2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birumutbekleyen senin ne zaman transfer?
Yasmin kullaniyorum yarin bitiyor canim bi kac gune adet olup artik transfer icin gidecegim cok bunaldim inan ki adet olmayi hic bu kadar istemedim bi an once transfer olup sonrasinda neyse o olsun ya stres yapiyorsun yoksa boyle

Yasmin kullaniyorum yarin bitiyor canim bi kac gune adet olup artik transfer icin gidecegim cok bunaldim inan ki adet olmayi hic bu kadar istemedim bi an once transfer olup sonrasinda neyse o olsun ya stres yapiyorsun yoksa boyle
Allah yardımcın olsun her şey gönlünce olsun inşallah..hem maddi hem manevi zor süreçler ya

İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız daha ayın başındayız, aramıza katılanlar olur daha. Sen de sağlıkla , kolaylıkla bu aşamalara gelirsin inşallah.
Aminn insallah canimm izinizden gelecegim hepinizin haberi alirken ben daha transferi beklerim kesin

iyiyim canım sen nasılsın? Pek bişey yapmıyorum, Dinleniyorum, ilaçlara devam onun dışında burada okuduğum kabak çekirdeği, ananas ve havuç suyunu tüketiyorum. Sen neler yapıyorsun?
Ben de aynı geldiğimden beri uzanıyorum, kalkıyorum yatıyorum..Hangi klinikte tedavi gördün? Kaçıncı gün embriyosuydu?

transfer adetin kaçıncı günü oldnz

izmirdeyim bende nerde yptırıosnz

Canım benim transferim irenbede oldu ama doktorum dışarıdan klinik olarak orayı kullandık. 3. Gün embriyoları transfer edildi.
Burdan belirtilerimizi yaşadıklarımızı yaptıklarımızı paylaşalım inşallah her şey çok güzel olsun.. Hakkımızda hayırlısı olsun

Canım benim transferim irenbede oldu ama doktorum dışarıdan klinik olarak orayı kullandık. 3. Gün embriyoları transfer edildi.
Doktorun kim acaba benim de işlemlerin irenbede yapılıyor doktorum dışardan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…