2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar bu ilaclar benim midemi mahvetti doktor size mide koruyucu falan dedimi mide siskinliginden uyuyamadim yada bu surecte madensuyu icsem zararli olurmu acaba
Canimm gecmis olsun maden suyu hamilelikte bile asiti ciktiktan sonra iciliyor diye biliyorum bebegin suyuna iyi geliyormus ama direk asitli hali nasil olur bilemedim

Adetin bitikten sonra mı transfer oluyor yoksa adetliyken mi
Adetliyken gidiyorsun canim zaten ilac kullaniyorsun ya ilacta kisiye gore kimi 16 gun kimi daha az kimi 20 gun sonrayi buluyor o zamana kadar da adetin bitmis olur adetli iken transfer olmuyor

Kızlar ben ölüyorum sanırım. .dün akşam bende bir ateş başladı gece uyuyamadim. 12 de Parol içtim ama hep sayikladim. Sabah 6 da ılık duş aldım. ..çok kötüyüm ..hemşire yi aradım şimdi .
Bol su iç ,bitki çayı iç .Parol günde 3 kez iç. Dusmezse dahiliye git ama ilaçları bize gostermeden kullanma dedi.benim beim kopuyor.ateşim i düşürmeye calisiyoz

Allahım çocuk çocuk derken ölcem sanırım. ..gıcık bir öksürük var kasiklarim ağrıyor oksururken. Benim bebek nasıl tutunsun bu oksurukle

Ayyy canimmm ne oldu sana birden boyle ya allah korusun ne ölmesi neden boyle oldun ki ilaclar mi yan etki yapti sana ki onunla gecmis olsun merakta birakma bizi yaa

Kendimi hiç iyi hissetmiyom. Gıcık bir öksürük ve atesim vardı gece boyu uyuyamadim. Çok üzüldüm ya kendime. ..şu an Parol ve dustan dolayı düştü ama hemsireye sordum acaba ilaçlar mi yaptı diye.yok yapmaz dedi.

Dikkat et kendine sen bilmeden usutup hasta mi oldun acaba ilaclarda etki yapmadiysa

Ya hiç bişey yapmadim ki..bademcigimde şiş değil. Sadece transfer için beklerken altım ciplakti ya orda usuttuysem usutmusumdur .beim kopuyor .bunlar neden oldu ya anlamiyorum. ..

Sona gelmişsin canım o zaman ne güzel valla. Bu transfer falan nasıl oluyor ya hiç bilmiyorum tüp bebek süreci ne kadar oluyor ki max? İlk deneme canım inşallah ilk ve son olur
Canim adetinle gidiyorsun ignelere basliyorsun takip ediyor doktor yumurtlari istedigi boyuta gelince yumurta toplama oluyor sonra da transfer bazilari yumurta toplamadan hemen oluyor transfer bazilari da diger aya kaliyor donduruluyor embriyolar

Canim adetinle gidiyorsun ignelere basliyorsun takip ediyor doktor yumurtlari istedigi boyuta gelince yumurta toplama oluyor sonra da transfer bazilari yumurta toplamadan hemen oluyor transfer bazilari da diger aya kaliyor donduruluyor embriyolar
Yumurta toplamadan hemen sonra transfer olması mı sağlıklı yada dondurulması mı daha sağlıklı bilgin var mı peki canım? Neye göre karar veriliyor ki yani buna? Kusuruma bakma çok soruyorum ama bilgim olmadığı için öğrenmek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…