2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bu arada progesteron 50 mg kalçadan iğne olaniniz var mı. ?Bugün gittigim doktor prolutex sana alerji yapmış gobegine dedi progestan iğne verdi kalcadan. Bu igneyi kullanan var mı aranızda
Alerji yaptığını nasıl anladı bende prolutex kullanıyorum progestan da var ama sağlık ocağına gitmek zor geliyor diye onu yapıyorum göbekten

Perfect Match 14 Ocak
Little Butterflies 18 Ocak
T Translokasyon1521 18 Ocak
Almiraa 18 Ocak
M mivfjourney 20 Ocak
MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
CeReN_with E 21 Ocak
G Germinal 22Ocak
Mavi_chimen 24 Ocak
D denizmar 24 Ocak
B Birumutbekleyen 27 Ocak

yalnız ricam konuyu açan arkadaşımız bu listeyi ilk sayfaya sabitleyebilir mi ? sabitlemenin yolunu bulamadım. Gruptaki yazışmalara ulaşma konusu çok kötü forumda.. Mesela ben bu listeye bir de hangi merkez/hastane/doktor olduğunu, deneme sayısını, dondurulmuş mu değil mi bilgisini ve 5. gün mü 3. gün mü bilgilerini de eklemek isterim. Sonunda da ufak çaplı bir araştırma sonucunu buraya koyarız. Güzel olur bence.

İmkanı olan ve bu listede olan ve en önemlisi isteyen arkadaşlar bana özelden bu bilgileri yazarsa çok sevinirim.

Son düzenleme:
Cok iyi olur Ceren, ben hemen vereyim..
Ilk denemem 2018 yilinda ali oner erdogdu ile oldu. 2. Gun embriyosu iki tane konuldu, olmadi..
Ikinci tedaviye tinaztepe hastanesi Erdal Aktan ile devam ettim.. 2019 kasimda bir adet besinci gun embriyosu konuldu, olmadi..Ayrica bes tane besinci gun embriyosu donduruldu..
Ocakta Erdal Bey ile ikinci transferimizi gerceklestirdik, dondurulmus 5. Gun embriyosu..
Bu arada yasim 38, izmirden katiliyorum

3. Denemem diğer ikisi maalesef negatif Acıbadem de yaptırıyorum 30 yaşındayım 5. Embriyosu 21 Ocak da iki adet transfer edildi

17 ocakta 3. Gün 2 adet embriyo konuldu ikinci denemem ilki pozitif oldu ancak düşükle sonuçlandı 29 test günüm:) izmirdeyim işlemler irenbede yapılıyor doktorum Ali Öner Erdoğdu

Sagol canim Ben ilaci aldim ama doktorum adet olunca ara nasil kullanacagini soyleyecegim dedi uzakta oldugum icin surekli gidip gelemiyorum bu yuzden estrofemi ne kadar sure kullanip transfer icin cagiriyorlar bilgin varmi acaba
Estrofemi benim doktorum ben birak diyene kadar kullanacaksin dedi canim o yuzden onunla arkadas ol bizlerin yaptigi gibi kullanirsin kontrole cagirip rahim duvari kalinligina bakar ben sabah 2 ogle 2 aksam 2 kullandim 1 hafta sonra gittigimde 10 mm olmustu kalinligi

Anladim canim kullanmaya basladiktan ne kadar sure sonra transfer olunuyor onu bilmiyorum senin tranferin oldumu

Canim konus sahibi benim ama nasil sabitleniyor bilmiyorum bende ilk baslarda liste yaptim ama sabitleyemedigim icin arkalarda kaldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…