2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim de böyle bir durum olmuştu ve mastit olmuştum.Ağrısını anlatamam çok kötü bir durum acile gitmiştik.Geceler boyu çekmişim farkında değildim ilk doğum olunca tabi.Sen bebeğini emzirdikten sonra sağ göğüslerini artan sütü saklarsın hem ilerki günlerde lazım olur.

Allah şafi ismiyle şifa versin canım.Olacağı varmış kendini harap etme lütfen.Eminim çok iyi bakılıyordur.İnş.ennn kısa sürede kavuşursunuz.İmtihan bu sadece dua ederek böyle düşün.Ve yarının ne getireceği bilinmez bi bakarsın bikaç güne taburcu olur.

Hadi inşallah haber ver

Kizlar bugün bizim ilk gecemiz hem evde hemde kızımla, yoğun bakımdan bugün çıkardılar çok şükür
Çok şükür, çok geçmiş olsun
Oh gözün aydın çok sevindim şimdi sıra bebişi sağlıkla kucağa almakta o da zamanında sağlıkla gelsin inşallah
Çokkk teşekkür ederim Aynen öyle artık ne zaman isterse gelsin
Çok çok teşekkürler, çok şükür sağlıkla çıktı. Biraz yorgun ama toparlıyor. Abi olacak kolay değil

Sen isteyerek erken doğurmadın ki canimdua ederiz tabi ki bir an önce kavuşun bebisinle sen güçlü ol

Aaay ne güzel haber inan senin adına çok sevindim. Maşallah gözünaydın

Gebelikte süt gelmesi doğum yakın diyorlar Benim sütüm gelmeye başladı ful sızlıyor ve akıyor

Sanmam Benim 1 ayı geçti, geliyor süt. Giderekte artıyor

Deme öyle.. Zamanı o zamanmış ki gelmiş demek.. Tez zamanda çıksın yavrun sağlıkla..

Herşey yolunda ise takibi artırarak 40 haftayı doldurmasını neden beklemiyor doktorun?

Benim kizim tam 42haftasink doldurup oyle dogum sancisi basladi.simdikki doktorlari anlamak mumkun degil. Bebegin daha vakti glmrden bebegi zorla dogurtma çabaları nedir? Bi saglik probleminiz yoksa 40kadar bkleyin inanin vakti geldiginde istemezseniz bile zaten gelecektir+ dogal sanci yapay sanci arasinda da buyuk ölçüde

75 ml mi içiyorlarmış? Kaç kilo bebişiniz merak ettim . Her memeden 90 ml de çok fszla değil mi ya Aç kalır böyleyse bizim bebeler tabi
3,6 kilo. Bi hesaplama yöntemi var. Kiloyu 150 ile çarpıp günlük beslenme ihtiyacını buluyosun, sonra da beslenme sıklığına bölüyorsun.
90 bana da çok geldi, moralimi bozdu

Hadi ya inşallah haftaya kalmadan gelir suniden önce uyarı vermeleri iyimiş umarım banada verirler belki işe yarar..
Bu arada yaptığım çayı içmeyi denedim olmadı boğazımdan geçmedi çıkaracaktım az kalsın.adaçayını bile zar zor içiyordum böyle hiç hiç içilmiyormuş şeker atıp içmeyi denedim yok nafile gitmedi boğazımdan..
Rabbim hemencik şifa versin Kendini üzme desem de elde değildir.. dualarım sizinle Güçlü ol bu günler de geçecek inşallah

Canım lekelenme de sancıda muayene sonrası normal sancın geçmiyorsa ve düzenli aralıklarla devam ediyorsa, en az 20 dkda bir geliyorsa doğum başlamış demektir inşallah su gibi doğumlarımız olur hepimizin

Ben henüz hissetmiyorum ağrı kasılma filan bu gece başlar diye düşünüp yatıp uyudum bir ara uykusuz kalmayım diye
Hayırlı su gibi doğumlarımız olsun inşallah
Kızlar 11 de geldim hastaneye tekrar nst ve çatı muayenesi aynı 2 cm açıklık kasılmalar var yatış yapıldı şimdi kendi sancılarım da başladı şuan dayanacak kadar oluyo 7 dk da bir geliyo gece bi muayene daha yapacak nst bakacak ebe dua edin ben de artık doğuranlar kervanına giriş yapıyorum

kendi sancının gelmesine çook sevindim umut oldun bana da.hayırlısıyla sağlıcakla hemen kucağına alırsın inşallah Bir iki saate doğurursun bence bekliyoruz seni ve miniğini

kendi sancının gelmesine çook sevindim umut oldun bana da.hayırlısıyla sağlıcakla hemen kucağına alırsın inşallah Bir iki saate doğurursun bence bekliyoruz seni ve miniğini
İnşallah yeterli olur da açılmam da artar o kadar çatı muayenesine ancak başladı sancılarım bir de ebenin yaptığı o uyarı işe yaradı galiba allahım bekleyen günü geçenlere de böyle kendiliğinden olmasını nasip eylesin kolay sağlıklı doğumlarımız olsun inşallah

Herşey yolunda ise takibi artırarak 40 haftayı doldurmasını neden beklemiyor doktorun?
Ben de bilmiorum canım.Bugun öle soledi.Hersey yolunda şuana kadar.Kizlar bu arada ilgilenip cevap veren herkese çok teşekkür ederim.Hepiniz iyiki varsınız.Haftaya kadar beklicem.Sali günkü kontrolde duruma göre bakicam.İnsallah gelir o güne kadar.

Çok teşekkür ederim hemen eczaneye yolladım eşimi manuel pompa aldı birini emerken diğerinden akanları yoplayan pompalar varmış şimdilik bunu deniyorum olmazsa ekektrikli falan alırız İlk kez anne olunca ne yapacağını şaşırıryormuş insan iyi ki burası var iyi ki sizlerle konuşabiliyoruz çok teşekkür ederim tekrar

Teşekkür ederim aldım biraz toplamaya başldı süt aman ne zor işlermiş ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…