2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde o haftalarda felaket mide yanmam ve kaşıntım vardı ama 38. haftada geçti şikayetlerim .. Biraz daha sabır ..ben 38de doğar diye umuyordum hep .. 38 bitti ama bebek kanala bile girmemiş daha .. beklemeye devam

İyi akşamlar güzel anne adayları .. Uzun zamandır yazmıyordum. Bugün korkulu rüyam olan çatı muayenem vardı. Bunu benim gibi stres yapanlar İçin yazıyorum :).. Sakın kimse telaş etmesin. Doktorun 2 parmağını sokup çıkarması 10sn sürdü toplam. Ben, bi dakika dr bey diyene kadar, dr bitti bile dedi .. hiç bir şekilde acı verici değil. Normal doğum istediğim için 41. haftaya kadar bekleyeceğim ben. Şuan 38+5 oldu. doğum pozisyonunda ama kanala yerleşmemiş daha. Geçen hafta çok ağrım vardı aslında ama bebenin keyfi yerinde sanırım içerde .. pek gelesi yok şimdilik .

Yarın kontrol günü kızlar, bakalim nasil geçecek. İlk kez biraz stres yaptim bu kanal muhabbeti yüzünden sabah kan da vercekmisim ac karnina, dogum tahlili filan dediler. Nelere bakılıyor bilen var mi?

İnşaAllah valla teşekkür ederim çok korkuyorum ama İnşaAllah hemen düzelir çocuğum kimsenin de çocuğu olmasın valla çok korktum
Canım hic stres yapma, senden iyi çocuğuna bakacak olan yok, birazcik tedavi, bolca da beslenme ile kisacik zamanda atlatacak yeter ki pozitif ol. İyi düşün

Ne güzel yazmışsın benim de yarın muayenem bakalım nasıl gececek diye düşünüyordum. Stres yapmamaya calistim ama insan ister istemez geriliyor bu bebeklerin sağı solu belli olmuyor birden gelmeye karar veriyorlar ve geliyorlar kendi zamanında sağlıkla gelsin inşallah

Yarın kontrol günü kızlar, bakalim nasil geçecek. İlk kez biraz stres yaptim bu kanal muhabbeti yüzünden sabah kan da vercekmisim ac karnina, dogum tahlili filan dediler. Nelere bakılıyor bilen var mi?

Yarın benim de kontrol günüm canım ben de açılma var mı acaba onu merak ediyorum bir de NST çekilecek yine bakalım seninki de inşallah kanala girmiştir

İnsallah canım inşallah senin de cok iyi geçer, en hayırlı en sağlıklı zamanda gelir minnoslar muhtemelen bende de bakılır nst bakalim ne cikacak, bi sanci yok gerci de

Çok çok geçmiş olsun. Ama iyiyi düşünelim; kolaycacık geçecek inşallah, bebek de en doğru zamanda gelecek

MutluBulut_ çok geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah çok çabuk toparlanırsın

, MutluBulut_ canım çok geçmiş olsun 3 gündür bende kötüyüm koluma parfüm sıkıp sıkıp kendimi test ediyorum

Allah şifa versin tez vakitte

Geçmiş olsun canım

Allah tez zamanda sifa versin canım. bol bol takviye ile kendini güçlü tut
Kizlar alintiladim ama yazamadim.cok ahir geciriyorum hic bu kadar olacagimi tahmin etmezdim artik iyi olmak istiyorum.umudum bitiyor iyilesemeyexekmisim gibi hissediyorum. Haaytimda boyle bir hastalik yasamadim ve neden bu kadar gundur bitmiyor neden bebegimde cok yorgun hissediyorum. İyilesmek saglikla kucagimizda yavrumuzla eve gelmek istiyorum.kasilmalarimda var esim gunlerdir ise gitmiyor insallah dondugunde problem yasamaz cunku benim kizimi birakin kendime faydam yok.

Çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun Allah ım acil şifalar versin.Şu an nasılsın peki? İyi olacaksın inş.

Oyle olumsuz dusunme ALLAH beterinden korusun iyisin sen daha da iyi olacaksın inşallah.

Kızlar sabah nasipse doğuma giriyorum. Dualarınızda bana da yer açın lütfen. Oğluma sağlıkla kavuşalım inşallah

Banada yaptılar doğum tahlili kan verdim birde kalp ekosu çektiler bu kadardı. Ac karnına gittim. Tahlilleri verdikten sonra yemek yiyip nstye girdim canim

Oyle olumsuz dusunme ALLAH beterinden korusun iyisin sen daha da iyi olacaksın inşallah.

Kızlar sabah nasipse doğuma giriyorum. Dualarınızda bana da yer açın lütfen. Oğluma sağlıkla kavuşalım inşallah
İnsallah sağ salim kucağına alırsın,alırız. Allah kolay doğum nasip etsin. Müsait olunca bizede haber vermeyi unutma

Ben nefes darlığı yaşadım karantinada iken çok şükür öyle böyle geçirdim.Ve ben de hiçbir şey yapamıyordum.Ben de senin hissettiğin gibi hissediyordum son günlerde, iyileşemeyecekmiş gibi.14.gün de artık toparlamıştım senin boğaz kötüyse acilde bi serum, hava yaptır bi de antibiyotik yazdır bence.Zaten bebiş büyük bir şey olmaz Allah ın izniyle.

Yaa büyük gün gelip çatmış canım.Ne mutlu size. Rabbim sağlıkla kavuştursun sizi ve oğlunuzu.İnş.çok güzel bir doğum olur

Bebisi dusunme suan, sen kendini düşün, bebis senden iyi olan seyleri aliyordur eminim, o kendine bakiyordur mutlaka. Eşin nasil peki? Neyse ki ise gitmiyor suan, en azindan sana ve cocugunuza bakar bu süreçte. İnşallah cok daha iyi olacaksın. Kemik suyu corba, keçiboynuzu tüket, bolca vitamin bir de

Banada yaptılar doğum tahlili kan verdim birde kalp ekosu çektiler bu kadardı. Ac karnına gittim. Tahlilleri verdikten sonra yemek yiyip nstye girdim canim
Degerlerde nelere baktılar, normal rutin kan degerleri mi, bilgin var mi? Merakimdan soruyorum yani fark etmez tabii de az kaldı artık iyice sen kaçtın şimdi, çatı kontrolu yapıldı mi?

Degerlerde nelere baktılar, normal rutin kan degerleri mi, bilgin var mi? Merakimdan soruyorum yani fark etmez tabii de az kaldı artık iyice sen kaçtın şimdi, çatı kontrolu yapıldı mi?
Benim 38+0 şuan 39+0da çatı muayenesi yapilcak bu hafta erken olur dedi kan değerlerinde nelere bakıldı hiç bilmiyorum canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…