2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Ya ben o tek yumurta ikizlerini yerim ne güzel Allahım 🤗🤗 artık bi dahaki görüş gününde öğrenirsin canım hayırlısı sağlıklı olsun minikler🥰🥰
Teşekkür ederiz teyzemizz😍😍Senin paşanda hayırlı olsunn sağlıkla kucağına al canımm 🥳🥳 3 hafta sonra kontrolümüz sağlıkla inşallah varalım o güne bekleyeceğiz zaten 13 yıl beklemisim 🤭🤭

Hadi hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin Paşan🥰Bu sene erkek senesi sanki herkes erkek haberi veriyor😂
Hadi bir tane de benden olsun paşalara bir paşa daha geliyor 🥰 Nasipse bir erkek bebek de bizden geliyor her ne kadar gönlümuz kızdan yana olsa çok şükür 🙏Hepsi sağlıkla gelsin 🤲
Yaaaa ne güzel haberler alıyoruz böyle
Paşalar çoğalıyor 💙💙
Sağlıkla gelsinler inşallah

Kızlar selam. Muhtemelen farketmissinizdir şu an ilaç zammı beklendiği için piyasada ilaç bulmak çok zorlaştı. Estrofem bulmakta çok zorlanıyorum bugün 10 eczane aradım birinden 1 kutu alabildim şu an 6 tane içiyorum hergün. Size sorum şu bu ilacı kaçıncı haftaya kadar kullandınız? Çünkü şubata kadar pek bulunamayacak gibi duruyor
Canım bende tanıdıklardan buldum hep bende sana yardımcı olurum haber ver bulursam kargolarım sana

Teşekkür ederiz teyzemizz😍😍Senin paşanda hayırlı olsunn sağlıkla kucağına al canımm 🥳🥳 3 hafta sonra kontrolümüz sağlıkla inşallah varalım o güne bekleyeceğiz zaten 13 yıl beklemisim 🤭🤭
Sağol canım amin inşallah sağlıklı olsunlar da miniklerimiz 🥰 çok şükür 13 yıl sonra mucizelerin geldi sürprizli bebe seninkiler ya maşallah 😍😍

Kızlar sizin başınıza geldi mi hiç akşam üstünden beri eğilirken gobegimin sağ alt tarafı bişey cekio ağrı gibi deil böle eğilirken otururken bişe çekmesi gibi başına gelen varmi

Bacılar nasılsınız 😍😍benim bugun kontrolum vardı 5+4 tuz bugün veeee minnosların kalp atışı başladı dr gösterdi 😍😍😍ama dinletmedi haftaya dinliycez inşallah 😍😍😍😍🤗🤗yaaa o ultrasonda o kıpırtıyi görünce aglayasim geldi allahım isteyen bekleyen emek sarfeden bütün bütün kadınlara bu duyguyu yasatsin tedaviye başlayamayanlara tez zamanda normal yolla nasip etsin cok duygulandim cokkk😍😍😍😘😘

Bacılar nasılsınız 😍😍benim bugun kontrolum vardı 5+4 tuz bugün veeee minnosların kalp atışı başladı dr gösterdi 😍😍😍ama dinletmedi haftaya dinliycez inşallah 😍😍😍😍🤗🤗yaaa o ultrasonda o kıpırtıyi görünce aglayasim geldi allahım isteyen bekleyen emek sarfeden bütün bütün kadınlara bu duyguyu yasatsin tedaviye başlayamayanlara tez zamanda normal yolla nasip etsin cok duygulandim cokkk😍😍😍😘😘
Maşallah bi dahakine kalp atışlarınıda dinlersin inşallah 🥰

Hadi gözün aydın 😍

Kızlar iyi akşamlar bugün kontrolüm oldu salı günüydü normalde bugüne aldılar çok şükür herşey yolundaymış bebeğin gelişimi çok güzel dedi doktor tahmin yürüttü cinsiyet için kıza benziyor dedi ama bilmiyorum hayırlısı artık 🥰
Ya çok şükür cnm hadi bakalım prenses geliyor galiba 😍🤲

