2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Gogus ucu kremine doğumdan kac gun önce başlanıyor ilk doğumda lansinoh kullanmama rağmen asiri yara olmustu bu defa öncesinde baslayayım dedim.

Aaay böyle bi solukta okuyunca “ne kadsr kolay olmuş” diyesim geldi ama yaşayan bilir tabi. Annenin girmesi, eşini görüntülü aramak çok güzeeeel olmuş bence. Bu da böyle bi anı kalır size

Gogus ucu kremine doğumdan kac gun önce başlanıyor ilk doğumda lansinoh kullanmama rağmen asiri yara olmustu bu defa öncesinde baslayayım dedim.

Ben ilk doğumumda kremi 1 ay önceden başlamıştım kullanmaya ama yine de hiiiiç bi işe yaramadı Bu kez gümüş kapaktan umutluyum, bir de krem değil de balm aldım bu kez bakalım.

Geçmişi okuyamadım kızlar malum artık zamanımız yok..illaki doğuran arkadaşlar vardır. Rabbım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah
Goguslerrim acımaya başladı gumus kapaktan çok umutluydum yetmedi kremde aldim oğlum tam kavrayamiyor ondan herhalde...iki taraflı ogrenecegiz inşallah bazı şeyleri

Suan gozum korktu o zaman bakalim bizimki nasil olacak
Masallah canim
İnsallah vanim sen asi olmusmuudun ? Beni kac ay korur acaba ne zamaan asi olmam gerekir
Yaa ama hepsi cok guzel set gayet uygun olmus ben sadece tirnak makasini 21-22 ye almistim ayni markanin
Canim emzirme sonrasi kendi sutunu suruyormusun ? Birde evet kahve kismin hepsini almaya alismasi lazim ucu buyukse genelde ucunu aliyormus

Canım herhalde şimdiye çoktan kucağına almışsındır, hayırlı uğurlu olsun diyelim Kendine gelince yaz bizlere :)

Bizimkinin de normalde hareketleri iyi, baya aktif ama nst ye bağlanınca uykuya geçiyor Gün içinde dağınık çok kez kasılmam olduğu halde nstye bağlanınca hiç olmuyor vs.

Bana da bugün gerekli testler, covid testi yapıldı. Yarın spinal anesteziyle saat 08.00de sezaryenle alacam inşallah kucağıma heyecan had safhada hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah
Canım sen de şimdiye almışsındır kucağına, sağlıkla büyütün inşallah. Kendine gelince yaz bize

Selam kızlar , dün taburcu edilmiştik bugün bebeğim sarılık oldu malesef, fototerapi alıyor şimdi. Daha önce yaşayan var mı? Hemen toparlar mı kendini?
Çok geçmiş olsun canım.

Kızlar benim birkaç gündür geçmeyen bir mide bulantım var. Her zaman değil ama ara ara bildiğiniz midem bulanıyor. Normal mi sizce?
Ben yaşamadım ama midenle ilgili bir sorun değilse belki idrar yollarını üşütmüşsündür. Titreme, üşüme falan da var mı?

Ya kızlar ben çok bunalıyorum diye korse almadım kendime sonra pişman olur muyum ki? Göbek yerlerde sürününce? 2. De daha çok mu sarkma oluyor tecrübeli analar cevap verin hele..
Korse işini araştırdığımda doktorlar ve hemşireler hep 40ınız çıktıktan sonra külotlu paçalı korseler tercih edin diyorlar. Daha öncesinde kullanmak idrar torbasında sarkmaya neden oluyormuş. Külotsuz sadece belden sarmalı olanlar da aşağıdan fırtlattığı için aynı şeyi yapıyormuş.

Biz oturma odasında birlikteyiz ama alerjimden dolayı yatak odasına alamıyorum yine de biraz uzanmak bile birlikte çok mutlu ediyor. Üçü bir yerde oluyoruz bakalım bebekle nasıl anlaşacaklar
Bence bizlerin baya eğlenceli anları olacak ben de çok merak ediyorum

Dualarımız seninle canım, endişe etmemeye çalış zaten artık gelmişsin kaçıncı haftaya. En olmadı sancılarını beklemezler, sezeryan olursun sağlıkla alırsın kucağına.

Sezeryan oldukk
Cinsiyet kızz
İlk doğumum
Küveze gerek kalmadı şükür

Herkse teşekkürler
Hayırlı uğurlu olsun canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Canım hayırlı uğurlu olsun, sağlıkla analı babalı büyütün inşallah

Kızlar çok şükür doğduk biz 08.11de 3300 gr 50 cm
Hayırlarla büyüsün, analı babalı

Teşekkür ederim

Kızlar çok şükür doğduk biz 08.11de 3300 gr 50 cm
Çok şükür gözün aydın allah analı babalı büyütsün
Amin inşallah bakalım biz neler yaşıcaz doğum sonrası da zor allah kolaylık versin

Biontech 1 yıl Sinovac 6 ay diye okumuştum ama kesinliği yok diye biliyorum benim kaçışım yok olucam doğumdan sonra
teşekkür ederiz teyzesi hadi ya o zaman bizim baya uyguna gelmiş.zaten nette 90 tl idi 50görünce koştum sizde güle güle kullanın

Pozitiften sonra mi 1 yil canim bayada varmis.sagol canim aynen baya iyi almissin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…