2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oncelikli ortada kusur olacak bir durum yok zamaninda bizde senin gibi merak edip sorduk yardimlastik hic cekinme sor cevaplariz Dondurulmusun sansi daha yuksek diyorlar ama rabbim nasip edecekse ediyor isin aslı bu en basta kimi taze transferle kaliyor kimi dondurulmusla kimi de ikisi de olmuyor yumurta cok toplaninca da rahim dinlendirme yapiliyor vucudun su toplama riski oldugu icin zaten baskilayici igne veriyor doktorun yumurta toplamadan sonra ohss yakalanmamak icin dondurulmasi ise saglikli kaliteli embriyon varken tabikide dondur tekrar ignelerle ugrasmazsin sadece transfer hazirligi yaparsin ilki olumsuz olursa bile

Çok teşekkür ederim ❤ evet ücret ödemesi yapmıştık 5 yıl için,geçen yıl aradığımda 4 bin 800 kadar transfer ücreti istediklerini söylediler biraz şaşırdım açıkçası çünkü biz tüp bebek için bu kadara yakın ödeme yapmıştık sizlere bi sorayım dedim

Sağol canım 2 bin çok uygun geldi ,bana fahiş bir rakam söylendi 4.800 kadar tuhaf bir durum

Bende iki igne kullaniyorum kizlar gonal f ve menopur kullanmaya basladiktan sonra 4. Gunu bakti 2 yumurta gozukuyo dedi artar mi sizce

Bende iki igne kullaniyorum kizlar gonal f ve menopur kullanmaya basladiktan sonra 4. Gunu bakti 2 yumurta gozukuyo dedi artar mi sizce
Ben gonal f kullandim canim menopur hic kullanmadim daha basindasin ya artar insallah incir falan ye hergun 5 tane kalitesini artirmak icin

Merhaba herkese ben persembe transfer oldum fakat ilaclar midemi mahvetti maden suyu icsem midem rahatlar doktor gazli icecekler yasak dedi ama maden suyu o kategoriye girermi acaba

Adetliyken gidiyorsun canim zaten ilac kullaniyorsun ya ilacta kisiye gore kimi 16 gun kimi daha az kimi 20 gun sonrayi buluyor o zamana kadar da adetin bitmis olur adetli iken transfer olmuyor
Ohoooo ben ne kadar belliden daha sabırsızlanıyorum bir an önce olsun diye neyse beklicez mecbur o zaman benim transfer bu ayın sonunu bulur

İnsallah saglikla hayirla tutunur bebislerin canim dua et bol bol gerisi takdir ilahi dedigin gibi sen nerde yaptiriyorsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…