2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Geçen de de aynı sorunu yaşadım bu ilaçlar zam yüzünden bolemis bende pruton sabah belki 20 mi eczane gezdik yok zar zor bulduk en son benim estrofem 10ncu hafta bırak dedi deisio ama azaltıo git gide bulamazsan bende ararım yollariz bende bı kutunun yarısi var sabah çok sinir oldum herşeye yapiolarda zam gelcek die sakliolar ilaç bu sağlık için yapmasınlar
Aynen ya sağlık bu. Sıkı denetim yapılmalı. Bi ara elimizde yok dedikleri ilaçlar kaç eczane ve ilaç deposundan stoklanmış halde bulundu 😡 Allahtan korkmazlar ya😬

Aslında 1 ilaç daha önermişti bana. Zafor Du adı sanırım. Daha kuvvetli demişti ama öyle çok ilaçta almak istemedim. Geçer direneyim dedim ama sanırım alacağım artık
Eğer aşağıdaki takvimin doğruysa 13. Hafta içindesin diyo baya azalmış olması lazım. Eğer geçmezse böyle şiddetli olursa kusmaların al bence kuzum. Vitaminsizlikten iyidir. Bide limonlu su denedin mi peki

Eğer aşağıdaki takvimin doğruysa 13. Hafta içindesin diyo baya azalmış olması lazım. Eğer geçmezse böyle şiddetli olursa kusmaların al bence kuzum. Vitaminsizlikten iyidir. Bide limonlu su denedin mi peki
Evet canım doğru. Hatta ultrasona göre 2 gün daha öndeyim. doktorum da 12. haftadan sonra geçecektir dedi ama 9 ay boyunca böyle geçirenler duydum hep:KK43: nasıl olacak bilmiyorum.

Canım Kocaelindeyim 4 kutu var elimde 5. Haftamdayım. Günde 6 tane içtiğim için bir kutu 4.5 gün gidiyor yani 20 günlük filan daha ilacım var eğer 12. Hafta ya kadar filan kullanılmıyorsa 8 haftalığa kadar ilaç var elimde
Canım bende Kocaelideyim 1.5 kutu var elimde estrofem verebilirim sıkıntı yaşarsan.

Selam kızlar. Benim mercimekte beni iyi korkuttu çarşamba gece kahverengi akıntıya iyi korktum ertesi gün hemen koştum doktora çok şükür herşey yolundaymış, yolk kesemiz gördük ama kalp atışı için 15 gün sonra gel dedi.

X