2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Cok teşekkür ederim kızlar allah razı olsun rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗😍ya bu arada her muayene sonrası benim lekelenme artıyor şükür bebeklerin etrafı temizdi icerde kanama alanı yoktu amanerden geliyor bu lekelenme anlamıyorum acaba geçirdiği aparattan mi neyse ki cok şükür kırmızı yada pembe değil o yüzden yadaartık alıştığım icjn cok korkutmuyor bu lekelenme artık beni ☺
Korkma canim, doktor ne derse o. Ikisinide duydun ya ne mutlu sana, masallah🧿

Kızlar günaydın...Dün inanılmaz kötü oldum. Benim çok şiddetli migren ataklarım oluyor. En son geçen ay tutmuştu. Dün yine tuttu. Resmen testere ile sağ tarafımı kesiyorlar. Birde üstüne dün 2 kez çıkardım. Ağzıma tek lokma atamadım. Ki boş midem olmasına rağmen yine çıkardım. Boğulacak gibi oldum. Birde migren bir yandan bastırdı. Oturdum 1 saat ağladım acımdan. Ne yapacağım hiç bilmiyorum 😒
Canım ya ikisi bir zor olmuştur. Sen bulantı hapı kullanıyor muydun

Cok teşekkür ederim kızlar allah razı olsun rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗😍ya bu arada her muayene sonrası benim lekelenme artıyor şükür bebeklerin etrafı temizdi icerde kanama alanı yoktu amanerden geliyor bu lekelenme anlamıyorum acaba geçirdiği aparattan mi neyse ki cok şükür kırmızı yada pembe değil o yüzden yadaartık alıştığım icjn cok korkutmuyor bu lekelenme artık beni ☺
Canım önceki kanama alanından kalandır belki. Benimde lekelenme yaşadığım dönem Dr kanama alanı yok dedi. Ama kan sulandırıcılar yapabilir, tamam bizim istediğimiz gibi rahime kan akışı sağlıyor ama kanamaması gereken bir yer de kanayabiliyor demişti. İnşaAllah lekelenmeler de biter kuzum gerçekten insan endişe ediyor

Korkma canim, doktor ne derse o. Ikisinide duydun ya ne mutlu sana, masallah🧿
Allah razı olsun kuzum darısı seninde duymana inşallah 🤗🤗😍
Canım önceki kanama alanından kalandır belki. Benimde lekelenme yaşadığım dönem Dr kanama alanı yok dedi. Ama kan sulandırıcılar yapabilir, tamam bizim istediğimiz gibi rahime kan akışı sağlıyor ama kanamaması gereken bir yer de kanayabiliyor demişti. İnşaAllah lekelenmeler de biter kuzum gerçekten insan endişe ediyor
Ya aslında kahverengi diye alıştım korkmuyorum ama bazen istemsizce endişe ediyorum inşallah su riskli dönem geçsin sag salim kucagımiza alalım rahat nefes alırız 🤗🤗🤗😍😍😘😘

Allah yardımcın olsun canım o migren ağrıları çok pis bende yok ama iki defa hastanelik oldun senin dediğin ağrılardan bide hamilelikte ayrıca zor migren bulantıda yapıyır insanda doğal çözümler bulmalısın onun için
Öyle şeyler deniyorum ki anlatamam. Su buharı yapıp soluyorum nane yaprağı yiyorum ama yok olmuyor hiç. Ben çok ağır migren ilacı kullanıyordum onunla bile zar zor geciyordu boyle ilacsız mumkun olmuyor. 😞

Bugun benim de 4. Günüm canimm 🤭inşallah bebisim tutunmustur ya Allahim inşallah 🤲🤲bir ağrım yok öyle hani ama inşallah bebisim ağrısız tutunmuştur 🤗🤲
Artık olan oldu😌 güzel güzel geçir zamanlarını stres yapsana yapmasan da sonucu değiştiremezsin. Güzel haberler alacağını hissediyorum. Unutma hamişler hisseder 🤭

Öyle şeyler deniyorum ki anlatamam. Su buharı yapıp soluyorum nane yaprağı yiyorum ama yok olmuyor hiç. Ben çok ağır migren ilacı kullanıyordum onunla bile zar zor geciyordu boyle ilacsız mumkun olmuyor. 😞
Allah yardımcın olsun canım hamilelik bitene kadar sabretcen galiba 😔

Canım senin kaç paketin var şuan bulamayan sendin değil mi bende 1 paket var hangi şehirdesin bide kaçıncı haftadasın
Canım Kocaelindeyim 4 kutu var elimde 5. Haftamdayım. Günde 6 tane içtiğim için bir kutu 4.5 gün gidiyor yani 20 günlük filan daha ilacım var eğer 12. Hafta ya kadar filan kullanılmıyorsa 8 haftalığa kadar ilaç var elimde

Canım Kocaelindeyim 4 kutu var elimde 5. Haftamdayım. Günde 6 tane içtiğim için bir kutu 4.5 gün gidiyor yani 20 günlük filan daha ilacım var eğer 12. Hafta ya kadar filan kullanılmıyorsa 8 haftalığa kadar ilaç var elimde
Bende 12. Haftada kesti bazılarında 10. Haftada kesti ama azaltıyor yavaş yavaş inşalah sıkıntı olmaz ben bendekini bekletirim senin için kargolarız bişey olmaaz hatta bakarız çevreden senin için

Geçen de de aynı sorunu yaşadım bu ilaçlar zam yüzünden bolemis bende pruton sabah belki 20 mi eczane gezdik yok zar zor bulduk en son benim estrofem 10ncu hafta bırak dedi deisio ama azaltıo git gide bulamazsan bende ararım yollariz bende bı kutunun yarısi var sabah çok sinir oldum herşeye yapiolarda zam gelcek die sakliolar ilaç bu sağlık için yapmasınlar

X