2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Nasıl yaa erkek mi🤣 iyice baksaydı doktor 🤭 ya öyle emin doğmuştu ki içime vay be hislerim beni aldattı🤣
Şaka Bi yana sağlıkla gelsin canım benim gözün aydın 😍 😍 valla ilk hamişimiz @Ssevincli erkek dedi başı çekti galiba topikçe takip ediyoruz seni 🤣🤣 kesin benimki de erkek haha

Vee bir oğlan annesi daha🤭 gözün aydın canım benim 😍 sağlıkla büyüsün sağ salim gelsin valla ilk sırada sizler varsınız hepinizinki erkek 🤭

Anamm kim gelmiş 🤣hoş geldin minnoşum😍😍

Anaa nasıl ya 😳 e randevulu hastalara bakmıyorlar mı ya 😬

Benim bazen göbek çevresinde bahsettiğine benzer bir ağrı oluyor. Çok oturamıyorum yani arkama bir şey yaslayıp oturuyorum öyle olunca. Galiba bebiş içeriyi kendine göre düzenliyor 😁😁 düşünsene elini çenesine koymuş plan yapıyor içeride🤣🤣

Yaa ben onların minik kalplerini severim yaa😍😍😍çok şükür canım benim inşallah böyle müjdeli güzel haberlerini alırız her zaman 🥰🥰 sağlıkla büyüsünler minikler😍

Çok şükür canım gözün aydın. Her kontrol öncesi Bi ayrı korku sarıyor insanın içini sonra her şey yolunda olunca Bi sonraki kontrole kadar rahatlıyoruz biraz da olsa🤭 hadi bakalım oğlan anneleri çoğunlukta galiba hiç kız haberi yok 😁seninki de sonradan fikir değiştirmezse ilk piyimses olacak🤭inşallah sağlıkla sıhhatle gelsin 😍
Hoşbuldum kurabiyem 💕

Kız Allah seni emi 🤣 alsaydın keşke randevu neyse bakalım pazartesi kalp atışını da görürsün hem😍
Bizim burda randevu bulmak mucize gibi bişey. Kaç defa aradım hastaneyi randevu için ayın 30 na var dediler. Bende erkenden gider sıra alırım dedim ama ne şans ki doktor yok 😅

Kızlar günaydın herkese 🥰bugün transfer hariç 3. Günüm. Hamis arkadaşlar hatırlamıyorum siz nasildiniz 😅ben sanki transfer olmamış gibi hissediyorum kendimi yani bir farklılık hissedemiyorum ☹
Canım ilk günler kasık ağrısı yaşadım ben. Ama 5. günden sonra falan hiç bir şey yoktu. Bende transfer olmamış gibi hissediyordum. Hatta dedim tutmadı yine. 8. günü idrar yapayım da neyse artık öğreneyim dedim. o zaman gördüm pozitifi. hiç arama birşey herkes farklı çünkü. az daha sabret. strese sokmamaya çalış kendisini..

Kızlar selam. Muhtemelen farketmissinizdir şu an ilaç zammı beklendiği için piyasada ilaç bulmak çok zorlaştı. Estrofem bulmakta çok zorlanıyorum bugün 10 eczane aradım birinden 1 kutu alabildim şu an 6 tane içiyorum hergün. Size sorum şu bu ilacı kaçıncı haftaya kadar kullandınız? Çünkü şubata kadar pek bulunamayacak gibi duruyor
merhabalar. ben ilacı 10. haftaya kadar kullandım. Ama çok rahat bulabiliyordum. Belki bu aralar sorun yaşanmaya başlamıştır. 2 haftadır kullanmıyorum ben çünkü.

Selam kızlar nasılsınız bizim bugün görüş günümüzdü çok şükür herşey yolunda bir sıkıntı yok bebeğim iyi veeee cinsiyeti öğrendik 🥰🥰 oğluşum olucak teyzeleri 🤲🤲 tatlı ekşi işi doğru değilmiş onu anladım ben hiç tatlı yiyemiyorum bu tezide çürütmüş olduk😂😂 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye minnak bizi yanılttı kız hissediyorduk😊😊 @Ssevincli canım paşana arkadaşı da yolda 🤗🤗
Ah ne güzelll.. Yine bir oğluş haberi.. Çok sevindim canım. Yaa bende tatlıyı sadece rahatlıkla yiyebiliyorum. dedim kesin erkek biri:)

Bacılar nasılsınız 😍😍benim bugun kontrolum vardı 5+4 tuz bugün veeee minnosların kalp atışı başladı dr gösterdi 😍😍😍ama dinletmedi haftaya dinliycez inşallah 😍😍😍😍🤗🤗yaaa o ultrasonda o kıpırtıyi görünce aglayasim geldi allahım isteyen bekleyen emek sarfeden bütün bütün kadınlara bu duyguyu yasatsin tedaviye başlayamayanlara tez zamanda normal yolla nasip etsin cok duygulandim cokkk😍😍😍😘😘
Çokk şahane duygular.. Ve bu duygular giderek daha da güzelleşerek artıyor. Sağlıklı devam etsin inşallah gelişimleri canım.

