2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çok aradım geçte buldum valla doktorumu çok güveniyorum sonu sezaryen ile bitse bile artık yapacak bir şey olmadığından öyle bittiğine emin olurum. Beni ilk kez muayene etti orada kanama oldu hemen şuandada arada pembe su gibi akıntı geliyor tuvaletten sonra falan farkedebiliyorum. Bende mantar enfeksiyonu geçirmişim ama hiç anlamadım bugün alttan bakınca dedi kaşıntı falan olmadı mı yok olmadı deyince demek hafif geçmiş dedi

P
Bu arada canım propes (doğru mu yazıyorum bilmiyorum) fitil gibi bir şey aşağıdan veriyorlar galiba

O kadar çene yapıyorum ki bezdi o da :) şarkıyı hiç takmaz muhtemelen ama deneyeyim :)

P

Bu arada canım propes (doğru mu yazıyorum bilmiyorum) fitil gibi bir şey aşağıdan veriyorlar galiba
Benim mantar daha geçmedi ben de anlamadım hiç belirti olmadı ilk çatı muayenemde doktor söyledi mantar var diye ondan beri fitil kullandım geçen hafta da antibiyotik verdi 2 tablet onları da yedim ama hala var
inşallah doğal sancılarımızla gelsin bebeklerimiz normal yolla doğsunlar ama farklı durum olursa da sağlık olsun allah kolaylık versin hepimize

Ay amin inşallah kuzum hakkımızda hayırlısı diyelim

Ay aynen ya aynen adam lohusa depresyonuna giricek.Dogum olmadan ben spor salonuna yazilicam,sen doğumdan sonra toparlaninca gelirsin,yok efendim diğer evliliklerinden kocaman çocukları var doğumdan sonra annem yanımda olacağı için onları gormeye gidebilir mıymış 3 gün .Hayır pandemide bı sene görmedi şimdi ben doğum yapınca goresi tuttu Wala ben bıraktım ne hali varsa görsün.Artik bu saatten sonra da arıza çıkarırsa onu da tanio herkes beni de.

Off hastanenin isteği üzerine PCR testi yaptırdım ben nie bu kadar dayanıksızım bilmiyom elini tuttum çekiştirdim eşim tuttu elimi artık zorla yapıldı ne lanet bi test kaderime ağladım

Off hastanenin isteği üzerine PCR testi yaptırdım ben nie bu kadar dayanıksızım bilmiyom elini tuttum çekiştirdim eşim tuttu elimi artık zorla yapıldı ne lanet bi test kaderime ağladım
Kaderime ağladım ne kiz, Allah seni napmasin birazcık narinsin evet ben de fark ettim belki hayatta cok fazla zorlukla karşılaşmamışsndir, zamanla yillar gectikce, farkli seyler yasadikca daha da güçlendirsin, bebek de güçlendirir seni

Valla ya sorma kendimle bile uğraşmaktan sıkıldım ne bileyim hiç öyle düşmeden büyümüşüm gibiyim, iğneyle baksalar daha iyi iğneden korkmam

Valla ya sorma kendimle bile uğraşmaktan sıkıldım ne bileyim hiç öyle düşmeden büyümüşüm gibiyim, iğneyle baksalar daha iyi iğneden korkmam
İste oyle keske istediğimiz gibi olsa ama olamayorduu ben de hep sey derim, efervesan tablet vereceklerine igne versinler bana, hiç sevmiyorum içmeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…