2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynen öyle çatı muayenesinde bence de bişey yok mesela ben alttan çok muayene oldum gebe kalmaya çalıştığım zamanlarda da ve pek farkı yok ama benim çatı muayenelerim biraz yanmalı acılı oldu o da mantarım var ondan öyle yoksa hiç kasmam kendimi ama dayanılmayacak değil zaten dediğin gibi kısa sürüyo demekki doktordan doktora fark ediyo o kötü hikayeler ondandır

Dün gece 2 defa ağlayarak uyandı ama daha iyi gibi.Çok şükür uyudu ama neşeli uyandı.Antibiyotik veriyordum bugün bıraktık vermedim etkisi olmuyordu bana göre. Olduysada öksürükte yok doğal yöntemlerden devam edeceğiz.Yazın ayrı zor gebelik kış mevsiminde de ayrı zorlukları var.Neyse ki doğumum ara tatile denk gelebilir daha iyi olur inş. Evet lohusalıkta zor ama bebeğim artık yanımda olacak kokusu olacak evimizde ayrı bi neşe diye düşünüyorum ben eşimde çok merak ediyo artık.

Amaaan, dogduktan sonra da devam edecekler, hamile kalmadan once de konusmuyorlar miydi? Hatta evlenmeden once, hatta gencliginde de, cocukken de.... Bitmez anacim bitmez bunlar, bosveeeer, herkesin hikayesi farklı, her türlü öyküde olumlu yanlar da var, olumsuz yanlar da. Sen sadece olumluya odaklan, en cok da kuzucuguna ne düşünüyorsun derlerse kısmet bakalim, yavrum nasil isterse de geç, bırak boşver
Mantardandir evet, kuruluk filan da olyor o zaman sanırım, orda bi kasinti yanma vs oluyordur. Valla benim 3 sn filan surdu ya sisirme baktı öylesine ya da rahat miyim gibisinden bakti herhalde belki dedigin gibi doktorlar farkli bakiyorsa, onu bilmiyorum, ama kasmamak gerek o kesin

Cok dogru gercekten canim hep konusuyorlardi. Kimseye yorum yapmiyorum zaten. Bakalim doktor ne derse oyle sekil alicaz hayirlisi neyse o olsun artik normal gelmek isterse de her sekilde kabul

Aaa çok şaşırdım canım tebrik ederim, gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah.Geçen gün biz Kasım ın son yaprakları olacağız diyoduk. Benim kız biraz zayıftı toparlayıp öyle zamanında gelsin istiyorum inş.

Tamam canım çok sağol, bakacağım Ben de yatak kısmını annemle hallederim büyük ihtimal zaten. İşin uzmanı o

Yarın sezeryan günüm kızlar sabah 8 de hastanede olacaz sabah saatlerindede sezeryan olacak dualarınızda benide eksik etmeyin lütfen

Hadi hayırlısı olsun bakalım Sağlıkla kavuşun.

Eki Görüntüle 2943230 Eşime adaçayı yapar mısın dedim.getirdiği bardak sanki adaçayı filizlendiriyor Neyse buna da şükür kenardan ağrı içivereyim

Hahahahahaha ay çok güldüm ya

Yataş gibi markalarin da var bildigim kadariyla, yari fiyatina bulabilirsin birçok model bence saglikla kullanmak nasip olsun insallaahhhh

Kızlar doğumdan önce tıpkı regldeki gibi beline ağrı gelen var mı? Daha doğrusu doğuma yakın mı geliyor yoksa 1 ay önce filan başlıyor mu. Bugün bende ilk kez oldu merak ettim yaklaşmış olma ihtimalim var mıdır diye.

Tam olarak benim doktorla konuşmamız da bu şekilde geçti 11.11’e gün aldık ama her an hazırlıklı ol dedi dün kontrolde. Sağlıkla gelsinler de
Yarın sezeryan günüm kızlar sabah 8 de hastanede olacaz sabah saatlerindede sezeryan olacak dualarınızda benide eksik etmeyin lütfen
Kolaylıkla doğsun sağlıkla gelsin kucağına

Allah kolaylık versin sağlıkla al kucağına güzel haberlerini bekliyoruz canım
Eki Görüntüle 2943230 Eşime adaçayı yapar mısın dedim.getirdiği bardak sanki adaçayı filizlendiriyor Neyse buna da şükür kenardan ağrı içivereyim
Erkeklerin yapacağı iş bu kadar oluyo napalim buna da şükür yine

Allah kolaylık versin sağlıkla al kucağına güzel haberlerini bekliyoruz canım

Erkeklerin yapacağı iş bu kadar oluyo napalim buna da şükür yine
Valla ya sanki ben ona böyle getiriyorum neyse buna da şükür
ben de çok güldüm sonra kibarlıktan içtim biraz

Çatı muayenesinden hiç korkma canım kendini rahat bıraktığın sürece anlık bir şey bana nefes al dedi nefesimi aldım verirken bitmismisti muayene hiç tedirgin olacak bir şey yok.

Hayırlısı olsun canım sağlıkla sıhhatle al kucağına istediğin gibi. Doğum şekli kimseyi ilgilendirmez vücut senin hayat senin nasıl bir doğum hikâyesi istiyorsan kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle olsun kimseye bakma sen
Oyy ne güzel sağlıkla al kucağına inşallah bizi de haberdar et

Aynen canim annemi zorlasam gelirde kadinda rahatsiz hic yormak istemiyorum kayinvalide zaten yok bizde önceki dogumlarda hep annem yardim etmisti en az 20 gün o yüzden biraz tecrübeliyim ama bakalim bebek bakma konusunda korkuyorum 7 seneye yaklasti en son unuttum mu acaba diye ama Allah yardimcimiz olacaktir insAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…