Kızlar günaydın...Dün inanılmaz kötü oldum. Benim çok şiddetli migren ataklarım oluyor. En son geçen ay tutmuştu. Dün yine tuttu. Resmen testere ile sağ tarafımı kesiyorlar. Birde üstüne dün 2 kez çıkardım. Ağzıma tek lokma atamadım. Ki boş midem olmasına rağmen yine çıkardım. Boğulacak gibi oldum. Birde migren bir yandan bastırdı. Oturdum 1 saat ağladım acımdan. Ne yapacağım hiç bilmiyorum 😒

Çok şükür canım gözün aydın. Her kontrol öncesi Bi ayrı korku sarıyor insanın içini sonra her şey yolunda olunca Bi sonraki kontrole kadar rahatlıyoruz biraz da olsa🤭 hadi bakalım oğlan anneleri çoğunlukta galiba hiç kız haberi yok 😁seninki de sonradan fikir değiştirmezse ilk piyimses olacak🤭inşallah sağlıkla sıhhatle gelsin 😍
Şükürler olsun canım o korku ve endişe bizden ne zaman gidecek bilmiyorum ki değişmezse inşallah kız rabbim hepimizin gönlüne göre versin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🥰

Kızlar günaydın...Dün inanılmaz kötü oldum. Benim çok şiddetli migren ataklarım oluyor. En son geçen ay tutmuştu. Dün yine tuttu. Resmen testere ile sağ tarafımı kesiyorlar. Birde üstüne dün 2 kez çıkardım. Ağzıma tek lokma atamadım. Ki boş midem olmasına rağmen yine çıkardım. Boğulacak gibi oldum. Birde migren bir yandan bastırdı. Oturdum 1 saat ağladım acımdan. Ne yapacağım hiç bilmiyorum 😒
Allah yardımcın olsun canım o migren ağrıları çok pis bende yok ama iki defa hastanelik oldun senin dediğin ağrılardan bide hamilelikte ayrıca zor migren bulantıda yapıyır insanda doğal çözümler bulmalısın onun için

Yaaa🤩🤩🤩 Ne guzel bi haber canim mashallah🧿

Maşallah bi dahakine kalp atışlarınıda dinlersin inşallah 🥰

Hadi gözün aydın 😍

Nasıl yaa erkek mi🤣 iyice baksaydı doktor 🤭 ya öyle emin doğmuştu ki içime vay be hislerim beni aldattı🤣
Şaka Bi yana sağlıkla gelsin canım benim gözün aydın 😍 😍 valla ilk hamişimiz @Ssevincli erkek dedi başı çekti galiba topikçe takip ediyoruz seni 🤣🤣 kesin benimki de erkek haha

Vee bir oğlan annesi daha🤭 gözün aydın canım benim 😍 sağlıkla büyüsün sağ salim gelsin valla ilk sırada sizler varsınız hepinizinki erkek 🤭

Anamm kim gelmiş 🤣hoş geldin minnoşum😍😍

Anaa nasıl ya 😳 e randevulu hastalara bakmıyorlar mı ya 😬

Benim bazen göbek çevresinde bahsettiğine benzer bir ağrı oluyor. Çok oturamıyorum yani arkama bir şey yaslayıp oturuyorum öyle olunca. Galiba bebiş içeriyi kendine göre düzenliyor 😁😁 düşünsene elini çenesine koymuş plan yapıyor içeride🤣🤣

Yaa ben onların minik kalplerini severim yaa😍😍😍çok şükür canım benim inşallah böyle müjdeli güzel haberlerini alırız her zaman 🥰🥰 sağlıkla büyüsünler minikler😍

Çokk şahane duygular.. Ve bu duygular giderek daha da güzelleşerek artıyor. Sağlıklı devam etsin inşallah gelişimleri canım.
Cok teşekkür ederim kızlar allah razı olsun rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗😍ya bu arada her muayene sonrası benim lekelenme artıyor şükür bebeklerin etrafı temizdi icerde kanama alanı yoktu amanerden geliyor bu lekelenme anlamıyorum acaba geçirdiği aparattan mi neyse ki cok şükür kırmızı yada pembe değil o yüzden yadaartık alıştığım icjn cok korkutmuyor bu lekelenme artık beni ☺

Canım ilk günler kasık ağrısı yaşadım ben. Ama 5. günden sonra falan hiç bir şey yoktu. Bende transfer olmamış gibi hissediyordum. Hatta dedim tutmadı yine. 8. günü idrar yapayım da neyse artık öğreneyim dedim. o zaman gördüm pozitifi. hiç arama birşey herkes farklı çünkü. az daha sabret. strese sokmamaya çalış kendisini..
Bugun benim de 4. Günüm canimm 🤭inşallah bebisim tutunmustur ya Allahim inşallah 🤲🤲bir ağrım yok öyle hani ama inşallah bebisim ağrısız tutunmuştur 🤗🤲

X