2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaaa demek ki kismet degilmis canim Rabbim en guzelini nasip edecektir mutlaka bende 2019 senesini hic hatirlamak istemiyorum 2020 guzel gelsin bize saglikla bebeklerimize kavusalim cok zorlu sureclerden agir imtihanlardan geciyoruz Rabbim sevdigi kuluna dert verirmis buna da sukur

Valla ilk ocakta biz olduk da bilmiyom artık noluruz. ..benim bogazim çok gıcık oldu .oksuruyom inş bişey olmaz .bugün hep yattım. .bi sürü iğne ilaç kullanıyorm

Ayy sunu bile okurken sinir bogdu beni sanki hayirlarina yapiyor benim doktorum cok iyi sagolsun zaten guler yuzu nesesi oldugu icin devam ediyorum ne zaman yazsam yazar
Canim bende telefonla bile konusabilenlere sasiyorum doktorlar cok yogun ya bizim hastanede gunde 80 kisiye bakiyorlaf odaya girmenle cikman bir oda herzaman giremiyon bazen hemsire araci oluyor

Merhaba kızlar ben dondurulmuş embriyo tedavisine başladım bu ay.Aslinda gecen ay başladı tedavi doğum kontrol kullandım ve ikinci reglimle estrofeme başladık 22 Ocak transfer günüm.İki adet 6. Güm embriyom var bakalım artık...

Canim bende telefonla bile konusabilenlere sasiyorum doktorlar cok yogun ya bizim hastanede gunde 80 kisiye bakiyorlaf odaya girmenle cikman bir oda herzaman giremiyon bazen hemsire araci oluyor
Ama bu tedavide doktor cok onemli canim ben her zaman ulasabiliyorum en sevdigim yonu de budur belki gidince de oyle basindan atmaz asla sabirla cevaplar sagolsun benim doktorumda yogun ama oyle sorunumuz yok cok sukur

Merhaba canim hosgeldin Bende yasmin kullaniyorum pazar bitecek bende transfer icin baslayacagim ilaclara sen kac gun sonra adet oldun dogum kontrolden

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber
Merhaba canım. .ben yarin sonuç alicam..çok heyecanlıyım..inşallah pozitif olur. ...hayırlısı olsun hakkimizda. .dualarınızı eksik etmeyin..

Merhaba canım. .ben yarin sonuç alicam..çok heyecanlıyım..inşallah pozitif olur. ...hayırlısı olsun hakkimizda. .dualarınızı eksik etmeyin..
Dualarimiz seninle canimm benimm insallah pozitifi gorursun mutlaka haberdar et bize de sen nerde yaptirdin kacinci denemen dondurulmus mu taze mi transferin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…