanıcam inşallah kopmaz göğüs ucum

Herkes ayrı bişey diyo yok nemli tutcan yok kuru hangisi daha iyi tahin yağı pamukla streçliyorum yumuşatıyo

Günaydın benimkisi uykucu değil ama mama konusunda biz de öyleyiz ne olacak nasıl olacak bilmiyorum, hiç dinlenemiyorum, nasıl artacak bu süt ya…
Nben artık içtiği kar gözüyle bakıyorum sütümü.. 19 gün oldu yetecek kadar artmaz sanırım artık birden +90 çok zor benim için
Allah yardımcın olsun ben ilk doğumdan sonra kalabalıkta çok geriliyordum kimseyi istemiyordum sadece annemi istiyordum şimdi benim oglanda 33 aylık bakalım onla napacam
Al işte benimkiler de 39 aylık ev kalabalık ona rağmen ikisi de anne. Kucak diyor Baran yoksa biri muhakkak kucağımda

Kızlar merhaba ben de 16 Kasım da sezeryan ile doğum yaptım.Evdeyiz şükürler olsun.Daha doğum yapmamış olan arkadaşları da Allah kavuştursun inşallah.
Hayırlı uğurlu olsun canm analı babalı büyüsün bol bol sütün olsun inşallah doğsun diye çok istedik mis kokulu ama zorlu günler başladı hadi bakalım

Hayırlı uğurlu olsun canm analı babalı büyüsün bol bol sütün olsun inşallah doğsun diye çok istedik mis kokulu ama zorlu günler başladı hadi bakalım
Sağol canım. Aynen öyle ama böylesi daha güzel..Ben hamilelikte çok zor geçirenlerdenim.Kaburga ağrılarım hala bile var dokununca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…