2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar transferimi oldum. Embriyo 2. Kaliteymiş. Artık hakkımızda hayırlısı olsun. Ektrofem verdi. Hemşire günde 2 tane yazdı ama eczane günde 1 tane demiş. Sizler kullandınız mı?
Canım drun nasıl dediyse öyle kullan devletin ödediği 1*1 ben 2*2 kullanıyorum emanet alıyorum sonra dr yaziyo arada ücretli alıyorum sen drun ne dediyse recetende ne yazıyorsa öyle kullan

Canimm bende bunu merak ediyordum ya benimde evim uzakta 9uncu gun kan verilecegim olumlu olur ya da olmaz 3 gun sonrada ucaga binecegim cok tedirginim simdiden doktor sorun olmaz dedi aktarmali gidecegim senin kac saat surdu
Benim bir buçuk saat civarı sürdü canım ama sıkıntı olmaz dedi bizim de doktorumuz :)

Canım drun nasıl dediyse öyle kullan devletin ödediği 1*1 ben 2*2 kullanıyorum emanet alıyorum sonra dr yaziyo arada ücretli alıyorum sen drun ne dediyse recetende ne yazıyorsa öyle kullan
İyi ki varsınız ya arkadaşlar. Bu süreçte çok yardımcı oldunuz. İnşallah hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi

İyi ki varsınız ya arkadaşlar. Bu süreçte çok yardımcı oldunuz. İnşallah hepimiz kucağımıza alırız bebeklerimizi
Hepimiz iyiki varız canim benim dertlinin halinden dertli insan anlarmis ne guzel bize ki bu surecte birlik oluyoruz

Yarın arayıp tekrar sorayım o zaman
Canım hemsirenin verdiği reçetede ne yazıyorsa o herkesin dozu farklıdır.. Ben günde 3 kere başladım mesela transfer günü günde 2 ye düştü.. Bu arada ilacın kutusuna da bayıldım atmayın adres vereyim herkes bana göndersin

Kızlar akıntı krem rengiydi ama jel tortusun da pembelik vardı akıntıda yoktu pembelik bu arada sadece ayaklarım üşüyor
Benimde ayaklarım üşüyor yaa bide sıklıkla WC gidiyorum.. Okuldayken ben pek sık tuvalete gidemem çok tutarım şimdi de unutup tutuyorum aklıma gelince hemen gidiyorum bir zararı olmamıştır inş deyip dua ediyorum sonra..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…