Canim benim his dediğim şey hani aylardır bekliyor ya insan heyecan yapıyor. Transfer sonrasinda heyecanlı olurum dedim ama öyle relaxim 😅yoksa biliyorum belirti aramıyorum daha Cook erken🤩inşallah dediğin gibi ya tutunmuştur yada tutunmaya çalışıyordur🤲🙏
İnşallah canım benim 😍 Sakinlik daha iyi kuzum artık koşturmaca bitti ya vücut yorgunluğunu atıyordur. Rabbim müjdelerle sonuçlandırsın🤲🤗
Kızlar selam. Muhtemelen farketmissinizdir şu an ilaç zammı beklendiği için piyasada ilaç bulmak çok zorlaştı. Estrofem bulmakta çok zorlanıyorum bugün 10 eczane aradım birinden 1 kutu alabildim şu an 6 tane içiyorum hergün. Size sorum şu bu ilacı kaçıncı haftaya kadar kullandınız? Çünkü şubata kadar pek bulunamayacak gibi duruyor
Canım galiba 7. Haftadan sonra bırakmıştım ben. Sonraki kontrolünde sor doktora ona göre stok yap olmadı yakın şehirden falan getirtir eczacılar

Selam kızlar nasılsınız bizim bugün görüş günümüzdü çok şükür herşey yolunda bir sıkıntı yok bebeğim iyi veeee cinsiyeti öğrendik 🥰🥰 oğluşum olucak teyzeleri 🤲🤲 tatlı ekşi işi doğru değilmiş onu anladım ben hiç tatlı yiyemiyorum bu tezide çürütmüş olduk😂😂 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye minnak bizi yanılttı kız hissediyorduk😊😊 Ssevincli Ssevincli canım paşana arkadaşı da yolda 🤗🤗
Nasıl yaa erkek mi🤣 iyice baksaydı doktor 🤭 ya öyle emin doğmuştu ki içime vay be hislerim beni aldattı🤣
Şaka Bi yana sağlıkla gelsin canım benim gözün aydın 😍 😍 valla ilk hamişimiz Ssevincli Ssevincli erkek dedi başı çekti galiba topikçe takip ediyoruz seni 🤣🤣 kesin benimki de erkek haha
Hadi hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin Paşan🥰Bu sene erkek senesi sanki herkes erkek haberi veriyor😂
Hadi bir tane de benden olsun paşalara bir paşa daha geliyor 🥰 Nasipse bir erkek bebek de bizden geliyor her ne kadar gönlümuz kızdan yana olsa çok şükür 🙏Hepsi sağlıkla gelsin 🤲
Vee bir oğlan annesi daha🤭 gözün aydın canım benim 😍 sağlıkla büyüsün sağ salim gelsin valla ilk sırada sizler varsınız hepinizinki erkek 🤭
Anamm kim gelmiş 🤣hoş geldin minnoşum😍😍
Hayırlı akşamlar canlarım. Yarın kese için doktora gidecektim biliyorsunuz. Ama bilin bakalım ne oldu. Hastanenin çalışanları doktorları grevde yani yarın kadın doğum kapalı. Artık pazartesiye kadar beklicem. Her işte bir hayır vardır. Sonu güzel olsun inşaAllah ❤️
Anaa nasıl ya 😳 e randevulu hastalara bakmıyorlar mı ya 😬
Kızlar sizin başınıza geldi mi hiç akşam üstünden beri eğilirken gobegimin sağ alt tarafı bişey cekio ağrı gibi deil böle eğilirken otururken bişe çekmesi gibi başına gelen varmi
Benim bazen göbek çevresinde bahsettiğine benzer bir ağrı oluyor. Çok oturamıyorum yani arkama bir şey yaslayıp oturuyorum öyle olunca. Galiba bebiş içeriyi kendine göre düzenliyor 😁😁 düşünsene elini çenesine koymuş plan yapıyor içeride🤣🤣
Yaa ben onların minik kalplerini severim yaa😍😍😍çok şükür canım benim inşallah böyle müjdeli güzel haberlerini alırız her zaman 🥰🥰 sağlıkla büyüsünler minikler😍
Kızlar iyi akşamlar bugün kontrolüm oldu salı günüydü normalde bugüne aldılar çok şükür herşey yolundaymış bebeğin gelişimi çok güzel dedi doktor tahmin yürüttü cinsiyet için kıza benziyor dedi ama bilmiyorum hayırlısı artık 🥰
Çok şükür canım gözün aydın. Her kontrol öncesi Bi ayrı korku sarıyor insanın içini sonra her şey yolunda olunca Bi sonraki kontrole kadar rahatlıyoruz biraz da olsa🤭 hadi bakalım oğlan anneleri çoğunlukta galiba hiç kız haberi yok 😁seninki de sonradan fikir değiştirmezse ilk piyimses olacak🤭inşallah sağlıkla sıhhatle gelsin 😍

X