2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar 5.6. gün embriyolarini çok duyuyorum tutan yaa.. Benim 3. Gün embriyosu ve birtanecik.. Moralimi bozmak istemiyorum ama aklıma geldikçe tuhaf oluyorum Püüüffff
Benim ilk evladım 3. gün embiryosuydu Dr a o zaman erken değil mi diye sorduğumda hiç bir yapay ortam rahim kadar mükemmel değildir demişti

Ne alemsiniz kızlar Belirti arayıp kendinizi strese sokmayın ne olur. İlkinde bende böyle kıvrandım durdum. Benimde bugün 3. günüm belim ağrımaya başladı mesela. Ama yatmaktan.. Göğüslerim çok şişti acıyor, o da progestan hormonundan.. Rabbim gönlümüze göre versin..

hepsi senin olsun mutlu olacaksan eger bende oksapar ignelerimi atmiyorum Allah nasip ederse ultrasyon resmiyle dogunca da kendi resmiyle cekip hatira kalmasini istiyorum

Kizlar merhaba yeni katiltim bende ocak ayinda yumurta toplama islemi yaptirdim yasim 29 13 tane yumurta toplandi yalnizca 3 tanesi 5.gune ulasti simdi beklemedeyim donduruldu ilk adetim yumurta toplandiktan 4 gun sonra oldugu icin ikinci adetimi beklemedeyim nasil Bir surec beni bekliyo hala bilmiyorum sizler neler yaptiniz

Canim hayirli olsun tedavin yine adetinle gidiyorsun doktorun tedavi planini soyler ben estrofem basladim adetin ikinci gunu bi hafta sonra kontrole cagirdi baska ilaclarda ekledi transfer tarihim belli oldu yani bi kere gittim kontrole rahim kalinligina bakiyor

Sagol canim Ben ilaci aldim ama doktorum adet olunca ara nasil kullanacagini soyleyecegim dedi uzakta oldugum icin surekli gidip gelemiyorum bu yuzden estrofemi ne kadar sure kullanip transfer icin cagiriyorlar bilgin varmi acaba

Arkadaslar ben bugün sonucumu öğrendim ve sonuc negatif hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah
Hakkımızda hayırlı olsun diye dua ediyoruz hep hayırlısı böyle ise Allah sabır versin yeniden denemek için gayret versin sağlık versin arkadaşım. Hiç belli olmaz belki de kendiliğinden gelir mucizen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…