2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

sen moralini yuksek tut canım.
medela degil de baska makine ile sagmıstım ilk bebede. bence gercekten süt arttırıyor.

Bizim bir akrabamız da Medela pompa kiralamamızı önerdi. Bizde kiwi pompa vardı ama halen istenen düzeyde süt gelmiyor

Sezeryen da karına baskı uyguluyormuş aşağa doğru sanki normal doğuruyoz sizin nasıldı o durum

Bizim bir akrabamız da Medela pompa kiralamamızı önerdi. Bizde kiwi pompa vardı ama halen istenen düzeyde süt gelmiyor
Benim de artmıyor, su içiyorum damla vermişti doktor kullanıyorum ama yeterli değil. Böyle düşündükçe negatif etkiliyorum biliyorum ama karmaşık süreç , tam bir çıkmaz

Sezeryen da karına baskı uyguluyormuş aşağa doğru sanki normal doğuruyoz sizin nasıldı o durum
Ameliyatı ben genel oldum bilmiyorum ama odaya geçip hemşireler kontrole geldiğinde 3 4 sefer bastırdı dayanılmayacak kadar değil ağrısı merak etme canım bide bana sonta da takılmadı mesanem boş olduğu için en korktuğum şey buydu çok sevindim

Teşekkür ederim hepinize kızlar sağ salim aldım bebeğimi kendime geliyorum yavaş yavaş herkese nasip etsin Rabbim çok güzel bi duyguymuş

Ooooh maşallah.. Hayırlı olsun

Kızlar 5 kasım da sezeryan doğumla kızımı kucağıma aldım 4 kiloluk bi tosbik doğurdum gebeliğin son ayı uyuyamamanın sebebi ortaya cıktı

Ooooy tospik.. Maşallah ona

Benim de artmıyor, su içiyorum damla vermişti doktor kullanıyorum ama yeterli değil. Böyle düşündükçe negatif etkiliyorum biliyorum ama karmaşık süreç , tam bir çıkmaz
Uyku da çok önemli dediler. Gündüz bebek uyudukça ben de karartma perdeleri kapatıp biraz kestireceğim artık.
Dereotu ve havucu özellikle önerdi hemşire. Bir de yulaf

Artarsa o ağrılar iyi ama benim gibi artmaz azalırsa veya aynı devam ederse beklicen biraz daha benim de ilk doğum olacak o yüzden tecrübem yok inşallah senin bebiş gününde sağlıkla gelir bekletmez fazla

Doğumdan sonrayi diyorsun galiba canim ameliyattan daba cok o baskidan tırsıyorum şu an çok zor olmuştu benim ama yapmalıyız rahimin temizlenip toplarlanmasi için demislerdi
Valla tam bilmiyorum ki ameliyat esnasında değilmi o dr. Dedi sadece 5 saniye bi baskı uygulucaz çocuk çıkması için biraz canını acıtcaz ama dayanılmıcak kadar değil dedi korktum

Neye göre takmıyorlar ya takılcak dio bnmki bilmiyom hiç istemiyorum onuda

Oh gözün aydın çok sevindim şimdi sıra bebişi sağlıkla kucağa almakta o da zamanında sağlıkla gelsin inşallah

Valla tam bilmiyorum ki ameliyat esnasında değilmi o dr. Dedi sadece 5 saniye bi baskı uygulucaz çocuk çıkması için biraz canını acıtcaz ama dayanılmıcak kadar değil dedi korktum
O kısmı diyosan o hic hissedilmiyor canim sadece baskı olduğunu farkediyorsun sallaniyorsun biraz ama anestesiden his yok zaten sakin kal ameliyat sırasında bişey hissedilmiyor eğer senin panik olduğunu düşünürlerse de sakinletirici yapiyorlar yarı uyuyorsun gibi oluyor 2. De yapmışlardı bana ölü doğum olduğu için ama ilk oğlumda her şeyi net hatırlıyorum doğuyor sesini duyuyorsun görüyorsun sadece dokunamıyorsun

İnşallah iyi olmana sevindim Sezeryan olanların çoğu senin gibi yazmış memnuniyet fazla.daha iyi olur diye düşünmeye başladım hayırlısı olsun da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…