2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dualarimiz seninle canimm benimm insallah pozitifi gorursun mutlaka haberdar et bize de sen nerde yaptirdin kacinci denemen dondurulmus mu taze mi transferin
teşekkür ederim canım. .benim ilk denemem..Taze embriyo..Antalya anadolu hastanesinde transferim oldu..artık Sona geldik..hersey çok güzel olacak inşallah...

Benim ilk transferim pozitifti düşükle sonuçlandı ancak belirtiler arasında en belirgin olan yerleşme kanamasıydı bide 9. Gün gözlerim kararmıştı o zaman anlamıştım olumlu olacağını :) şimdi bunları yazınca heyecan bastı yine nasıl geçicek transferden sonrası bakalım bu arada belirtiler kişiden kişiye değişir inşallah buradaki herkes pozitifleri alırız ve devamı gelir gebeliğimiz

Merhaba kızlar ben bugün normal yolla hamile kaldığım bebeği düşük yaptım, ikizlerim var 3.5 yaşında tüp bebekle olan,2 embriyomuz var hazırda,sorum şu ki transfer olmak istesem beni neler bekliyo,ben şanlıurfadayım embriyo ankarada,ne yapmam istenecek ve ne kadar ücretler bir bilgisi olan var mı?

Dondurulmuşlar için dondurulması için ücret ödemesi yaptınız mı laboratuvar kira alıyor. Eğer ödeme olmadıysa bir yıl sonra herhangi bir ücret ödenmez ise sağlık bakanlığına başvurup embriyoları imha ediyorlar bilginiz olsun. Eğer ödeme yaptıysanız embriyo transferi için doktorunuzla görüşüp ilaç tedavisi başlayıp transfer için hazırlık yapılıyor. Tabi bu süre de Ankara’da olmanız lazım ücret için de şunu söylebilirim merkezden merkeze ya da hastaneye göre değişiklik gösteriyor ben izmirdeyim ve ikinci transfer için 1500 merkeze 1500 doktoruma ödeyeceğim bunun dışında bi ödeme yapmıcaz zaten dondurulmuş olduğu için öyle iğne ilaç bi masraf olmadı. Bu arada çok geçmiş olsun allah ikizlerine hayırlı güzel ömür nasip etsin

Kizlar bu ilaclar benim midemi mahvetti doktor size mide koruyucu falan dedimi mide siskinliginden uyuyamadim yada bu surecte madensuyu icsem zararli olurmu acaba

Gecmis olsun canim benim bildigim kadariyla yuklu bir ucret odemezsin sadece transfer icin odersin oda 2 bin falandir diye tahmin ediyorum cunku doktorla konustugumda tutmazsa ikinci transfer icin ucret olacak mi dedigimde ikinci ucretsiz ucuncu ise 2bin civarinda demisti ama arayip bilgi alman daha iyi hastaneler farkli oldugu icin fiyatta farklidir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…